MWW-logo

top
Page

18 januari: Gouda (GRTC Excelsior)

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Floor Sigmond  RWV de Spartaan
2.  Danique Durville  RWV de Spartaan
3.  Teun Garding  
4.  Casper Schouten  Westland Wil Vooruit

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Wessel Borsboom  RWV de Spartaan
2.  Xavi Hachmang  RTV de Bollenstreek
3.  Fransesco Carnevale  RRC de Pedaalridders
4.  Djurre Aleman  RRC de Pedaalridders
5.  Thierry Durville  RWV de Spartaan
6.  Merle de Vries  GRTC Excelsior
7.  Yaro Osinga  LRTV Swift
8.  Jamie Epping  GRTC Excelsior

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Tijme Aleman  RRC de Pedaalridders
2.  Cas van den Berg  RTV de Bollenstreek
3.  Teun Berkhout  RWV de Spartaan
4.  Cas Dickhof  LRTV Swift
5.  Teun Derksen  RWV de Spartaan
6.  Hannah van Rijswijk  GRTC Excelsior
7.  Isa Klein  RTV de Bollenstreek
8.  Anne Crone  GRTC Excelsior
9.  Lamissa Nagel  RWC Ahoy
10.  Roos Crone  GRTC Excelsior

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Noah Epping  GRTC Excelsior
2.  Joshua van den Berg  MBC de Noordbikers
3.  Siem Lansdal  
4.  Ryan van Coeverden  RWC Ahoy
5.  Sophie de Haan  LRTV Swift
6.  Maas Hoogerbrug  Westland Wil Vooruit
7.  Benthe van Haasteren  Westalnd Wil Vooruit
8.  Sem Bloeys  GRTC Excelsior

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Michelle Druif  RWV de Spartaan
2.  Finn Bouwer  LRTV Swift
3.  Steijn Jaco van der Laarse  HSK Trias
4.  Casper Blok  GRTC Excelsior
5.  Silvian Blaak  PRC Delta
6.  Niels van der Ent  RWC Ahoy
7.  Jesse Klein  RTV de Bollenstreek
8.  Kaja van der Brugghen  RWC Ahoy
9.  Niels van Eeghem  RCMD de Coureur
10.  Ian Storm  Westland Wil Vooruit
11.  Stan Zwinkels  Westland Wil Vooruit
12.  Dean Smith  WV Avanti
13.  Sten van der Eijk  RWV de Spartaan
14.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
15.  Olivier Westerveld  WV Avanti
16.  Aline van der Wel  Westland Wil Vooruit
17.  Ties Hofstede  Westland Wil Vooruit

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
2.  Christian Duivenvoorde  LRTV Swift
3.  Floortje Bregman  GRTC Excelsior
4.  Tristan de Jongh  DRC de Mol
5.  Youri Zijlstra  RWC Ahoy
6.  Jonathan van den Berg  Westland Wil Vooruit
7.  Pjotr Dieteren  RWV de Spartaan
8.  Teun Hoogenboom  WV Avanti
9.  Maurits Racke  Westland Wil Vooruit
10.  Stein van den Berg  GRTC Excelsior
11.  Jayden de Jong  DRC de Mol
12.  Floris Blok  RWC Ahoy
13.  Daniël Weeder  LRTV Swift
dnf  Bart Moelker  

Categorie 7
  naam vereniging
1.  Joer Post  Westland Wil Vooruit
2.  Tom van Dijk  Westland Wil Vooruit
3.  Tigo Verhoef  LRTV Swift
4.  Geert Vliegenthart  MBC de Noordbikers
5.  Willemijn van Poecke  RTV de Bollenstreek

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Volgende (laatste) wedstrijd:

Zondag 2 februari

RWV de Spartaan
Lange Kleiweg 116
2288 GK Rijswijk

Start cat. 1: 12.00 uur


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

Laatste wedstrijd in Rijswijk

Zondag 2 februari wordt alweer de laatste MCC-wedstrijd van dit seizoen gereden.
De organisatie is in handen van RWV de Spartaan in Rijswijk en categorie 1 start om 12.00 uur.
Voor iedereen die dit seizoen aan ten minste vier wedstrijden heeft deelgenomen is er na afloop een eindprijs.


De kalender voor 2019/2020 staat hier.


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login