MWW-logo

top
Page

12 januari: Leiden (LRTV Swift)


Categorie 1
  naam vereniging
1.  Xavi Hachmang  RTV de Bollenstreek
2.  Teun Gardien  Westland Wil Vooruit
3.  Danique Durville  RWV de Spartaan
4.  Floor Sigmond  RWV de Spartaan

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Thierry Durville  RWV de Spartaan
2.  Djurre Aleman  RRC de Pedaalridders
3.  Stijn Wubben  Westland Wil Vooruit
4.  Fransesco Carnevale  RRC de Pedaalridders
5.  Sanne Kerklaan  RWV de Spartaan
6.  Jamie Epping  GRTC Excelsior
dnf  Wessel Borsboom  RWV Spartaan

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Dyaro de Vroomen  DRC de Mol
2.  Senne de Vos  MBC de Noordbikers
3.  Hannah van Rijswijk  GRTC Excelsior
4.  Cas van den Berg  RTV de Bollenstreek
5.  Mike Jonkheer  MBC de Noordbikers
6.  Cas Dickhof  LRTV Swift
7.  Mees Sellenraad  RRC de Pedaalridders
8.  Lamissa Nagel  RWC Ahoy

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Mette Stoel  RWV de Spartaan
2.  Roelf Sienot  MBC de Noordbikers
3.  Kylian de Vroomen  DRC de Mol
4.  Joshua van den Berg  MBC de Noordbikers
5.  Sophie de Haan  LRTV Swift
6.  Noah Epping  GRTC Excelsior
7.  Eefje van Ruijven  Westland Wil Vooruit
8.  Daan Oudshoorn  MBC de Noordbikers
9.  Asa de Keijzer  PRC Delta
10.  Siem Lansdal  
11.  Benthe van Haasteren  Westland Wil Vooruit
12.  Rutger Witvoet  RWV de Spartaan

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Niels van der Ent  RWC Ahoy
2.  Finn Bouwer  LRTV Swift
3.  Olivier Westerveld  WV Avanti
4.  Jesse Klein  RTV de Bollenstreek
5.  Sten van der Eijk  RWV de Spartaan
6.  Sem Bloys  
7.  Niels van Eeghem  RCMD de Coureur
8.  Liedewij Harmens  LRTV Swift
9.  Silvian Blaak  PRC Delta
10.  Ian Storm  Westland Wil Vooruit
11.  Kaja van der Brugghen  RWC Ahoy
12.  Stan Zwinkels  Westland Wil Vooruit
13.  Roy van Schie  Westland Wil Vooruit
14.  Kay de Wit  RWV de Spartaan
15.  Aline van der Wel  Westland Wil Vooruit
16.  Job Roefesen  
17.  Jesse vd Reep  
18.  Ties Hofstede  Westland Wil Vooruit
19.  Luuk Nijhof  RWV de Spartaan
20.  Lucas Borsboom  RWV de Spartaan
dnf  Michelle Druif  RWV de Spartaan
dnf  Sten Hutten  

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Roan Kerklaan  RWV de Spartaan
2.  Rif van den Berg  Westland Wil Vooruit
3.  Deirdre Mens  LRTV Swift
4.  Quino da Encarnacao  RWC Ahoy
5.  Christian Duivenvoorde  LRTV Swift
6.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
7.  Teun Hoogenboom  WV Avanti
8.  Daniël Weeder  LRTV Swift
9.  Floortje Bregman  GRTC Excelsior
10.  Maurits Racke  Westland Wil Vooruit
11.  Pjotr Dieteren  RWV de Spartaan
12.  Jonathan van den Berg  Westland Wil Vooruit
13.  Floris Blok  RWC Ahoy
14.  Constantijn Dekker  RWV de Spartaan
15.  Dinand Sla  RCMD de Coureur
16.  Youri Zijlstra  RWC Ahoy

Categorie 7 / nwl
  naam vereniging
1.  Joer Post  Westland Wil Vooruit
2.  Tom van Dijk  Westland Wil Vooruit
3.  Julian Kerklaan  RWV de Spartaan
4.  Geert Vliegenthart  MBC de Noordbikers
« prev top next »
top
News

facebook-icon 

Over MiniWegWedstrijden

MiniWegWedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen met nog weinig of geen wedstrijdervaring en jeugdrenners voor wie het in de nationale KNWU-wedstrijden (nog) erg hard gaat. 


Volgende wedstrijd:
(laatste MWW 2021)

Zondag 26 september
bij HSK Trias
Jaap Edenweg 10
2544 NL Den Haag

Start cat. 1: 11.00 uur

kalender....


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw 

Toch een vierde MWW.....

In plaats van de geannuleerde MiniWegWedstrijd bij RWV de Spartaan op 11 september wordt er nu een vierde MiniWegWedstrijd gereden op zondag 26 september op het parcours van HSK Trias.

Het aantal deelnemers aan de eerste twee wedstrijden viel wat tegen, dus we hopen op een grote(re) opkomst in Gouda en Den Haag!


Uitslagen MWW in Alphen aan den Rijn staan op de website: www.miniwegwedstrijden.nl - 4 september: Alphen a/d Rijn.


 

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login