MWW-logo

top
Page

17 september: Gouda

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Sieme Breekweg  RWC Ahoy
2.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
3.  Ayden de Jong  RRC de Pedaalridders
4.  Luna Kers  GRC Jan van Arckel
5.  Jesse Rozendaal  DRC de Mol
6.  Taeke Neerbos  RWC Ahoy
7.  Fedde Aret  GRTC Excelsior
8.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders
9.  Robbin ten Brink  RRC de Pedaalridders
10.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan
11.  Sophie de Haan  LRTV Swift
12.  Zino van Os  RRC de Pedaalridders
13.  Nicole van Sighem  RWV de Spartaan
14.  Wouter v/d Breevaart-
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Indy van Velzen  GRTC Excelsior
2.  Elena Poppelaars  GRC Jan van Arckel
3.  Damian van der Burgh  WV Avanti
4.  Youri Zijlstra  RWC Ahoy
5.  Lizzy Opstal  HSK Trias
6.  Imme Kok  LRTV Swift
7.  Daniël Weeder  LRTV Swift
8.  Bram van der Hoeven  GRTC Excelsior
9.  Ramon Soeleman  HSK Trias
10.  Jan Eeftink  De Waardrenner
11.  Senna de Kok  RWV de Spartaan
12.  Koen Bocxe  WV Avanti
13.  Ryan van der Leek  RTV de Bollenstreek
14.  Raf de Groot  RTV de Bollenstreek
15.  Joris Nieland  RWC Ahoy
16.  Olivier Westerveld  WV Avanti
17.  Femke Verhagen  LRTV Swift
18.  Lucas Schaar  PRC Delta
19.  Rick Scheurweg  PRC Delta
20.  Cid Roodenburg  DRC de Mol
21.  Martijn de Bruijn  GRTC Excelsior

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Lukas Moutha  DRC de Mol
2.  Julia Klok  HSK Trias
3.  Pim Knoester  WV Avanti
4.  Mathijs Verboom  GRTC Excelsior
5.  Joey Baars  GRC Jan van Arckel
6.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
7.  Manoa de Groot  DRC de Mol
8.  Simon ten Brink  RRC de Pedaalridders
9.  Benjamin den Breejen  GRC Jan van Arckel
10.  Daniel Henze  GRTC Excelsior
11.  Robin Habermehl  WV Avanti

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Emma Noz  RWC Ahoy
2.  Gerke Kleinjan  GRTC Excelsior
3.  Indy Baars  GRTC Excelsior
4.  Luuk van Zwienen  GRTC Excelsior
5.  Quin de Groot  RTV de Bollenstreek
6.  Niek de Wit  PRC Delta
7.  Friso de Wildt  WV Avanti
8.  Yorik Vergouwe  RRC de Pedaalridders
9.  Anco Ballif  GRTC Excelsior
10.  Bodhi de Baat  RWC Ahoy
11.  Connor Karel  PRC Delta
12.  Yngmar Logmans  PRC Delta
13.  Sem de Jong  PRC Delta
14.  Matthias van Zwol  PRC Delta
15.  Brian de Haan  LRTV Swift
16.  Joer Post  RWV de Spartaan
17.  Igor Ouwerkerk  LRTV Swift
18.  Remi Ramcharan  RWV de Spartaan
19. Giovanni Dupon  RWV de Spartaan
20.  Sam Waarsenburg  HSK Trias
21.  Daniel Coenen  HSK Trias
22.  Jan Adriaanse  RWC Ahoy
23.  Julian Verboom  GRTC Excelsior
24.  Nina Tom  HSK Trias
25.  Thijs de Vos  PRC Delta
dnf Manuel Oppelaar  RRC de Pedaalridders

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Bryan Zonneveld  RTV de Bollenstreek
2.  Rens Vergeer  RTV de Bollenstreek
3.  Stein Bocxe  WV Avanti
4.  Jelle Breekweg  RWC Ahoy
5.  Tim Steijger  RWV de Spartaan
6.  Jasper Hogenboom  WV Avanti
7.  Arie van der Linde  De Waardrenner
8.  Aime van der Pol  RRC de Pedaalridders
9.  Noa Roozemond  RRC de Pedaalridders

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Luuk Groeneveld  WV Avanti
2.  Jelle Verhagen  LRTV Swift
3.  Yoël Leeflang  RTV de Bollenstreek
4.  Thomas Verhoeven  DRC de Mol
5.  Ilse Lingen  GRTC Excelsior
6.  Daan Droog  LRTV Swift
7.  Floris Peereboom  RWV de Spartaan
8.  Wouter van den Berg  RTV de Bollenstreek
9.  Timo Boersema  HSK Trias
10.  Yvo Hofstede  Westland Wil Vooruit
11.  Celine de Vreede  Westland Wil Vooruit
12.  Julika de Blaeij  LRTV Swift
13.  Dennis Brouwer  Westland Wil Vooruit
14.  Thomas de Jong  De Waardrenner
15.  Bjorn Logmans  PRC Delta
16.  Donja Lombaerts  WV Avanti
17.  Mark Nomen  De Waardrenner
18.  Marit Zonneveld  RTV de Bollenstreek
19.  Jessica de Ruiter  PRC Delta

Categorie 7 & 1e-jrs-nieuwelingen
  naam vereniging
1.  Roy Hoogendoorn  WV Avanti
2.  Mitchell van Vliet  WV Avanti
3.  Jos Blok  GRTC Excelsior
4.  Luuc Kastelijn  WV Avanti
5.  Dylan Boogert  GRC Jan van Arckel
6.  Nesshant Natunan  LRTV Swift
7.  Oscar Straathof  RWC Ahoy
8.  Rik Heurter  RTV de Bollenstreek
9.  Sietse Kool  WV Avanti
10.  Niels Jongsma  GRTC Excelsior
11.  Gabriël Melching  RWC Ahoy
12.  Yannick Buijserd  GRTC Excelsior
13.  Lauraine Wijnhorst  WV Avanti
« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Volgende MCC-wedstrijd

zondag 16 december

Westland Wil Vooruit
Broekpolderlaan 14
2675 LJ Honselersdijk

start: 11.00 uur


hele kalender....


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

MiniCycloCross-wedstrijden

Er is weer hard gewerkt aan een MCC-kalender.

Op de MCC-pagina staat alle informatie


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login