MWW-logo

top
Page

24 september: Rijswijk

Categorie 1
  naam vereniging
1. Yaro Fransen  RWV de Spartaan
2.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
3.  Robbin ten Brink  RRC de Pedaalridders
4.  Jesse Rozendaal  DRC de Mol
5.  Fedde Aret  GRTC Excelsior
6.  Simon van Grootveld  RWC Ahoy
7.  Taeke Neerbos  RWC Ahoy
8.  Niels van Es  RWC Ahoy
9.  Luna Kers  GRC Jan van Arckel
10.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders
11.  Zino van Os  RRC de Pedaalridders
12.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan
13.  Sophie de Haan  LRTV Swift
14.  Tahnee de Bruijne  RCMD de Coureur
15.  Nicole van Sighem  RWV de Spartaan
16.  Wouter v.d. Breevaart-
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Junior de Blois  WV Avanti
2.  Elena Poppelaars  GRC Jan van ARckel
3.  Lizzy Opstal  HSK Trias
4.  Jan Eeftink  De Waardrenner
5.  Emma Vreijling  WV Avanti
6.  Ramon Soeleman  HSK Trias
7.  Thijmen de Jong  WV Avanti
8.  Senna de Kok  RWV de Spartaan
9.  Ryan van der Leek  RTV de Bollenstreek
10.  Olivier Westerveld  WV Avanti
11.  Raf de Groot  RTV de Bollenstreek
12.  Koen Bocxe  WV Avanti
13.  Femke Verhagen  LRTV Swift
14.  Stein van den Berg  GRTC Excelsior
15.  Joris Nieland  RWC Ahoy
16.  Lucas Schaar  PRC Delta
17.  Sieme Breekweg  RWC Ahoy
18.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
19.  Cid Roodenburg  DRC de Mol
20.  Rick Scheurweg  PRC Delta
21.  Youri Zijlstra  RWC Ahoy
21.  Imme Kok  LRTV Swift
21.  Damian van der Burgh  WV Avanti
21.  Daniël Weeder  LRTV Swift

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Julia Klok  HSK Trias
2.  Floris Blok  RWC Ahoy
3.  Joas de Koeijer  RWC Ahoy
4.  Mathijs Verboom  GRTC Excelsior
5.  Lukas Mouthaan  DRC de Mol
6.  Tim Bennis  RWV de Spartaan
7.  Nora de Haas  RWV de Spartaan
8.  Sem Rijksen  GRC Jan van Arckel
9.  Pelle Klok  PRC Delta
10.  Joey Baars  GRC Jan van Arckel
11.  Kevin van Eck  PRC Delta
12.  Simon ten Brink  RRC de Pedaalridders
13.  Lars Sterrenburg  GRTC Excelsior
14.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
15.  Bram van der Hoeven  GRTC Excelsior
16.  Daan Erens  RWV de Spartaan
17.  Joris van Grootveld  RWC Ahoy
18.  Manoa de Groot  DRC de Mol
19.  Robin Habermehl  WV Avanti
20.  Benjamin den Breejen  GRC Jan van Arckel
21.  Roisin Clancy  RWV de Spartaan
22.  Ynke Ceton  RWC Ahoy

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Thomas Engelhard  RWV de Spartaan
2.  Gerke Kleinjan  GRTC Excelsior
3.  Bodhi de Baat  RWC Ahoy
4.  Friso de Wildt  WV Avanti
5.  Dave Langelaan  RTV de Bollenstreek
6.  Suze Bosten  HSK Trias
7.  Quin de Groot  RTV de Bollenstreek
8.  Manuel Oppelaar  RRC de Pedaalridders
9.  Igor Ouwerkerk  LRTV Swift
10.  Nina Tom  HSK Trias
11.  Yngmar Logmans  PRC Delta
12.  Anco Ballif  GRTC Excelsior
13.  Sam Waarsenburg  HSK Trias
14.  Joer Post  RWV de Spartaan
15.  Yorik Vergouwe  RRC de Pedaalridders
16.  Giovanni Dupon  RWV de Spartaan
17.  Sacha van Klaveren  LRTV Swift
18.  Daniël Coenen  HSK Trias
19.  Jan Adriaanse  RWC Ahoy
20.  Julian Verboom  GRTC Excelsior
21.  Conor Karel  PRC Delta
22.  Brian de Haan  LRTV Swift
23.  Sem de Jong  PRC Delta
24.  Remi Ramcharan  RWV de Spartaan

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Stein Bocxe  WV Avanti
2.  Tim Steijger  RWV de Spartaan
3.  Mees Vlot  GRTC Excelsior
4.  Sam Smit  RWV de Spartaan
5.  Jules Sla  RCMD de Coureur
6.  Igor Luyenburgh  RTV de Bollenstreek
7.  Jelle Breekweg  RWC Ahoy
8.  Kevin Gosniowski  RCMD de Coureur
9.  Stan Ruijters  RWV de Spartaan
10.  Dani van der Lee  RCMD de Coureur
11.  Lars Middelburg  RRC de Pedaalridders
12.  Noa Roozemond  RRC de Pedaalridders

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Ids Visscher  RWC Ahoy
2.  Bjorn Logmans  PRC Delta
3.  Jelle Verhagen  LRTV Swift
4.  Daan Droog  LRTV Swift
5.  Daan Hilbers  RWV de Spartaan
6.  Donja Lombaerts  WV Avanti
7.  Ilse Lingen  GRTC Excelsior
8.  Thijmen Weijers  RTV de Bollenstreek
9.  Timo Boersema  HSK Trias
10.  Wouter van den Berg  RTV de Bollenstreek
11.  Floris Peereboom  RWV de Spartaan
11.  Thijs Havenaar  RRC de Pedaalridders
13.  Dennis Brouwer  Westland Wil Vooruit
14.  Jorik van Maaren  GRC Jan van Arckel
15.  Bryan Zonneveld  RTV de Bollenstreek

Categorie 7 en 1e jrs nwl
  naam vereniging
1.  Jos Blok  GRTC Excelsior
2.  Mitchell van Vliet  WV Avanti
3.  Tom Tiegelaar  RWC Ahoy
4.  Nesshant Natrunan  LRTV Swift
5.  Luuc Kastelijn  WV Avanti
6.  Etienne van Poecke  RTV de Bollenstreek
7.  Gabriël Melching  RWC Ahoy
8.  Rik Heurter  RTV de Bollenstreek
9.  Anne Tom  HSK Trias
10.  Yannick Buijserd  GRTC Excelsior
11.  Sietse Kool  WV Avanti
12.  Niels Jongsma  GRTC Excelsior
13.  Luuk Groeneveld  WV Avanti
14.  Toon Vervaart  RTV de Bollenstreek
dnf  Kim van de Groenendaal  RWC Ahoy
dnf  Lauraine Wijnhorst  WV Avanti

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Volgende MCC-wedstrijd

zondag 16 december

Westland Wil Vooruit
Broekpolderlaan 14
2675 LJ Honselersdijk

start: 11.00 uur


hele kalender....


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

MiniCycloCross-wedstrijden

Er is weer hard gewerkt aan een MCC-kalender.

Op de MCC-pagina staat alle informatie


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login