MWW-logo

top
Page

28 augustus: Rotterdam

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Mara Vergeer  RTV de Bollenstreek
2.  Olivier Westerveld  WV Avanti
3.  Sieme Breekweg  RWC Ahoy
4.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
5.  Jesse Rozendaal  DRC de Mol
6.  Ayden de Jong  RRC de Pedaalridders
7.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
8.  Luna Kers  GRC Jan van Arckel
9.  Robbin ten Brink  RRC de Pedaalridders
10.  Selena Bas  DRC de Mol
11.  Fedde Aret  GRTC Excelsior
12.  Nick Boekhout  RWC Ahoy
13.  Taecke Neerbos  RWC Ahou
14.  Joost van de Kamp  RWV de Spartaan
15.  Sophie de Haan  LRTV Swift
16.  Zino van Os  RRC de Pedaalridders
17.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders
18. Ilyas Scholten  RRC de Pedaalridders
19.  Niels van Es  RWC Ahoy
20.  Wouter v.d. Breevaart-
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
21.  Tahnee de Bruijne  RCMD de Coureur
22.  Nicole van Sighem  RWV de Spartaan

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Youri Zijlstra  RWC Ahoy
2.  Ryan van der Leek  RTV de Bollenstreek
3.  Indy van Velzen  GRTC Excelsior
4.  Daniël Weeder  LRTV Swift
5.  Senna de Kok  RWV de Spartaan
6.  Lucas Schaar  PRC Delta
7.  Raf de Groot  RTV de Bollenstreek
8.  Femke Verhagen  LRTV Swift
9.  Cid Roodenburg  DRC de Mol
10.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
11.  Rick Scheurweg  PRC Delta
dnf  Joris Nieland  RWC Ahoy

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Connor Karel PRC Delta
2.  Anco Ballif  GRTC Excelsior
3.  Nora de Haas  RWV de Spartaan
4.  Floris Blok  RWC Ahoy
5.  Joas de Koeijer  RWC Ahoy
6.  Mathijs Verboom  GRTC Excelsior
7.  Pim Knoester  WV Avanti
8.  Joey Baars  GRC Jan van Arckel
9.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
10.  Simon ten Brink  RRC de Pedaalridders
11.  Pelle Klok  PRC Delta
12.  Kevin van Eck  PRC Delta
13.  Robin Habermehl  WV Avanti
14.  Mennoa de Groot  DRC de Mol
15.  Joris van Grootveld  RWC Ahoy
16.  Benjamin den Breejen  GRC Jan van Arckel
17.  Ynke Ceton  RWC Ahoy
18.  Roisin Clancy  RWV de Spartaan

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Rens Vergeer  RTV de Bollenstreek
2.  Niek de Wit  PRC Delta
3.  Mees Vlot  GRTC Excelsior
4.  Stein Bocxe  WV Avanti
5.  Luuk van Zwienen  GRTC Excelsior
6.  Sven van der Klaauw  LRTV Swift
7.  Matthias van Zwol  PRC Delta
8.  Bodhi de Baat  RWC Ahoy
9.  Friso de Wildt  WV Avanti
10.  Quin de Groot  RTV de Bollenstreek
11.  Yngmar Logmans  PRC Delta
12.  Dave Langelaan  RTV de Bollenstreek
13.  Tom van de Water  LRTV Swift
14.  Manuel Oppelaar  RRC de Pedaalridders
15.  Thijs de Vos  PRC Delta
16.  Joer Post  RWV de Spartaan
17.  Julian Verboom  GRTC Excelsior
18.  Yorik Vergouwe  RRC de Pedaalridders
19.  Sem de Jong  PRC Delta
20.  Remi Ramcharan  RWV de Spartaan
21.  Brian de Haan  LRTV Swift
22.  Giovanni Dupon  RWV de Spartaan

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Bryant Boogert  GRC Jan van Arckel
2.  Sam Smit  RWV de Spartaa
3.  Dani van der Lee  RCMD de Coureur
4.  Jelle Breekweg  RWC Ahoy
5.  Tim Steijger  RWV de Spartaan
6.  Igor Luyenburgh  RTV de Bollenstreek
7.  Ilse Hoogendoorn  WV Avanti
8.  Jules Sla  RCMD de Coureur
9.  Stan Ruijters  RWV de Spartaan
10.  Lars Middelburg  RRC de Pedaalridders
11.  Noa Roozemond  RRC de Pedaalridders
dnf  Jasper Hogenboom  WV Avanti

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Niels Jongsma  GRTC Excelsior
2.  Bjorn Logmans  PRC Delta
3.  Sietse Kool  WV Avanti
4.  Luuc Kastelijn  WV Avanti
5.  Luuk Groeneveld  WV Avanti
6.  Daan Hilbers  RWV de Spartaan
7.  Ids Visscher  RWC Ahoy
8.  Daan Droog  LRTV Swift
9.  Ilse Lingen  GRTC Excelsior
10.  Thijs Havenaar  RRC de Pedaalridders
11.  Jelle Verhagen  LRTV Swift
12.  Yvo Hofstede  Westland Wil Vooruit
13.  Jip van der Klaauw  LRTV Swift
14.  Thomas Verhoeven  DRC de Mol
15.  Floris Peereboom  RWV de Spartaan
16.  Celine de Vreede  Westland Wil Vooruit
17.  Jorik van Maaren  GRC Jan van Arckel
18.  Mark Nomen  De Waardrenner
19.  Fabian van der Knaap  RRC de Pedaalridders
dnf  Jessica de Ruiter  PRC Delta
Categorie 7 / nwl
  naam vereniging
1.  Davey Erftemeijer  RWC Ahoy
2.  Tom Tiegelaar  RWC Ahoy
3.  Roy Hoogendoorn  WV Avanti
4.  Igor Baars  RTV de Bollenstreek
5.  Gabriel Melching  RWC Ahoy
6.  Rik Heurter  RTV de Bollenstreek
7.  Dylan Boogert  GRC Jan van Arckel
8.  Mitchell van Vliet  WV Avanti
9.  Etenne van Poecke  RTV de Bollenstreek
10.  Oscar Straathof  RWC Ahoy
dnf  Douwe Drost  PRC Delta
dnf  Kenley Boxhoorn  RRC de Pedaalridders

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Volgende MCC-wedstrijd

zondag 16 december

Westland Wil Vooruit
Broekpolderlaan 14
2675 LJ Honselersdijk

start: 11.00 uur


hele kalender....


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

MiniCycloCross-wedstrijden

Er is weer hard gewerkt aan een MCC-kalender.

Op de MCC-pagina staat alle informatie


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login