MWW-logo

top
Page

19 juni: Rotterdam

(de complete uitslag met tijdrittijden en puntentelling staat hier....)

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Indy van Velzen  GRTC Excelsior
2.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
3.  Olivier Westerveld  WV Avanti
4.  Imme Kok  LRTV Swift
5.  Sieme Breekweg  RWC Ahoy
6.  Selena Bas  DRC de Mol
7.  Fedde Aret  GRTC Excelsior
8.  Joost van de Kamp  RWV de Spartaan
9.  Mara Vergeer  RTV de Bollenstreek
10.  Nick Boekhout  RWC Ahoy
11.  Taecke Neerbos  RWC Ahoy
12.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan
13.  Tahnee de Bruijne  RCMD de Coureur
14.  Wouter vd Beevaart-
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Joas de Koeijer  RWC Ahoy
2.  Floris Blok  RWC Ahoy
3.  Emma Vreijling  WV Avanti
4.  Senna de Kok  RWV de Spartaan
5.  Ramon Soeleman  HSK Trias
6.  Damian van der Burgh  WV Avanti
7.  Julia Klok  HSK Trias
8.  Youri Zijlstra  RWC Ahoy
9.  Daniël Weeder  LRTV Swift
10.  Koen Bocxe  WV Avanti
11.  Ryan van der Leek  RTV de Bollenstreek
12.  Jan Eeftink  De Waardrenner
13.  Joris Nieland  RWC Ahoy
14.  Stein van den Berg  GRTC Excelsior
15.  Lucas Schaar  PRC Delta
16.  Rick Scheurweg  PRC Delta
17.  Cid Roodenburg  DRC de Mol

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Joer Post  RWV de Spartaan
2.  Sem Rijksen  GRC Jan van Arckel
3.  Lars Sterrenburg  GRTC Excelsior
4.  Mathijs Verboom  GRTC Excelsior
5.  Connor Karel  PRC Delta
6.  Anco Ballif  GRTC Excelsior
7.  Pim Knoester  WV Avanti
8.  Nora de Haas  RWV de Spartaan
9.  Ynke Ceton  RWC Ahoy
10.  Casper Wolleswinkel  RWC Ahoy
11.  Joey Baars  GRC Jan van Arckel
12.  Roisin Clancy  RWV de Spartaan
13.  Lloyd Haverkamp  RWC Ahoy
14.  Skyeler Olofsen  RCMD de Coureur

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Emma Noz  RWC Ahoy
2.  Stein Bocxe  WV Avanti
3.  Jelle Breekweg  RWC Ahoy
4.  Sven van der Klaauw  LRTV Swift
5.  Rens Vergeer  RTV de Bollenstreek
6.  Niek de Wit  PRC Delta
7. Quin de Groot  RTV de Bollenstreek
8.  Luuk van Zwienen  GRTC Excelsior
9.  Bodhi de Baat  RWC Ahoy
10.  Friso de Wildt  WV Avanti
11.  Yngmar Logmans  PRC Delta
12.  Julian Verboom  GRTC Excelsior
13.  Mees Vlot  GRTC Excelsior
14.  Tom van de Water  LRTV Swift
15.  Giovanni Dupon  RWV de Spartaan
16.  Jan Adriaanse  RWC Ahoy
17.  Sem de Jong  PRC Delta
18.  Sam Waarsenburg  HSK Trias
19.  Remi Ramcharan  RWV de Spartaan
20.  Thijs de Vos  PRC Delta

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Jorik van Maaren  GRC Jan van Arckel
2.  Timo Boersema  HSK Trias
3.  Dani van der Lee  RCMD de Coureur
4.  Kevin Gosniowski  RCMD de Coureur
5.  Jules Sla  RCMD de Coureur
6.  Tim Steijger  RWV de Spartaan

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Niels Jongsma  GRTC Excelsior
2.  Rik Heurter  RTV de Bollenstreek
3.  Bjorn Logmans  PRC Delta
4.  Sietse Kool  WV Avanti
5.  Luuc Kastelijn  WV Avanti
6.  Ids Visscher  RWC Ahoy
7.  Ilse Lingen  GRTC Excelsior
8.  Donja Lombaerts  WV Avanti
9.  Daan Droog  LRTV Swift
10.  Wouter van den Berg  RTV de Bollenstreek
11.  Floris Peereboom  RWV de Spartaan
12.  Thijmen Weijers  RTV de Bollenstreek
13.  Jessica de Ruiter  PRC Delta
14.  Mark Nomen  De Waardrenner
15.  Dennis Brouwer  Westland Wil Vooruit
16.  Thomas Verhoeven  DRC de Mol
17.  Yvo Hofstede  Westland Wil Vooruit

Categorie 7/nieuwelingen
  naam vereniging
1.  Davey Erftemeijer  RWC Ahoy
2.  Tom Tiegelaar  RWC Ahoy
3.  Dylan Boogert  GRC Jan van Arckel
4.  Igor Baars  RTV de Bollenstreek
5.  Timo de Zeeuw  GRC Jan van Arckel
6.  Etienne van Poecke  RTV de Bollenstreek
7.  Gabriel Melching  RWC Ahoy
8.  Kim van de Groenendaal  RWC Ahoy
9.  Thom Arkenbout  PRC Delta
« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Volgende MCC-wedstrijd

zondag 16 december

Westland Wil Vooruit
Broekpolderlaan 14
2675 LJ Honselersdijk

start: 11.00 uur


hele kalender....


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login