MWW-logo

top
Page

26 november: Rotterdam


Categorie 1

  naam vereniging
1.  Nicole van Sighem  RWV de Spartaan
2.  Demi Keijzer  WV Avanti
3.  Melle van der Pol  Westland Wil Vooruit
4.  Jil Koot  RWC Ahoy
5.  Marly Langendoen  Westland Wil Vooruit
6.  Nienke Bennis  RWV de Spartaan

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Floortje de Vries  Westland Wil Vooruit
2.  Teun Rozendaal  Dirty Hill
3.  Anne Frey  PRC Delta
4.  Roan Kerklaan  RWV de Spartaan
5.  Benthe van Haasteren  Westland Wil Vooruit
6.  Eefje Ruijven  Westland Wil Vooruit
7.  Zino van Os  RRC de Pedaalridders
8.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders
9.  Niels van Eeghem  RCMD de Coureur
10.  Carice Broeren  RWC Ahoy
11.  Ayden de Jong  RRC de Pedaalridders
12.  Sophie de Haan  LRTV Swift
13.  Kasper Cornet  RWC Ahoy
14.  Wouter vd Breevaart-
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Dave Boekestijn  Westland Wil Vooruit
2.  Jurre van der Kaij  Westland Wil Vooruit
3.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
4.  Nanet Huising  Westland Wil Vooruit
5.  Michelle Druif  RWV de Spartaan
6.  Jesse Klein  RTV de Bollenstreek
7.  Jurgen den Harder  Westland Wil Vooruit
8.  Lorenzo de Bruin  Westland Wil Vooruit
9.  Jelle Alebregtse  Westland Wil Vooruit
10.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
11.  Tygo van der Beek  PRC Delta
12.  Aline van der Wel  Westland Wil Vooruit
13.  Kai de Wit  RWV de Spartaan

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Dico van Os  RRC de Pedaalridders
2.  Rif van den Berg  Westland Wil Vooruit
3.  Deirdre Mens  LRTV Swift
4.  Tim Bennis  RWV de Spartaan
5.  Roxanne Takken  WV Avanti
6.  Kaj Roeling  Westland Wil Vooruit
7.  Floris Blok  RWC Ahoy
8.  Julian Kerklaan  RWV de Spartaan
9.  Maurits Racke  FCC Rijswijk
10.  Maurits Racke  Westland Wil Vooruit
11.  Teun Hoogenboom  WV Avanti
12.  Thijmen de Jong  WV Avanti
13.  Femke Verhagen  LRTV Swift
14.  Olaf van Ginkel  RRC de Pedaalridders
15.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
16.  Simon Veneboer  RWV de Spartaan
17.  Jan Eeftink  Wielerclub de Waardrenner
18.  Quint Wouters  RWV de Spartaan
19.  Senn van der Burg  Westland Wil Vooruit

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Mika van Os  RRC de Pedaalridders
2.  Joer Post  Westland Wil Vooruit
3.  Lars Sterrenburg  GRTC Excelsior
4.  Daan Erens  RWV de Spartaan
5.  Kevin van Eck  PRC Delta
6.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
7.  Robin Habermehl  WV Avanti
8.  Costa van Hof  Westland Wil Vooruit

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Sjors Lugthart  Westland Wil Vooruit
2.  Swen van der Klaauw  LRTV Swift
3.  Christianne Racke  Westland Wil Vooruit
4.  Elena de Ruiter  DRC de Mol

Categorie 7 / nieuwelingen
  naam vereniging
1.  Swen Vonk  RWC Ahoy
2.  Nick van Geest  Westland Wil Vooruit
3.  Milan Huizer  WV Avanti
4.  Sjoerd te Nijenhuis  RWV de Spartaan
5.  Thijs van Schie  LRTV Swift
6.  Jelle Verhagen  LRTV Swift
7.  Bas van den Bulk  RWC Ahoy
8.  Igor Luyenburg  RTV de Bollenstreek
9.  Carl Steinhauser  RWV de Spartaan
10.  Mark Nomen  Wielerclub de Waardrenner
dnf  Jip van der Klaauw  LRTV Swift

 

 

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Eerste MCC-wedstrijd dit seizoen

zaterdag 17 november

RRC de Pedaalridders
(op het parcours van RWC Ahoy)
Landscheiding 101 (ten noorden van Rotterdam Airport)
Rotterdam

start: 12.00 uur


hele kalender....


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

MiniCycloCross-wedstrijden

Er is weer hard gewerkt aan een MCC-kalender.

Op de MCC-pagina staat alle informatie


Nog


voor de eerste MCC-wedstrijd dit seizoen

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login