MWW-logo

top
Page

3 februari: Gouda

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Jil Koot  RWC Ahoy
2.  Melle van der Pol  Westland Wil Vooruit
3.  Feline Steijn  Westland Wil Vooruit
4.  Demi Keijzer  WV Avanti
5.  Rico Blok  GRTC Excelsior
6.  Ruben  GRTC Excelsior
7.  Maxime Takken  WV Avanti

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Tim van der Velde  RWV de Spartaan
2.  Ayden de Jong  RRC de Pedaalridders
3.  Anne Frey  PRC Delta
4.  Roan Kerklaan  RWV de Spartaan
5.  Benthe van Haasteren  Westland Wil Voorut
6.  Eefje van Ruijven  Westland Wil Vooruit
7.  Iker Slotboom   Westland Wil Vooruit
8.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders
9.  Zino van Os  RRC de Pedaalridders
10.  Rosalie van Gravenmade  Westland Wil Vooruit
11.  Carice Broeren  RWC Ahoy

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Jurre van der Kaaij  Westland Wil Vooruit
2.  ?  
3.  Teun Rozendaal  Dirty Hill
4.  Jurgen den Harder  Westland Wil Vooruit
5.  Floortje de Vries  Westland Wil Vooruit
6.  Bram de Waard  PRC Delta
7.  Jesse Klein  RTV de Bollenstreek
8.  Olivier Westerveld  WV Avanti
9.  Sofie van Lienden   RRC de Pedaalridders
10.  Barend Kaiser  RWV de Spartaan
11.  Sem van der Aa  RWV de Spartaan
12.  Kai de Wit  RWV de Spartaan
13.  Aline van der Wel  Westland Wil Vooruit
14.  Splinter van 't Hoff  Westland Wil Vooruit

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Kai Roeling  Westland Wil Vooruit
2.  Julian Kerklaan  RWV de Spartaan
3.  Daniël Weeder  LRTV Swift
4.  Roxanne Takken  WV Avanti
5.  Raf de Groot  RTV de Bollenstreek
6.  Maurits Racke  Westland Wil Vooruit
7.  Lucas Schaar  PRC Delta
8.  Olaf van Ginkel  RRC de Pedaalridders
9.  Jan Eeftink  Wielerclub de Waardrenner
10.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
11.  Bram van der Hoeven  GRTC Excelsior
12.  Senn van der Burg  Westland Wil Vooruit
13.  Constantijn Dekker  RWV de Spartaan
14.  Floris Blok  RWC Ahoy

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Anco Balif  GRTC Excelsior
2.  Lars Sterrenburg  GRTC Excelsior
3.  Tygo Verhoef  LRTV Swift
4.  Dennis van Maurik  Westland Wil Vooruit
5.  Kevin van Eck  PRC Delta
6.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
7.  Robin Habermehl  WV Avanti

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Luuk van der Drift  Westland Wil Vooruit
2.  Quin de Groot  RTV de Bollenstreek
3.  Tom van Dijk  Westland Wil Vooruit
4.  Koen Kerkvliet  LRTV Swift

Categorie 7 / nwl
  naam vereniging
1.  Thimo van Velzen  MBC de Noordbikers
2.  Finn Plas  MBC de Noordbikers
3.  Nick van Geest  Westland Wil Vooruit
4.  Casper Turk  RTV de Bollenstreek
5.  Mark Nomen  Wielerclub de Waardrenner

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Eerste MCC-wedstrijd dit seizoen

zaterdag 17 november

RRC de Pedaalridders
(op het parcours van RWC Ahoy)
Landscheiding 101 (ten noorden van Rotterdam Airport)
Rotterdam

start: 12.00 uur


hele kalender....


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

MiniCycloCross-wedstrijden

Er is weer hard gewerkt aan een MCC-kalender.

Op de MCC-pagina staat alle informatie


Nog


voor de eerste MCC-wedstrijd dit seizoen

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login