5 januari: Rotterdam

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Jim Guerin  LRTV Swift
2.  Stijn Wubben  Westland Wil Vooruit
3.  Daan Baak  WV Avanti
4.  Sanne Kerklaan  

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Maxime Takken  WV Avanti
2.  Feline Steijn  Westland Wil Vooruit
3.  Kjell Post  BMX Zoetermeer
4.  Wessel Borsboom  RWV de Spartaan
5.  Britt Post  Westland Wil Vooruit
6.  Rosanne Bijl  RTV de Bollenstreek
7.  Senne de Vos  MBC de Noordbikers
8.  Isa Klein  RTV de Bollenstreek
9.  Stijn de Jong  WV Avanti
10.  Marit van der Ploeg  GRTC Excelsior
11.  Corné Broere  Wielervereniging de Waardrenner
12.  Lamisse Nagel  RWC Ahoy
13.  Cas Alex van de Berg  RTV de Bollenstreek

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Åsa de Keijzer  PRC Delta
2.  Melle van der Pol  Westland Wil Vooruit
3.  Niels van Eeghem  RCMD de Coureur
4.  Eefje van Ruijven  Westland Wil Vooruit
5.  Wouter van de Breevaart-
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
6.  Huub Poot  Westland Wil Vooruit
7.  Kasper Cornet  RWC Ahoy
8.  Daan Oudshoorn  MBC de Noordbikers
9.  Björn van der Mark  RRC de Pedaalridders
10.  Emy Alders  Westland Wil Vooruit
dnf  Ids Witkamp  RTV de Bollenstreek

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Casper Blok  GRTC Excelsior
2.  Splinter van 't Hoff  Westland Wil Vooruit
3.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
4.  Jurre van der Kaaij  Westland Wil Vooruit
5.  Bram de Waard  PRC Delta
6.  Jesse Klein  RTV de Bollenstreek
7.  Niels van der Ent  RWC Ahoy
8.  Kai de Wit  RWV de Spartaan
9.  Roan Kerklaan  RWV de Spartaan
10.  Stijn Jaco van der Laarse  HSK Trias
11.  Stan Zwinkels  Westland Wil Vooruit
12.  Ties Kruithof  GRTC Excelsior
13.  Ian Storm  Westland Wil Vooruit
14.  Roy van Schie  Westland Wil Vooruit
15.  Sofie van Lienden  RRC de Pedaalridders
16.  Michelle Druif  RWV de Spartaan
17.  Luuk Nijhof  RWV de Spartaan
18.  Ties Hofstede  Westland Wil Vooruit
19.  Lucas Borsboom  RWV de Spartaan
20.  Aline van der Wel  Westland Wil Vooruit
dnf Yaro Fransen  RWV de Spartaan

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Roxanne Takken  WV Avanti
2.  Deirdre Mens  LRTV Swift
3.  Thijmen de Jong  WV Avanti
4.  Nanet Huizinga  Westland Wil Vooruit
5.  Julian Kerkllaan  RWV de Spartaan
6.  Daniël Weeder  LRTV Swift
7.  Jan Eeftink  Wielerclub de Waardrenner
8.  Olivier Westerveld  WV Avanti
9.  Sylvester Verhoef  LRTV Swift
10.  Christian Duivenvoorde  LRTV Swift
11.  Pjotr Dieteren  RWV de Spartaan
12.  Constantijn Dekker  RWV de Spartaan

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Kevin van Eck  PRC Delta
2.  Rosalie de Haas  RWV de Spartaan
3.  Tygo Verhoef  LRTV Swift
4.  Floris Blok  RWC Ahoy
5.  Lars Sterrenburg  GRTC Excelsior
6.  Willemijn van Poecke  RTV de Bollenstreek

Categorie 7 / nwl
  naam vereniging
1.  Sven Pera  RWC Ahoy
2.  Rowan Blom  DRC de Mol