MWW-logo

top
Page

11 september: Alphen a/d Rijn

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Olivier Westerveld  WV Avanti
2.  Jesse Rozendaal  DRC de Mol
3.  Sieme Breekweg  RWC Ahoy
4.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
5.  Robbin ten Brink  RRC de Pedaalridders
6.  Luna Kers  GRC Jan van Arckel
7.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
8.  Ayden de Jong  RRC de Pedaalridders
9.  Fedde Aret  GRTC Excelsior
10.  Taeke van Neerbos  RWC Ahoy
11.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders
12.  Nick Boekhout  RWC Ahoy
13.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan
14.  Kenneth Tambach  PRC Delta
15.  Zino van Os  RRC de Pedaalridders
16.  Niels van Es  RWC Ahoy
17.  Simon van Grootveld  RWC Ahoy
18.  Sophie de Haan  LRTV Swift
19.  Nicole van Sighem  RWV de Spartaan
20.  Ilyas Scholten  RRC de Pedaalridders
21.  Wouter van de Breevaart-
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
22.  Tahnee de Bruijne  RCMD de Coureur

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Damian van der Burgh  WV Avanti
2.  Elena Poppelaars  GRC Jan van Arckel
3.  Junior de Blois  WV Avanti
4.  Mara Vergeer  RTV de Bollenstreek
5.  Daniël Weeder  LRTV Swift
6.  Ramon Soeleman  HSK Trias
7.  Youri Zijlstra  RWC Ahoy
8. Emma Vreijling  WV Avanti
9.  Ryan van der Leek  RTV de Bollenstreek
10.  Bram van der Hoeven  GRTC Excelsior
11.  Senna de Kok  RWV de Spartaan
12.  Koen Bocxe  WV Avanti
13.  Jan Eeftink  WC de Waardrenner
14.  Raf de Groot  RTV de Bollenstreek
15.  Joris Nieland  RWC Ahoy
16.  Thijmen de Jong  WV Avanti
17.  Lucas Schaar  PRC Delta
18.  Femke Verhagen  LRTV Swift
19.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
20.  Isa van Dam  WV Avanti
21.  Rick Scheurweg  PRC Delta

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Julia Klok  HSK Trias
2.  Joas de Koeijer  RWC Ahoy
3.  Pim Knoester  WV Avanti
4.  Nora de Haas  RWV de Spartaan
5.  Matthijs Verboom  GRTC Excelsior
6.  Floris Blok  RWC Ahoy
7.  Pelle Klok  PRC Delta
8.  Joey Baars  GRC Jan van
9.  Robin Habermehl  WV Avanti
10.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
11.  Simon ten Brink  RRC de Pedaalridders
12.  Joris van Grootveld  RWC Ahoy
13.  Kevin van Eck  PRC Delta
14.  Benjamin den Breejen  GRC Jan van Arckel

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Stein Bocxe  WV Avanti
2.  Thomas Engelhard  RWV de Spartaan
3.  Emma Noz  RWC Ahoy
4.  Friso de Wildt  WV Avanti
5.  Luuk van Zwienen  GRTC Excelsior
6.  Imke van der Zwart  WV Avanti
7.  Manuel Oppelaar  RRC de Pedaalridders
8.  Connor Karel  PRC Delta
9.  Quin de Groot  RTV de Bollenstreek
10.  Nina Tom  HSK Trias
11.  Igor Ouwerkerk  LRTV Swift
12.  Suze Bosten  HSK Trias
13.  Yngmar Logmans  PRC Delta
14.  Yorik Vergouwe  RRC de Pedaalridders
15.  Sam Waarsenburg  HSK Trias
16.  Anco Ballif  GRTC Excelsior
17.  Joer Post  RWV de Spartaan
18.  Giovanni Dupon  RWV de Spartaan
19.  Thijs de Vos  PRC Delta
20.  Sem de Jong  PRC Delta
21.  Remi Ramcharan  RWV de Spartaan
22.  Daniel Coenen  HSK Trias
23.  Danique Kuiper  WV Avanti
24.  Brian de Haan  LRTV Swift
25.  Julian Verboom  GRTC Excelsior
dnf  Sven van der Klaauw  LRTV Swift
dnf  Bodhi de Baat  RWC Ahoy
dnf  Jan Adriaanse  RWC Ahoy

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Mees Vlot  GRTC Excelsior
2.  Rens Vergeer  RTV de Bollenstreek
3.  Tim Steijger  RWV de Spartaan
4.  Bryan Zonneveld  RTV de Bollenstreek
5.  Sam Smit  RWV de Spartaan
6.  Jasper Hogenboom  WV Avanti
7.  Stan Ruijters  RWV de Spartaan
8.  Jules Sla  RCMD de Coureur
9.  Ilse Hoogendoorn  WV Avanti
10.  Kevin Gosniowski  RCMD de Coureur
11.  Gwen Langeveld  RTV de Bollenstreek
12.  Lars Middelburg  RRC de Pedaalridders
dnf  Igor Luynenburg  RRC de Pedaalridders

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Luuk Groeneveld  WV Avanti
2.  Sietse Kool  WV Avanti
3.  Sasha Hassoldt  WV Avanti
4.  Daan Hilbers  RWV de Spartaan
5.  Daan Droog  LRTV Swift
6.  Jelle Verhagen  LRTV Swift
7.  Ilse Lingen  GRTC Excelsior
8.  Wouter van den Berg  RTV de Bollenstreek
9.  Julika de Blaeij  LRTV Swift
10.  Celine de Vreede  Westland Wil Vooruit
11.  Yvo Hofstede  Westland Wil Vooruit
12.  Jip van der Klaauw  LRTV Swift
13.  Thijs Havenaar  RRC de Pedaalridders
14.  Dennis Brouwer  Westland Wil Vooruit
15.  Marit Zonneveld  RTV de Bollenstreek
16.  Jessica de Ruiter  PRC Delta

Categorie 7
  naam vereniging
1.  Davey Erftemeijer  RWC Ahoy
2.  Gabriël Melching  RWC Ahoy
3.  Dylan Boogert  GRC Jan van Arckel
4.  Tristan van den Berg  WV Avanti
5.  Roy Hoogendoorn  WV Avanti
6.  Igor Baars  RTV de Bollenstreek
7.  Tom Tiegelaar  RWC Ahoy
8.  Rik Heurter  RTV de Bollenstreek
9.  Joris Keller  HSK Trias
10.  Mitchell van Vliet  WV Avanti
11.  Luuc Kastelijn  WV Avanti
12.  Etienne van Poecke  RTV de Bollenstreek
13.  Anne Tom  HSK Trias
14.  Nesshant Naturan  LRTV Swift
15.  Kim van de Groenendaal  RWC Ahoy
16.  Lauraine Wijnhorst  WV Avanti
17.  Douwe Drost  PRC Delta
18.  Toon Vervaart  RTV de Bollenstreek
« prev top next »
top
News

facebook-icon 

Over MWW-wedstrijden

MiniWegWedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen met nog weinig of geen wedstrijdervaring en jeugdrenners voor wie het in de nationale KNWU-wedstrijden (nog) erg hard gaat.


Komende MWW-wedstrijden

zaterdag 29 september

negende en laatste wedstrijd bij:
GRTC Excelsior
Kale Jonkerpad 3
2805 LD Gouda

start: 11.00 uur


hele kalender...


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

Laatste MWW in Gouda

Zaterdag 29 september wordt de laatste wedstrijd gereden bij GRTC Excelsior in Gouda.
Voor alle renners die in minimaal vijf wedstrijden zijn gestart dit jaar is er na afloop weer een "eindbeker".


 

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login