MWW-logo

top
Page

26 juni: Maassluis


Categorie 1:

  naam vereniging
1.  Mara Vergeer  RTV de Bollenstreek
2.  Sieme Breekweg  RWC Ahoy
3.  Olivier Westerveld  WV Avanti
4.  Abe Beunders  RWV de Spartan
5.  Joost van de Kamp  RWV de Spartaan
6.  Fedde Aret  GRTC Excelsior
7.  Robbin ten Brink  RRC de Pedaalridders
8.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
9.  Nick Boekhout  RWC Ahoy
10.  Niels van Es  RWC Ahoy
11.  Sophie de Haan  LRTV Swift
12.  Zino van Os  RRC de Pedaalridders
13.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders
14.  Ilyas Scholten  RRC de Pedaalridders
15.  Tahnee de Bruijne  RCMD de Coureur
16.  Wouter v.d.Breevaart-
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders

Categorie 2:
  naam vereniging
1.  Floris Blok  RWC Ahoy
2.  Junior de Blois  WV Avanti
3.  Julia Klok  HSK Trias
4.  Ryan van der Leek  RTV de Bollenstreek
5.  Daniël Weeder  LRTV Swift
6.  Stein van den Berg  GRTC Excelsior
7.  Ramon Soeleman  HSK Trias
8.  Senna de Kok  RWV de Spartaan
9.  Youri Zijlstra  RWC Ahoy
10.  Bram van der Hoeven  GRTC Excelsior
11.  Jan Eeftink  De Waardrenner
12.  Femke Verhagen  LRTV Swift
13.  Lucas Schaar  PRC Delta
14.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
15.  Cid Roodenburg  DRC de Mol

Categorie 3:
  naam vereniging
1.  Connor Karel  PRC Delta
2.  Joer Post  RWV de Spartaan
3.  Mathijs Verboom  GRTC Excelsior
4.  Lars Sterrenburg  GRTC Excelsior
5.  Anco Ballif  GRTC Excelsior
6.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
7.  Daan Erens  RWV de Spartaan
8.  Joas de Koeijer  RWC Ahoy
9.  Pelle Klok  PRC Delta
10.  Joey Baars  GRC Jan van Arckel
11.  Kevin van Eck  PRC Delta
12.  Simon ten Brink  RRC de Pedaalridders
13.  Benjamin den Breejen  GRC Jan van Arckel
14.  Huub Niesing  LRTV Swift
15.  Joris van Grootveld  RWC Ahoy
16.  Skyeler Olofsen  RCMD de Coureur

Categorie 4:
  naam vereniging
1.  Rens Vergeer  RTV de Bollenstreek
2.  Jelle Breekweg  RWC Ahoy
3.  Roos van den Berg  WV Avanti
4.  Emma Noz  RWC Ahoy
5.  Luuk van Zwienen  GRTC Excelsior
6.  Sven van der Klaauw  LRTV Swift
7.  Niek de Wit  PRC Delta
8.  Bodhi de Baat  RWC Ahoy
9.  Mees Vlot  GRTC Excelsior
10.  Julian Verboom  GRTC Excelsior
11.  Yngmar Logmans  PRC Delta
12.  Sam Waarsenburg  HSK Trias
13.  Jan Adriaanse  RWC Ahoy
14.  Sem de Jong  PRC Delta
15.  Suze Bosten  HSK Trias
16.  Tom van de Water  LRTV Swift
17.  Thijs de Vos  PRC Delta
18.  Manuel Oppelaar  RRC de Pedaalridders
19.  Matthias van Zwol  PRC Delta
20.  Brian de Haan  LRTV Swift
21.  Yorik Vergouwe  RRC de Pedaalridders
22.  Giovanni Dupon  RWV de Spartaan
23.  Remi Ramcharan  RWV de Spartaan

Categorie 5:
  naam vereniging
1.  Jorik van Maaren  GRC Jan van Arckel
2.  Bryan Zonneveld  RTV de Bollenstreek
3.  Timo Boersema  HSK Trias
4.  Dani van der Lee  RCMD de Coureur
5.  Jasper Hogenboom  WV Avanti
6.  Kevin Gosniowski  RCMD de Coureur
7.  Jules Sla  RCMD de Coureur
8.  Tim Steijger  RWV de Spartaan
9.  Stan Ruijters  RWV de Spartaan
10.  Lars Middelburg  RRC de Pedaalridders

Categorie 6:
  naam vereniging
1.  Rik Heurter  RTV de Bollenstreek
2.  Luuc Kastelijn  WV Avanti
3.  Ids Visscher  RWC Ahoy
4.  Donja Lombaerts  WV Avanti
5.  Jelle Verhagen  LRTV Swift
6.  Floris Peereboom  RWV de Spartaan
7.  Yoël Leeflang  RTV de Bollenstreek
8.  Wouter van den Berg  RTV de Bollentreek
9.  Ilse Lingen  GRTC Excelsior
10.  Daan Hilbers  RWV de Spartaan
11.  Julika de Blaeij  LRTV Swift
12.  Bjorn Logmans  PRC Delta
13.  Thijs Havenaar  RRC de Pedaalridders
14.  Yvo Hofstede  Westland Wil Vooruit
15.  Dennis Brouwer  Westland Wil Vooruit
16.  Celine de Vreede  Westland Wil Vooruit
17.  Daan Droog  LRTV Swift
18.  Marit Zonneveld  RTV de Bollenstreek
19.  Jip van der Klaauw  LRTV Swift
20.  Thijmen Weijers  RTV de Bollenstreek
21.  Mark Nomen  De Waardrenner
22.  Jessica de Ruiter  PRC Delta

Categorie 7 & nieuwelingen:
  naam vereniging
1.  Tristan van den Berg  WV Avanti
2.  Mitchell van Vliet  WV Avanti
3.  Guus van Diemen  HSK Trias
4.  Douwe Drost  PRC Delta
5.  Dylan Boogert  GRC Jan van Arkel
ng  Davey Erftemeier  RWC Ahoy
« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Volgende MCC-wedstrijd

zondag 16 december

Westland Wil Vooruit
Broekpolderlaan 14
2675 LJ Honselersdijk

start: 11.00 uur


hele kalender....


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login