MWW-logo

top
Page

24 november: Rijswijk

Categorie 1:
  naam vereniging
1.  Wessel Borsboom  MTB de Spartaan
2.  Nienke Bennis  MTB de Spartaan
3.  Liam Versloot  DRC de Mol
4.  Stijn Wubben  Westland Wil Vooruit
5.  Daan Baak  WV Avanti
6.  Marly Langendoen  Westland Wil Vooruit
7.  Sanne Kerklaan  

Categorie 2:
  naam vereniging
1.  Melle van der Pol  Westland Wil Vooruit
2.  Rosanne Bijl  RTV de Bollenstreek
3.  Senne de Vos  MBC de Noordbikers
4.  Dani Ramos  RWV de Spartaan
5.  Stef Dijkstra  RWV de Spartaan
6.  Marit van der Ploeg  GRTC Excelsior
7.  Jetse van der Zweep  RWV de Spartaan
8.  Cas Alex van de Berg  RTV de Bollenstreek

Categorie 3:
  naam vereniging
1.  Roan Kerklaan  RWV de Spartaan
2.  Ids Witkamp  RTV de Bollenstreek
3.  Thijs Pronk  BMX Zoetermeer
4.  Anne Frey  PRC Delta
5.  Wouter van de
 Breevaart-Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
6.  Mette Stoel  RWV de Spartaan
7.  Åsa de Keijser  PRC Delta
8.  Eefje van Ruijven  Westland Wil Vooruit
9.  Björn van der Mark  RRC de Pedaalridders
10.  Alexander Iversen  HSV Trias
11.  Emy Alders  Westland Wil Vooruit

Categorie 4:
  naam vereniging
1.  Dave Boekestijn  Westland Wil Vooruit
2.  Casper Blok  GRTC Excelsior
3.  Jurre van der Kaaij  Westland Wil Vooruit
4.  Yaro Franssen  RWV de Spartaan
5.  Jesse Klein  RTV de Bollenstreek
6.  Michelle Druif  RWV de Spartaan
7.  Joachim Luyendijk  PRC Delta
8.  Nanet Huizinga  Westland Wil Vooruit
9.  Kai de Wit  RWV de Spartaan
10.  Tygo van der Beek  PRC Delta
11.  Erland Toffenberg  HSK Trias
12.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
13.  Niels van der Ent  RWC Ahoy
14.  Jens Dijkstra  RWV de Spartaan
15.  Stijn Jaco van der
 Laarse
 HSK Trias
16.  Stan Zwinkels  Westland Wil Vooruit
17.  Ian Storm  Westland Wil Vooruit
18.  Barend Kaiser  RWV de Spartaan
19.  Sofie van Lienden  RRC de Pedaalridders
20.  Aline van der Wel  Westland Wil Vooruit
21.  Floris Meeuwissen  RWV de Spartaan
22.  Lucas Borsboom  RWV de Spartaan
23.  Beant van der Zweep  RWV de Spartaan
24.  Luuk Nijhof  RWV de Spartaan

Categorie 5:
  naam vereniging
1.  Tim Bennis  RWV de Spartaan
2.  Julian Kerklaan  RWV de Spartaan
3.  Daniël Weeder  LRTV Swift
4.  Deirdre Mens  LRTV Swift
5.  Floris Blok  RWC Ahoy
6.  Bob Overdevest  TVZ 77
7.  Jemme Hermsen  RWV de Spartaan
8.  Pjotr Dieteren  RWV de Spartaan
9.  Levi Klop  BMX Zoetermeer
10.  Evi Freij  PRC Delta
11.  Christian
 Duivenvoorde
 LRTV Swift
12.  Constantijn Dekker  RWV de Spartaan
13.  Silvester Verhoef  LRTV Swift

Categorie 6:
  naam vereniging
1.  Joer Post  Westland Wil Vooruit
2.  Rosalie de Haas  RWV de Spartaan
3.  Kevin van Eck  PRC Delta
4.  Lars Sterrenburg  GRTC Excelsior
5.  Sjoerd Kaiser  RWV de Spartaan
6.  Willemijn van Poecke  RTV de Bollenstreek
7.  Spike Tempelman  DRC de Mol
8.  Niels Poot  WV Avanti
9.  Rowan Blom  DRC de Mol

Categorie 7 / nwl
  naam vereniging
1.  Ben Poelman  Westland Wil Vooruit
2.  Sven Pera  RWC Ahoy
3.  Bas van Kester  Westland Wil Vooruit
4.  Koen Kerkvliet  LRTV Swift

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Volgende MCC-wedstrijd

zondag 16 december

Westland Wil Vooruit
Broekpolderlaan 14
2675 LJ Honselersdijk

start: 11.00 uur


hele kalender....


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

MiniCycloCross-wedstrijden

Er is weer hard gewerkt aan een MCC-kalender.

Op de MCC-pagina staat alle informatie


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login