MWW-logo

top
Page

17 november: RRC de Pedaalridders


Categorie 1

  naam vereniging
1.  Wessel Borsboom  MTB de Spartaan
2.  Nienke Bennis  MTB de Spartaan
3.  Liam Versloot  DRC de Mol
4.  Kjell Post  BMX Zoetermeer
5.  Jim Guerin  LRTV Swift
6.  Marly Langendoen  Westland Wil Vooruit
7.  Daan Baak  WV Avanti
8.  Sanne Kerklaan  

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Melle van der Pol  Westland Wil Vooruit
2.  Jordy Koenis  Westland Wil Vooruit
3.  Britt Post  Westland Wil Vooruit
4.  Rosanne Bijl  RTV de Bollenstreek
5.  Cas Alex van de Berg  RTV de Bollenstreek
6.  Corné Broere  Wielerclub de Waardrenner
7.  Jelle Wolf  RRC de Pedaalridders

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Anne Frey  PRC Delta
2.  Ids Witkamp  RTV de Bollenstreek
3.  Roan Kerklaan  RWV de Spartaan
4.  Thijs Pronk  BMX Zoetermeer
5.  Niels van Eeghem  RCMD de Coureur
6.  Eefje Ruijven  Westland Wil Vooruit
7.  Otto van der Wal  RWC Ahoy
8.  Wouter van de
 Breevaart-Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
9.  Huub Poot  Westland Wil Vooruit
10.  Daan Oudshoorn  MBC de Noordbikers
11.  Alexander Iversen  HSK Trias
12.  Kasper Cornet  RWC Ahoy
13.  Sophie de Haan  LRTV Siwift
14.  Bjorn van der Mark  RRC de Pedaalridders

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Jesse Klein  RTV de Bollenstreek
2.  Olivier Westerveld  WV Avanti
3.  Abe Beunders  MTB de Spartaan
4.  Nanet Huizinga  Westland Wil Vooruit
5.  Kai de Wit  MTB de Spartaan
6.  Erland Stoffenberg  HSK Trias
7.  Niels van der Ent  RWC Ahoy
8.  Liedewij Harmsen  LRTV Swift
9.  Stijn Jaco van der
 Laarse
 HSK Trias
10.  Stan Zwinkels  Westland Wil Vooruit
11.  Ian Storm  Westland Wil Vooruit
12.  Sofie van Lienden  RRC de Pedaalridders
13.  Barend Kaiser  MTB de Spartaan
14.  Aline van der Wel  Westland Wil Vooruit
15.  Lucas Borsboom  MTB de Spartaan
16.  Luuk Nijhof  MTB de Spartaan

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Floris Blok  RWC Ahoy
2.  Tim Bennis  MTB de Spartaan
3.  Jan Eeftink  Wilerclub de Waardrenner
4.  Julian Kerklaan  MTB de Spartaan
5.  Pjotr Dieteren  MTB de Spartaan
6.  Constantijn Dekker  MTB de Spartaan
7.  Dylan Pieterse  WV Avanti
8.  Rick Scheurweg  PRC Delta

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Rowan Blom  DRC de Mol
2.  Spike Tempelman  DRC de Mol

Categorie 7 / nwl
  naam vereniging
1.  Sven Pera  RWC Ahoy

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Volgende MCC-wedstrijd

zondag 16 december

Westland Wil Vooruit
Broekpolderlaan 14
2675 LJ Honselersdijk

start: 11.00 uur


hele kalender....


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

MiniCycloCross-wedstrijden

Er is weer hard gewerkt aan een MCC-kalender.

Op de MCC-pagina staat alle informatie


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login