MWW-logo

top
Page

15 december: Alphen aan den Rijn (WV Avanti)

Categorie 1

  naam vereniging
1.  Xavi Hanchmang  RTV de Bollenstreek
2.  Djurre Aleman  RRC de Pedaalridders
3.  Sanne Kerklaan  RRV de Spartaan
4.  Floor Sigmond  RWV de Spartaan
5.  Matthijs van Dissel  WV Avanti

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Sijmen Kwakkel  RWV de Spartaan
2.  Francesco Carnevale  RRC de Pedaalridders
3.  Yaro Osinga  LRTV Swift
4.  Jamie Epping  GRTC Excelsior

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Joshua van den Berg  MBC de Noordbikers
2.  Senne de Vos  MBC de Noordbikers
3.  Teun Berkhout  RWV de Spartaan
4.  Cas Dickhoff  LRTV Swift
5.  Cas van den Berg  RTV de Bollenstreek
6.  Tijme Aleman  RRC de Pedaalridders
7.  Lamisse Nagel  RWC Ahoy

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Finn Bouwer  LRTV Swift
2.  Roelf Sienot  MBC de Noordbikers
3.  Noah Epping  GRTC Excelsior
4.  Mette Stoel  RWV de Spartaan
5.  Ryan Coeverden  RWC Ahoy
6.  Sophie de Haan  LRTV Swift
7.  Evan den Butter  WV Avanti
8.  Siem Lansdaal  Westland Wil Vooruit
9.  Benthe van Haasteren  Westland Wil Vooruit
10.  Daan Oudshoorn  MBC de Noordbikers
11.  Timo Groenewoud  WV Avanti
dnf  Wouter van de Breevaart-
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Roan Kerklaan  RWV de Spartaan
2.  Dean Smith  WV Avanti
3.  Niels van der Ent  RWC Ahoy
4.  Michelle Druif  RWV de Spartaan
5.  Vera Riethoven  MBC de Noordbikers
6.  Roy Tetteroo  MBC de Noordbikers
7.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
8.  Jesse Klein  RTV de Bollenstreek
9.  Ties Kruithof  GRTC Excelsior
10.  Sten van Eijk  RWV de Spartaan
11.  Ian Storm  Westland Wil Vooruit
12.  Kaja van der Brugghen  RWC Ahoy
13.  Roy van Schie  Westland Wil Vooruit
14.  Silvian Blaak  PRC Delta
15.  Stan Zwinkels  Westland Wil Vooruit
16.  Jada den Butter  WV Avanti
17.  Ties Hofstede  Westland Wil Vooruit
18.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan
dnf  Kaj de Wit  RWV de Spartaan

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Deirdre Mens  LRTV Swift
2.  Christian Duivenvoorde  LRTV Swift
3.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
4.  Youri Zijlstra  RWC Ahoy
5.  Maurits Racké  Westland Wil Vooruit
6.  Floris Blok  RWC Ahoy
7.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
8.  Dinand Sla  RCMD de Coureur
dnf  Jonathan van den Berg  RCMD de Coureur

Categorie 7
  naam vereniging
1.  Tom van Dijk  Westland Wil Vooruit
2.  Julian Kerklaan  RWV de Spartaan
3.  Tygo Verhoef  LRTV Swift
4.  Duco van der Zwart  WV Avanti
5.  Thomas den Butter  WV Avanti
6.  Julien Boesch-Thomas  MBC de Noordbikers
7.  Willemijn van Poecke  RTV de Bollenstreek
8.  Geert Vliegenthart  MBC de Noordbikers
« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Volgende (laatste) wedstrijd:

Zondag 2 februari

RWV de Spartaan
Lange Kleiweg 116
2288 GK Rijswijk

Start cat. 1: 12.00 uur


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

Laatste wedstrijd in Rijswijk

Zondag 2 februari wordt alweer de laatste MCC-wedstrijd van dit seizoen gereden.
De organisatie is in handen van RWV de Spartaan in Rijswijk en categorie 1 start om 12.00 uur.
Voor iedereen die dit seizoen aan ten minste vier wedstrijden heeft deelgenomen is er na afloop een eindprijs.


De kalender voor 2019/2020 staat hier.


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login