MWW-logo

top
Page

22 jan: Rijswijk

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Floortje de Vries  Westland Wil Vooruit
2.  Eefje van Ruijven  Westland Wil Vooruit
3.  Benthe van Haasteren  Westland Wil Vooruit
4.  Roan Kerklaan  RWV de Spartaan
5.  Tim van der Velden  RWV de Spartaan
6.  Dide Klok  PRC Delta
7.  Carice Broeren  RWC Ahoy
8.  Ronin Bielens  RWV de Spartaan
9.  Wouter v/d Breevaart
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
10.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Noel Goijert  Westland Wil Vooruit
2.  Joy den Braver  Westland Wil Vooruit
3.  Jurre van der Kaay  Westland Wil Vooruit
4.  Tijn Torenstra  Westland Wil Vooruit
5.  Xander van Waardenburg  RWV de Spartaan
6.  Olivier Westerveld  WV Avanti
7.  Gwendolyn vd Velden  RWV de Spartaan
8.  Splinter van 't Hof  Westland Wil Vooruit
9.  Michelle Druif  RWV de Spartaan
10.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
11.  Lucas Borsboom  RWV de Spartaan
12.  Jodie van Tilburg  RWV de Spartaan
13.  Robbin ten Brink  RRC de Pedaalridders
14.  Sem van der Aa  RWV de Spartaan
15.  Guus Borger v.d. Burg  RWV de Spartaan
16.  Aline van der Wel  Westland Wil Vooruit
17.  Beert v.d. Zweep  RWV de Spartaan
18.  Zhara Möllers  WV Avanti

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Kai Roeling  Westland Wil Vooruit
2.  Dave Boekestijn  Westland Wil Vooruit
3.  Deirdre Mens  LRTV Swift
4.  Rymer Rooks  FCC Rijswijk
5.  Femke Verhagen  LRTV Swift
6.  Julian Kerklaan  RWV de Spartaan
7.  Raf de Groot  RTV de Bollenstreek
8.  Sveva Klok  PRC Delta
9.  Iris Arkesteijn  RWV de Spartaan
10.  Sylvester Verhoef  LRTV Swift
11.  Simon Veneboer  RWV de Spartaan
12.  Jago Hensema  RWV de Spartaan
13.  Gino Heilbron  RWV de Spartaan

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Tijn van den Berg  Westland Wil Vooruit
2.  Tim Bennis  RWV de Spartaan
3.  Pelle Klok  PRC Delta
4.  Daniel Weeder  LRTV Swift
5.  Daan Erens  RWV de Spartaan
6.  Rif v.d. Berg  Westland Wil Vooruit
7.  Bjorn van Waardenburg  RWV de Spartaan
8.  Dennis van Maurik  Westland Wil Vooruit
9.  Jens van Zon  Westland Wil Vooruit
10.  Joer Post  RWV de Spartaan
11.  Rosalie de Haas  RWV de Spartaan
12.  Emily Goyert  Westland Wil Vooruit
13.  Renzo Bos  RWV de Spartaan
14.  Kevin van Eck  PRC Delta
15.  Anco Ballif  GRTC Excelsior
16.  Niels Poot  WV Avanti
17.  Mathijs van Houweling  RRC de Pedaalridders
18.  Robin Habermehl  WV Avanti
19.  Stijn Groote  RWV de Spartaan
20.  Duco van der Zwart  WV Avanti

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Swen Vonk  RWC Ahoy
2.  Ben Poelman  RWV de Spartaan
3.  Lars Sterrenburg  GRTC Excelsior
4.  Sjors Lugthart  Westland Wil Vooruit
5.  Indy Baas  GRTC Excelsior
6.  Quin de Groot  RTV de Bollenstreek
7.  Sven van der Klaauw  LRTV Swift
8.  Igor Ouwerkerk  LRTV Swift
9.  Lisa van der Kamp  RWV de Spartaan
10.  Jeske Korevaar  RWV de Spartaan
11.  Rafael Kaldenbach  RWV de Spartaan
12.  Wessel Meijers  RWV de Spartaan
13.  Sacha van Klaveren  LRTV Swift
14.  Robin Meijer  RWV de Spartaan
15.  Jelte Knijff  Westland Wil Vooruit

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Bas v/d Bulk  RRC de Pedaalridders
2.  Mathijs van Dijk  Westland Wil Vooruit
3.  Bryan Zonneveld  RTV de Bollenstreek
4.  Thijs van Schie  LRTV Swift
5.  Jorik van Maaren  GRC Jan van Arckel
6.  Carl Steinhauser  RWV de Spartaan
7.  Age Benedictus  RTV de Bollenstreek
8.  Thomas Zuijderduijn  MBC de Noordbikers
9.  Jesse Flikweert  Westland Wil Vooruit
10.  Igor Luyenburg  RTV de Bollenstreek

Categorie 7
  naam vereniging
1.  Finn Plas  MBC de Noordbikers
2.  Nick van Geest  Westland Wil Vooruit
3.  Daan Droog  LRTV Swift
4.  Daan Hilbers  RWV de Spartaan
5.  Jelle Verhagen  LRTV Swift
6.  Thijs Havenaar  RCC de Pedaalridders
7.  Siep Roes  RWV de Spartaan
8.  Rik Heurter  RTV de Bollenstreek
9.  Milan Huizer  WV Avanti
10.  Casper Turk  MBC de Noordbikers
11.  Celine de Vreede  Westland Wil Vooruit
12.  Jonas van Goehem  RWV de Spartaan
13.  Meine Keuning  RWV de Spartaan
14.  Floris Peereboom  RWV de Spartaan

Nieuwelingen
  naam vereniging
1.  Jesse Zwinkels  Westland Wil Vooruit
2.  Mitchell van Vliet  WV Avanti
3.  Marit Zonneveld  RTV de Bollenstreek

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Volgende MCC-wedstrijd

zondag 16 december

Westland Wil Vooruit
Broekpolderlaan 14
2675 LJ Honselersdijk

start: 11.00 uur


hele kalender....


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

MiniCycloCross-wedstrijden

Er is weer hard gewerkt aan een MCC-kalender.

Op de MCC-pagina staat alle informatie


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login