MWW-logo

top
Page

21 januari: Rijswijk


Categorie 1

  naam vereniging
1.  Finn Wuisman  PRC Delta
2.  Jil Koot  RWC Ahoy
3.  Dide Klok  PRC Delta
4.  Demi Keijzer  WV Avanti
5.  Feline Steijn  Westland Wil Vooruit
6.  Marly Langendoen  Westland Wil Vooruit
7.  Nienke Bennis  RWV de Spartaan
8.  Maxime Takken  WV Avanti

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Tim vd Velde  RWV de Spartaan
2.  Mara Vergeer  RTV de Bollenstreek
3.  Ids Witkamp  RTV de Bollenstreek
4.  Ayden de Jong  RRC de Pedaalridders
5.  Bas Herman  
6.  Zino van Os  RRC de Pedaalridders
7.  Anne Frey  PRC Delta
8.  Nicole van Sighem  RWV de Spartaan
9.  Åsa de Keizer  PRC Delta
10.  Carice Broeren  RWC Ahoy
11.  Benthe van Haasteren  Westland Wil Vooruit
12.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders
13.  Iker Slotboom  Westland Wil Vooruit
14.  Eefje van Ruijven  Westland Wil Vooruit
15.  Sophie de Haan  LRTV Swift
16.  Wouter v/d Breevaart-
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
17.  Ronin  RWV de Spartaan
18.  Koert de Lange  RWV de Spartaan

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Nick Koenis  Westland Wil Vooruit
2.  Jurre van der Kaaij  Westland Wil Vooruit
3.  Justin Hauser  Westland Wil Vooruit
4.  Floortje de Vries  Westland Wil Vooruit
5.  Michelle Druif  RWV de Spartaan
6.  Joy den Braver  Westland Wil Vooruit
7.  Olivier Westerveld  WV Avanti
8.  Splinter van 't Hoff  Westland Wil Vooruit
9.  Sofie van Lienden  RRC de Pedaalridders
10.  Jurgen den Harder  Westland Wil Vooruit
11.  Nanet Huising  Westland Wil Vooruit
12.  Tygo van der Beek  PRC Delta
13.  Lorenzo de Bruin  Westland Wil Vooruit
14.  Jens Dijkstra  
15.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
16.  Gina Bos  RWV de Spartaan
17.  Finn Arkenbout  PRC Delta
18.  Barend Kaiser  RWV de Spartaan
19.  Lucas Borsboom  RWV de Spartaan
20.  Sem van der Aa  RWV de Spartaan
21.  Aline van der Wel  Westland Wil Vooruit
22.  Beant van der Zweep  RWV de Spartaan
23.  Floris Meeuwisse  RWV de Spartaan
24.  Kay de Wit  RWV de Spartaan

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Noel Goyert  Westland Wil Vooruit
2.  Floris Blok  RWC Ahoy
3.  Daniël Weeder  LRTV Swift
4.  Kaj Roeling  Westland Wil Vooruit
5.  Raf de Groot  RTV de Bollenstreek
6.  Roxanne Takken  WV Avanti
7.  Julian Kerklaan  RWV de Spartaan
8.  Teun Hoogenboom  WV Avanti
9.  Lucas Schaar  PRC Delta
10.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
11.  Thijmen de Jong  WV Avanti
12.  Joric van Noort  LRTV Swift
13.  Femke Verhagen  LRTV Swift
14.  Maurits Racke  Westland Wil Vooruit
15.  Simon Veneboer  RWV de Spartaan
16.  Constantijn Dekker  RWV de Spartaan
17.  Gino Heilbron  RWV de Spartaan
dnf  Sveva Klok  PRC Delta

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Lars Langendoen  Westland Wil Vooruit
2.  Rif van den Berg  Westland Wil Vooruit
3.  Daan Erens  RWV de Spartaan
4.  Lars Sterrenburg  GRTC Excelsior
5.  Tim Bennis  RWV de Spartaan
6.  Anco Balif  GRTC Excelsior
7.  Kevin van Eck  PRC Delta
8.  Rosalie de Haas  RWV de Spartaan
9.  Dennis van Maurik  Westland Wil Vooruit
10.  Robin Habermehl  WV Avanti
11.  Renzo Bos  RWV de Spartaan
12.  Sjoerd Kaiser  RWV de Spartaan
13.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
dnf  Rygo Verhoef  LRTV Swift

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Ben Poelman  Westland Wil Vooruit
2.  Luuk van der Drift  Westland Wil Vooruit
3.  Quin de Groot  RTV de Bollenstreek
4.  Koen Kerkvliet  LRTV Swift
5.  Tom van Dijk  Westland Wil Vooruit
6.  Joer Post  Westland Wil Vooruit
7.  Wessel Meyer  
dnf  Elmar Vonk  

Categorie 7 / nwl
  naam vereniging
1.  Sjoerd te Nijenhuis  RWV de Spartaan
2.  Thimo van Velzen  MBC de Noordbikers
3.  Martijn Weeder  LRTV Swift
4.  Thijs van Schie  LRTV Swift
5.  Jelle Verhagen  LRTV Swift
6.  Sjors Lugthart  Westland Wil Vooruit
7.  Casper Turk  RTV de Bollenstreek
8.  Nick van Geest  Westland Wil Vooruit
9.  Igor Ouwerkerk  LRTV Swift
10.  Mathijs van Dijk  Westland Wil Vooruit
10.  Mark Nomen  Wielerclub de Waardrenner
12.  Igor Luynenburg  RTV de Bollenstreek
13.  Carl Steinhauser  RWV de Spartaan
dnf  Jip van der Klaauw  LRTV Swift
dnf  Max van der Meulen  RWV de Spartaan
dnf  Sven  

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Eerste MCC-wedstrijd dit seizoen

zaterdag 17 november

RRC de Pedaalridders
(op het parcours van RWC Ahoy)
Landscheiding 101 (ten noorden van Rotterdam Airport)
Rotterdam

start: 12.00 uur


hele kalender....


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

MiniCycloCross-wedstrijden

Er is weer hard gewerkt aan een MCC-kalender.

Op de MCC-pagina staat alle informatie


Nog


voor de eerste MCC-wedstrijd dit seizoen

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login