MWW-logo

top
Page

12 januari: Gouda

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Liam Versloot  DRC de Mol
2.  Marly Langendoen  Westland Wil Vooruit
3.  Stijn Wubben  Westland Wil Vooruit
4.  Daan Baak  WV Avanti
5.  Sanne Kerklaan  

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Feline Steijn  Westland Wil Vooruit
2.  Jim Guerin  LRTV Swift
3.  Wessel Borsboom  RWV de Spartaan
4.  Britt Post  Westland Wil Vooruit
5.  Nienke Bennis  RWV de Spartaan
6.  Senne de Vos  MBC de Noordbikers
7.  Rosanne Bijl  RTV de Bollenstreek
8.  Isa Klein  RTV de Bollenstreek
9.  Stijn de Jong  WV Avanti
10.  Marit van der Ploeg  GRTC Excelsior
11.  Cas Alex van de Berg  RTV de Bollenstreek

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Iker Slotboom Westland Wil Vooruit
2.  Åsa de Keijzer  PRC Delta
3.  Noor Voijs  GRTC Excelsior
4.  Ids Witkamp  RTV de Bollenstreek
5.  Mette Stoel  RWV de Spartaan
6.  Melle van der Pol  Westland Wil Vooruit
7.  Eefje van Ruijven  Westland Wil Vooruit
8.  Huub Poot  Westland Wil Vooruit
9.  Sophie de Haan  LRTV Swift
10.  Daan Oudshoorn  MBC de Noordbikers
11.  Alexander Iversen  HSK Trias
12.  Emie Alders  Westland Wil Vooruit

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Joachim Luyendijk  PRC Delta
2.  Splinter van 't Hoff  Westland Wil Vooruit
3.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
4.  Jesse Klein  RTV de Bollenstreek
5.  Jurre van der Kaaij  Westland Wil Vooruit
6.  Tygo van der Beek  PRC Delta
7.  Yaro Franssen  RWV de Spartaan
8.  Niels van der Ent  RWC Ahoy
9.  Bram de Waard  PRC Delta
10.  Stijn Jaco van der Laarse  HSK Trias
11.  Roan Kerklaan  RWV de Spartaan
12.  Kai de Wit  RWV de Spartaan
13.  Ties Kruithof  GRTC Excelsior
14.  Ian Storm  Westland Wil Vooruit
15.  Stan Zwinkels  Wesltand Wil Vooruit
16.  Luuk Nijfhof  RWV de Spartaan
17.  Finn Arkenbout  PRC Delta
18.  Sofie van Lienden  RRC de Pedaalridders
19.  Barend Kaiser  RWV de Spartaan
20.  Ties Hofstede  Westland Wil Vooruit
21. Roy van Schie  Westland Wil Vooruit
22. Aline van der Wel  Westland Wil Vooruit
23. Lucas Borsboom  RWV de Spartaan

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Rif van den Bert  Westland Wil Vooruit
2.  Dave Boekestijn  Westland Wil Vooruit
3.  Casper Blok  GRTC Excelsior
4.  Daniel Weeder  LRTV Swift
5.  Stein van den Berg  GRTC Excelsior
6.  Quino da Encarnao  RWC Ahoy
7.  Julian Kerklaan  RWV de Spartaan
8.  Thijmen de Jong  WV Avanti
9.  Olivier Westerveld  WV Avanti
10.  Teun Hoogenboom  WV Avanti
11.  Jan Eeftink  Wielerclub de Waardrenner
12.  Pjotr Dieteren  RWV de Spartaan
13.  Femke Verhagen  LRTV Swift
14.  Constantijn Dekker  RWV de Spartaan
15.  Silvester Verhoef  LRTV Swift

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Anco Ballif  GRTC Excelsior
2.  Floris Blok  RWC Ahoy
3.  Willemijn van Poecke  RTV de Bollenstreek
4.  Daniel Waleboer  GRTC Excelsior

Categorie 7 / nieuwelingen
  naam vereniging
1.  Igor Ouwerkerk  LRTV Swift
2.  Joer Post  Westland Wil Vooruit
3.  Sven Pera  RWC Ahoy
4.  Kevin van Eck  PRC Delta
5.  Jarne van de Ven  GRTC Excelsior
6.  Thijs Schouen  GRTC Excelsior
7.  Rowan Blom  DRC de Mol
« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Volgende (laatste) MCC-wedstrijd

zaterdag 12 januari

GRTC Excelsior
Kale Jonkerpad 3
2805 LD Gouda

start: 11.00 uur


hele kalender....


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login