MWW-logo

top
Page

14 januari: Gouda

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Mara Vergeer  RTV de Bollenstreek
2.  Ayden de Jong  RRC de Pedaalridders
3.  Eefje van Ruijven  Westland Wil Vooruit
4.  Tijn Torenstra  Westland Wil Vooruit
5.  Floortje de Vries  Westland Wil Vooruit
6.  Carice Broeren  RWC Ahoy
7.  Benthe van Haasteren  Westland Wil Vooruit
8.  Roan Kerklaan  RWV de Spartaan
9.  Tim van der Velden  RWV de Spartaan
10.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Casper Blok  GRTC Excelsior
2.  Noel Goijert  Westland Wil Vooruit
3.  Jurre van der Kaay  Westland Wil Vooruit
4.  Joy den Braver  Westland Wil Vooruit
5.  Nanet Huising  Westland Wil Vooruit
6.  Olivier Westerveld  WV Avanti
7.  Splinter van 't Hof  Westland Wil Vooruit
8.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
9.  Sem van der Aa  RWV de Spartaan
10.  Lucas Borsboom  RWV de Spartaan
11.  Robin ten Brink  RRC de Pedaalridders
12.  Aline van der Wel  Westland Wil Vooruit
13.  Zhara Möllers  WV Avanti

 

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Daniël Weeder  LRTV Swift
2.  Bram van der Hoeven  GRTC Excelsior
3.  Dave Boekestijn  Westland Wil Vooruit
4.  Kai Roeling  Westland Wil Vooruit
5.  Rymer Rooks  FCC Rijswijk
6.  Iris Arkelsteijn  RWV de Spartaan
7.  Julian Kerklaan  RWV de Spartaan
8.  Femke Verhagen  LRTV Swift
9.  Sylvester Verhoef  LRTV Swift
10.  Simon Veneboer  RWV de Spartaan

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Tijn van den Berg  Westland Wil Vooruit
2.  Tim Bennis  RWV de Spartaan
3.  Jens van Zon  Westland Wil Vooruit
4.  Emily Goyert  Westland Wil Vooruit
5.  Joer Post  RWV de Spartaan
6.  Marit Koene  Westland Wil Vooruit
7.  Anco Ballif  GRTC Excelsior
8.  Rosalie de Haas  RWV de Spartaan
9.  Renzo Bos  RWV de Spartaan
10.  Daan Erens  RWV de Spartaan
11.  Dennis van Maurik  Westland Wil Vooruit
12.  Robin Habermehl  WV Avanti
13.  Matthijs Verboom  GRTC Excelsior
14.  Kevin van Eck  PRC Delta
15.  Ynke Ceton  RWC Ahoy
16.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Sjors Lugthart  Westland Wil Vooruit
2.  Indy Baas  GRTC Excelsior
3.  Lars Sterrenburg  GRTC Excelsior
4.  Igor Ouwerkerk  LRTV Swift
5.  Jill de Jong  GRTC Excelsior
6.  Jelte van der Knijff  Westland Wil Vooruit
7.  Mika van der Lans  RTV de Bollenstreek
8.  Sacha van Klaveren  LRTV Swift
9.  Brian de Haan  LRTV Swift
10.  Julian Verboom  GRTC Excelsior

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Jarno Goudriaan  GRTC Excelsior
2.  Thijs van Schie  LRTV Swift
3.  Bas van der Bulk  RRC de Pedaalridders
4.  Mathijs van Dijk  Westland Wil Vooruit
5.  Igor Luynenburg  RTV de Bollenstreek
6.  Tom van Loon  LRTV Swift
7.  Age Benedictus  RTV de Bollenstreek
8.  Sjoerd te Nijenhuis  RWV de Spartaan
9.  Bryan Zonneveld  RTV de Bollenstreek

Categorie 7
  naam vereniging
1.  Milan Huizer  WV Avanti
2.  Daan van der Berg  Westland Wil Vooruit
3.  Daan Hilbers  RWV de Spartaan
4.  Nick van Geest  Westland Wil Vooruit
5.  Floris Peerenboom  RWV de Spartaan
6.  Siep Roes  RWV de Spartaan

Nieuwelingen
  naam vereniging
1.  Jesse Zwinkels  RWV de Spartaan
2.  Job v/d Sluis  
3.  Marit Zonneveld  RTV de Bollenstreek
 
 
« prev top next »
top
News

facebook-icon 

Over MWW-wedstrijden

MiniWegWedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen met nog weinig of geen wedstrijdervaring en jeugdrenners voor wie het in de nationale KNWU-wedstrijden (nog) erg hard gaat.


Komende MWW-wedstrijden

zaterdag 29 september

negende en laatste wedstrijd bij:
GRTC Excelsior
Kale Jonkerpad 3
2805 LD Gouda

start: 11.00 uur


hele kalender...


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

Laatste MWW in Gouda

Zaterdag 29 september wordt de laatste wedstrijd gereden bij GRTC Excelsior in Gouda.
Voor alle renners die in minimaal vijf wedstrijden zijn gestart dit jaar is er na afloop weer een "eindbeker".


 

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login