MWW-logo

top
Page

9 november: Rotterdam (RWC Ahoy/RRC de Pedaalridders)

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Xavi Hachmang  RTV de Bollenstreek
2.  Djurre  Aleman
3.  Jesse Timmer  DRC de Mol
4.  Teun Gardien  Westland Wil Vooruit
5.  Sanne Kerklaan  RWV de Spartaan
6.  Noud Wubben  Westland Wil Vooruit
7.  Floor Sigmond  RWV de Spartaan
dns  Fae van Os  RRC de Pedaalridders
 
Categorie 2
  naam vereniging
1.  Wessel Borsboom  RWV de Spartaan
2.  Stijn Wubben  Westland Wil Vooruit
3.  Cas Dickhof  LRTV Swift
4.  Fransesco Carnevale  RRC de Pedaalridders
5.  Marly Langendoen  Westland Wil Vooruit
6.  Yaro Osinga  LRTV Swift
7.  Merle de Vries  GRTC Excelsior
8.  Luca Verboeket  PRC Delta
9.  Jamie Epping  GRTC Excelsior
 
Categorie 3
  naam vereniging
1.  Dyaro de Vroomen  DRC de Mol
2.  Rosalie van Bruggen  Dirty Hill
3.  Hannah van Rijswijk  GRTC Excelsior
4.  Tijme Aleman  RRC de Pedaalridders
5.  Teun Berkhout  RWV de Spartaan
6.  Teun Derksen  RWV de Spartaan
7.  Cas van den Berg  RTV de Bollenstreek
8.  Mees Sellenraad  RRC de Pedaalridders
9.  Senne de Vos  MBC de Noordbikers
10.  Lamissa Nagel  RWC Ahoy
11.  Roos Crone  GRTC Excelsior
12.  Anne Crone  GRTC Excelsior
13.  Jadouan Aloiati  RWV de Spartaan
dnf  Joshua van den Berg  MBC de Noordbikers
 
Categorie 4
  naam vereniging
1.  Roan Kerklaan  RWV de Spartaan
2.  Niels van Eeghem  RCMD de Coureur
3.  Zino van Os  RRC de Pedaalridders
4.  Bjorn van der Mark  RRC de Pedaalridders
5.  Kylian de Vroomen  DRC de Mol
6.  Benthe van Haasteren  Westland Wil Vooruit
7.  Noah Epping  GRTC Excelsior
8.  Mette Stoel  RWV de Spartaan
9.  Ryan van Coeverden  RWC Ahoy
10.  Floris Bogaard  GRTC Excelsior
11.  Sophie de Haan  LRTV Swift
12.  Peter van Os  Westland Wil Vooruit
13.  Casper Cornet  RWC Ahoy
 
Categorie 5
  naam vereniging
1.  Michelle Druif  RWV de Spartaan
2.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
3.  Nanet Huising  Westland Wil Vooruit
4.  Dean Smith  WV Avanti
5.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
6.  Vera Riethoven  MBC de Noordbikers
7.  Ties Kruithof  GRTC Excelsior
8.  Steijn Jaco v.d. Laarse  HSK Trias
9.  Sten van der Eijk  RWV de Spartaan
10.  Noor Vooijs  GRTC Excelsior
11.  Aline van der Wel  Westland Wil Vooruit
12.  Niels van der Ent  RWC Ahoy
13.  Kaja van der Brugghen  RWC Ahoy
14.  Lucas Borsboom  RWV de Spartaan
15.  Ties Hofstede  Westland Wil Vooruit
16.  Merel Hofstelde  Westland Wil Vooruit
 
Categorie 6
  naam vereniging
1.  Robin van Bruggen Dirty Hill
2.  Julian Kerklaan  RWV de Spartaan
3.  Rif van den Berg  Westland Wil Vooruit
4.  Christian Duivenvoorde  LRTV Swift
5.  Daniël Weeder  LRTV Swift
6.  Maurits Racké  Westland Wil Vooruit
7.  Floris Blok  RWC Ahoy
8.  Stein van den Berg  GRTC Excelsior
9.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
10.  Youri Zijlstra  RWC Ahoy
11.  Jayden de Jong  DRC de Mol
12.  Jonathan van den Berg  Westland Wil Vooruit
dnf  Lucas Schaar  PRC Delta
 
Categorie 7 / nieuwelingen
  naam vereniging
1.  Joer Post  Westland Wil Vooruit
2.  Tigo Verhoef  LRTV Swift
3.  Tom van Dijk  Westland Wil Vooruit
4.  Geert Vliegenthart  MBC de Noordbikkers

 

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Volgende (laatste) wedstrijd:

Zondag 2 februari

RWV de Spartaan
Lange Kleiweg 116
2288 GK Rijswijk

Start cat. 1: 12.00 uur


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

Laatste wedstrijd in Rijswijk

Zondag 2 februari wordt alweer de laatste MCC-wedstrijd van dit seizoen gereden.
De organisatie is in handen van RWV de Spartaan in Rijswijk en categorie 1 start om 12.00 uur.
Voor iedereen die dit seizoen aan ten minste vier wedstrijden heeft deelgenomen is er na afloop een eindprijs.


De kalender voor 2019/2020 staat hier.


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login