MWW-logo

top
Page

4 februari: Honselersdijk

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Ayden de Jong  RRC de Pedaalridders
2.  Eefje van Ruyven  Westland Wil Vooruit
3.  Benthe van Haasteren  Westland Wil Vooruit
4.  Carice Broeren  RWC Ahoy
5.  Tim van der Velden  RWV de Spartaan
6.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders
7.  Roan Kerklaan  RWV de Spartaan
8.  Sophie de Haan  LRTV Swift

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Casper Blok  GRTC Excelsior
2.  Jurre v/d Kaay  Westland Wil Vooruit
3.  Joy den Braver  Westland Wil Vooruit
4.  Michelle Druif  RWV de Spartaan
5.  Splinter van 't Hof  Westland Wil Vooruit
6.  Floortje de Vries  Westland Wil Vooruit
7.  Justen Hauser  Westland Wil Vooruit
8.  Tijn Torenstra  Westland Wil Vooruit
9.  Gwendolyn v/d Velden  RWV de Spartaan
10.  Jurgen den Harder  Westland Wil Vooruit
11.  Thomas Schilder  Westland Wil Vooruit
12.  Robbin ten Brink  RRC de Pedaalridders
13.  Lucas Borsboom  RWV de Spartaan
14.  Aline van der Wel  Westland Wil Vooruit

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Kai Roeling  Westland Wil Vooruit
2.  Maurits Racké  Westland Wil Vooruit
3.  Dave Boekestijn  Westland Wil Vooruit
4.  Noel Goijert  Westland Wil Vooruit
5.  Bram van der Hoeven  GRTC Excelsior
6.  Rymer Rooks  FCC Rijswijk
7.  Raf de Groot  RTV de Bollenstreek
8.  Femke Verhagen  LRTV Swift
9.  Julian Kerklaan  RWV de Spartaan
10.  Thijm Boksman  Westland Wil Vooruit
11.  Duco Wensveen  Westland Wil Vooruit
12.  Simon Veneboer  RWV de Spartaan
13.  Sylvester Verhoef  LRTV Swift
14.  Mark van der Aa  Westland Wil Vooruit
15.  Gino Heilbron  RWV de Spartaan

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Tijn van en Berg  Westland Wil Vooruit
2.  Tim Bennis  RWV de Spartaan
3.  Jens van Zon  Westland Wil Vooruit
4.  Marit Koene  Westland Wil Vooruit
5.  Daniël Weeder  LRTV Swift
6.  Emily Goyert  Westland Wil Vooruit
7.  Dennis van Maurik  Westland Wil Vooruit
8.  Rosalie de Haas  RWV de Spartaan
9.  Daan Erens  RWV de Spartaan
10.  Joer Post  RWV de Spartaan
11.  Willemijn Rosbenders  Westland Wil Vooruit
12.  Guus Schalke  Westland Wil Vooruit
13.  Thijs Zwinkels  Westland Wil Vooruit
14.  Robin Habermehl  WV Avanti
15.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
16.  Kevin van Eck  PRC Delta
17.  Ynke Ceton  RWC Ahoy

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Quin de Groot  RTV de Bollenstreek
2.  Ben Poelman  RWV de Spartaan
3.  Sven van der Klaauw  LRTV Swift
4.  Lars Sterrenburg  GRTC Excelsior
5.  Igor Ouwerkerk  LRTV Swift
6.  Indy Baas  GRTC Excelsior
7.  Lisa van der Kamp  RWV de Spartaan
8.  Sjors Lugthart  Westland Wil Vooruit
9.  Jelte van der Knijff  Westland Wil Vooruit
10.  Sen van den Bos  Westland Wil Vooruit
11.  Martien van Geest  Westland Wil Vooruit
12.  Christianne Racke  Westland Wil Vooruit
13.  Sacha van Klaveren  LRTV Swift
14.  Rick Arensman  Westland Wil Vooruit
15.  Brian de Haan  LRTV Swift
16.  Senna Barendse  Westland Wil Vooruit
17.  Midas Pool  Westland Wil Vooruit

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Carl Steinhauser  RWV de Spartaan
2.  Mathijs van Dijk  Westland Wil Vooruit
3.  Bas v/d Bulk  RRC de Pedaalridders
4.  Jesse Flikweert  Westland Wil Vooruit
5.  Hidde Ouwersloot  MBC de Noordbikers
6.  Tom van Loon  LRTV Swift
7.  Age Benedictus  RTV de Bollenstreek
8.  Bryan Zonneveld  RTV de Bollenstreek
9.  Youp van den Abbeele  Westland Wil Vooruit
10.  Dani van de Lee  
11.  Jules Sla  RCMD de Coureur

Categorie 7
  naam vereniging
1.  Meine Keuning  RWV de Spartaan
2.  Milan Huizer  WV Avanti
3.  Nick van Geest  Westland Wil Vooruit
4.  Daan Hilbers  RWV de Spartaan
5.  Daan Droog  LRTV Swift
6.  Daan van der Burg  Westland Wil Vooruit
7.  Rik Heurter  RTV de Bollenstreek
8.  Thijs Havenaar  RRC de Pedaalridders
9.  Floris Peerenboom  RWV de Spartaan
10.  Jelle Verhagen  LRTV Swift
11.  Pim Keijzer  Westland Wil Vooruit
12.  Siep Roes  RWV de Spartaan
13.  Jip van der Klaauw  LRTV Swift
14.  Celine de Vreede  Westland Wil Vooruit

Nieuwelingen
  naam vereniging
1.  Jesse Zwinkels  Westland Wil Vooruit
2.  Lucas Keuning  MBC de Noordbikers
3.  Tijmen Zandman  Westland Wil Vooruit
4.  Marit Zonneveld  RTV de Bollenstreek

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

Over MWW-wedstrijden

MiniWegWedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen met nog weinig of geen wedstrijdervaring en jeugdrenners voor wie het in de nationale KNWU-wedstrijden (nog) erg hard gaat.


Komende MWW-wedstrijden

zaterdag 29 september

negende en laatste wedstrijd bij:
GRTC Excelsior
Kale Jonkerpad 3
2805 LD Gouda

start: 11.00 uur


hele kalender...


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

Laatste MWW in Gouda

Zaterdag 29 september wordt de laatste wedstrijd gereden bij GRTC Excelsior in Gouda.
Voor alle renners die in minimaal vijf wedstrijden zijn gestart dit jaar is er na afloop weer een "eindbeker".


 

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login