MWW-logo

top
Page

13 november: Alphen aan den Rijn

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Floortje de Vries  Westland Wil Vooruit
2.  Benthe van Haasteren  Westland Wil Vooruit
3.  Tijn Torenstra  Westland Wil Vooruit
4.  Eefje van Ruijven  Westland Wil Vooruit
5.  Mara Vergeer  RTV de Bollenstreek
6.  Carice Broeren  RWC Ahoy
7.  Sem van der Aa  RWV de Spartaan
8.  Roan Kerklaan  RWV de Spartaan
9.  Sophie de Haan  LRTV Swift
10.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders
11.  Wouter v/d Breevaart-
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
12.  Stef van Dam  RTV de Bollenstreek

 

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Dave Boekestijn Westland Wil Vooruit
2.  Joy den Braver  Westland Wil Vooruit
3.  Olivier Westerveld  WV Avanti
4.  Gwendolyn van der Velden  RWV de Spartaan
5.  Michelle Druif  RWV de Spartaan
6.  Nanet Huising  Westland Wil Vooruit
7.  Splinter van 't Hof  Westland Wil Vooruit
8.  Lucas Borsboom  RWV de Spartaan
9.  Aline van der Wel  Westland Wil Vooruit
10.  Anouk de Groot  Westland Wil Vooruit
11.  Guus Borger van der Burg  RWV de Spartaan
12.  Robbin ten Brink  RRC de Pedaalridders

 

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Tim Bennis  RWV de Spartaan
2.  Daniël Weeder  LRTV Swift
3.  Junior de Blois  WV Avanti
4.  Iris Arkesteijn  RWV de Spartaan
5.  Kay Roeling  Westland Wil Vooruit
6.  Bram van der Hoeven  GRTC Excelsior
7.  Deirdre Mens  LRTV Swift
8.  Raf de Groot  RTV de Bollenstreek
9.  Femke Verhagen  LRTV Swift
10.  Rymer Rooks  FCC Rijswijk
11.  Julian Kerklaan  RWV de Spartaan
12.  Sylvester Verhoef  LRTV Swift
13.  Simon Veneboer  RWV de Spartaan

 

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Duco van der Zwart  WV Avanti
2.  Rosalie de Haas  RWV de Spartaan
3.  Lars Sterrenburg  GRTC Excelsior
4.  Brian de Haan  LRTV Swift
5.  Jens van Zon  Westland Wil Vooruit
6.  Dennis van Maurik  Westland Wil Vooruit
7.  Ynke Ceton  RWC Ahoy
8.  Renzo Bos  RWV de Spartaan
9.  Joer Post  RWV de Spartaan
10.  Jur de Boer  RWC Ahoy
11.  Kevin van Eck  PRC Delta
12.  Robin Habermehl  WV Avanti
13.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
14.  Xander Rietdijk  WV Avanti
15.  Daniël Henze  GRTC Excelsior

 

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Sven van der Klaauw  LRTV Swift
2.  Sjors Lugthart  Westland Wil Vooruit
3.  Rens Vergeer  RTV de Bollenstreek
4.  Jill de Jong  GRTC Excelsior
5.  Jelte de Knijff  Westland Wil Vooruit
6.  Indy Baas  GRTC Excelsior
7.  Lisa van der Kamp  RWV de Spartaan
8.  Nadia Vermeeren  DRC de Mol
9.  Sacha van Klaveren  LRTV Swift
10.  Christianne Racké  Westland Wil Vooruit
11.  Wessel Meijers  RWV de Spartaan
dnf  Igor Ouwerkerk  LRTV Swift

 

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Milan Huizer  WV Avanti
2.  Mathijs van Dijk  Westland Wil Vooruit
3.  Bryan Zonneveld  RTV de Bollenstreek
4.  Jorik van Maaren  GRC Jan van Arkel
5.  Tom van Loon  LRTV Swift
6.  Thomas Zuiderduijn  MBC de Noordbikers
7.  Jarno de Groot  Westland Wil Vooruit
8.  Jules Sla  RCMD de Coureur

 

Categorie 7
  naam vereniging
1.  Meine Keuning  RWV de Spartaan
2.  Daan Hilbers  RWV de Spartaan
3.  Nick van Geest  Westland Wil Vooruit
4.  Thijs van Leeuwen  WV Avanti
5.  Jelle Verhagen  LRTV Swift
6.  Finn Plas  MBC de Noordbikers
7.  Daan Droog  LRTV Swift
8.  Floris Peerenboom  RWV de Spartaan
9.  Thijs Havenaar  RRC de Pedaalridders
10.  Daan van der Berg  Westland Wil Vooruit
11.  Siep Roes  RWV de Spartaan
12.  Celine de Vreede  Westland Wil Vooruit
13.  Koen Meijer  WV Avanti

 

Nieuwelingen
  naam vereniging
1.  Pepijn van Varik  MBC de Noordbikers
2.  Jesse Zwinkels  Westland Wil Vooruit
3.  Delano Swenne  GRC Jan van Arckel
4.  Marit Zonneveld  RTV de Bollenstreek
5.  Sam van Dam  RTV de Bollenstreek
   Thijs Brugging  RWC Ahoy (buiten mededinging)

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

Over MWW-wedstrijden

MiniWegWedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen met nog weinig of geen wedstrijdervaring en jeugdrenners voor wie het in de nationale KNWU-wedstrijden (nog) erg hard gaat.


Komende MWW-wedstrijden

zaterdag 29 september

negende en laatste wedstrijd bij:
GRTC Excelsior
Kale Jonkerpad 3
2805 LD Gouda

start: 11.00 uur


hele kalender...


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

Laatste MWW in Gouda

Zaterdag 29 september wordt de laatste wedstrijd gereden bij GRTC Excelsior in Gouda.
Voor alle renners die in minimaal vijf wedstrijden zijn gestart dit jaar is er na afloop weer een "eindbeker".


 

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login