9 december: Alphen a/d Rijn

Categorie 1:
  naam vereniging
1.  Nienke Bennis  RWV de Spartaan
2.  Jim Quentin  LRTV Swift
3.  Kjell Post  BMX Zoetermeer
4.  Liam Versloot  DRC de Mol
5.  Marly Langendoen  Westland Wil Vooruit
6.  Wessel Borsboom  RWV de Spartaan
7.  Daan Baak  WV Avanti
dnf  Sanne Klop  BMX Zoetermeer

Categorie 2:
  naam vereniging
1.  Maxime Takken  WV Avanti
2.  Britt Post  Westland Wil Vooruit
3.  Stijn de Jong  WV Avanti
4.  Senne de Vos  MBC de Noordbikers
5.  Rosanne Bijl  RTV de Bollenstreek
6.  Cas Alex van den Berg  RTV de Bollenstreek
7.  Jop Vermeer  Westland Wil Vooruit
8.  Jelle Wolf  RRC de Pedaalridders

Categorie 3:
  naam vereniging
1.  Ayden de Jong  Westland Wil Vooruit
2.  Ids Witkamp  RTV de Bollenstreek
3.  Mara Vergeer  RTV de Bollenstreek
4.  Anne Freij  PRC Delta
5.  Moritz van Orsouw  LRTV Swift
6.  Åsa de Keijzer  PRC Delta
7.  Melle van der Pol  Westland Wil Vooruit
8.  Alexander Iversen  HSK Trias
9.  Thijs Pronk  BMX Zoetermeer
10.  Emy Alders  Westland Wil Vooruit

Categorie 4:
  naam vereniging
1.  Dave Boekestijn  Westland Wil Vooruit
2.  Jurre van der Kaaij  Westland Wil Vooruit
3.  Imme Kok  LRTV Swift
4.  Olivier Westerveld  WV Avanti
5.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
6.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
7.  Michelle Druif  RWV de Spartaan
8.  Roan Kerklaan  RWV de Spartaan
9.  Liedewij Harmens  LRTV Swift
10.  Kay de Wit  RWV de Spartaan
11.  Ties Kruithof  GRTC Excelsior
12.  Stan Zwinkels  Westland Wil Vooruit
13.  Sofie van Lienden  RRC de Pedaalridders
14.  Bram de Waard  PRC Delta
15.  Joy den Braver  Westland Wil Vooruit
16.  Dean Smith  WV Avanti
17.  Steijn van der Laarse  HSK Trias
18.  Finn Arkenbout  PRC Delta
19.  Ian Storm  Westland Wil Vooruit
20.  Aline van der Wel  Westland Wil Vooruit
21.  Ties Hofstede  Westland Wil Vooruit
22.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan
23.  Barend Kaiser  RWV de Spartaan
dnf  Radbouw Winia  HSK Trias
dnf  Joachim Luijendijk  RTC de Hoekse Renners

Categorie 5:
  naam vereniging
1.  Roxanne Takken  WV Avanti
2.  Thijmen de Jong  WV Avanti
3.  Deirdre Mens  LRTV Swift
4.  Lucas Schaar  PRC Delta
5.  Daniël Weeder  LRTV Swift
6.  Teun Hoogenboom  WV Avanti
7.  Julian Kerklaan  RWV de Spartaan
8.  Pjotr Dieteren  RWV de Spartaan
9.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
10.  Levi Klop  BMX Zoetermeer
11.  Christian Duivenvoorde  LRTV Swift
12.  Constantijn Dekker  RWV de Spartaan
dnf  Quino da Encarnacao  RWC Ahoy

Categorie 6:
  naam vereniging
1.  Tim Bennis  RWV de Spartaan
2.  Duco van der Zwart  WV Avanti
3.  Floris Blok  RWC Ahoy
4.  Robin Habermehl  WV Avanti
5.  Thomas den Butter  WV Avanti
6.  Willemijn van Poecke  RTV de Bollenstreek
7.  Spike Tempelman  DRC de Mol
8.  Sjoerd Kaiser  RWV de Spartaan

Categorie 7 /nwl:
  naam vereniging
1.  Igor Luynenburg  RTV de Bollenstreek
2.  Ingmar van den Bosch  WV Avanti