MWW-logo

top
Page

4 september: Leiden

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Imme Kok  LRTV Swift
2.  Sieme Breekweg  RWC Ahoy
3.  Olivier Westerveld  WV Avanti
4.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
5.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
6.  Ayden de Jong  RRC de Pedaalridders
7.  Jesse Rozendaal  DRC de Mol
8.  Fedde Aret  GRTC Excelsior
9.  Luna Kers  GRC Jan van Arckel
10.  Robbin ten Brink  RRC de Pedaalridders
11.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan
12.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders
13.  Sophie e Haan  LRTV Swift
14.  Niels van Es  RWC Ahoy
15.  Zino van Os  RRC de Pedaalridders
16.  Nicole van Sighem  RWV de Spartaan
17.  Wouter v.d. Breevaart-
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
18.  Tahnee de Bruijne  RCMD de Coureur

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Julia Klok  HSK Trias
2.  Indy van Velzen  GRTC Excelsior
3.  Junior de Blois  WV Avanti
4.  Elena Poppelaars  GRC Jan van Arckel
5.  Daniël Weeder  LRTV Swift
6.  Femke van Schie  LRTV Swift
7.  Emma Vreijling  WV Avanti
8.  Mara Vergeer  RTV de Bollenstreek
9.  Damian van der Burgh  WV Avanti
10.  Youri Zijlstra  RWC Ahoy
11.  Bram van der Hoeven  GRTC Excelsior
12.  Ryan van der Leek  RTV de Bollenstreek
13.  Senna de Kok  RWV de Spartaan
14.  Joris Nieland  RWC Ahoy
15.  Koen Bocxe  WV Avanti
16.  Stein van den Berg  GRTC Excelsior
17.  Femke Verhagen  LRTV Swift
18.  Lucas Schaar  PRC Delta
19.  Teun Hoogenboom  WV Avanti
20.  Raf de Groot  RTV de Bollenstreek
21.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
22.  Rick Scheurweg  PRC Delta

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Anco Ballif  GRTC Excelsior
2.  Connor Karel  PRC Delta
3.  Floris Blok  RWC Ahoy
4.  Pelle Klok  PRC Delta
5.  Mathijs Verboom  GRTC Excelsior
6.  Pim Knoester  WV Avanti
7.  Nora de Haas  RWV de Spartaan
8.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
9.  Simon ten Brink  RRC de Pedaalridders
10.  Daan Erens  RWV de Spartaan
11.  Joey Baars  GRC Jan van Arckel
12.  Joris van Grootveld  RWC Ahoy
13.  Kevin van Eck  PRC Delta
14.  Robin Habermehl  WV Avanti
15.  Benjamin den Breejen  GRC Jan van Arckel
16.  Ynke Ceton  RWC Ahoy

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Mees Vlot  GRTC Excelsior
2.  Stein Bocxe  WV Avanti
3.  Thomas Engelhard  RWV de Spartaan
4.  Tom van de Water  LRTV Swift
5.  Quin de Groot  RTV de Bollenstreek
6.  Sven van der Klaauw  RTV de Bollenstreek
7.  Friso de Wildt  WV Avanti
8.  Luuk van Zwienen  GRTC Excelsior
9.  Niek de Wit  PRC Delta
10.  Matthias van Zwol  PRC Delta
11.  Joer Post  RWV de Spartaa
12.  Bodhi de Baat  RWC Ahoy
13.  Dave Langelaan  RTV de Bollenstreek
14.  Igor Ouwerkerk  LRTV Swift
15.  Giovanni Dupon  RWV de Spartaan
16.  Remi Ramcharan  RWV de Spartaan
17.  Manuel Oppelaar  RWV de Spartaan
18.  Yorik Vergouwe  RRC de Pedaalridders
19.  Suze Bosten  HSK Trias
20.  Jan Adriaanse  RWC Ahoy
21.  Thijs de Vos  PRC Delta
22.  Sam Waarsenburg  HSK Trias
23.  Sem de Jong  PRC Delta
24.  Julian Verboom  GRTC Excelsior
25.  Sacha van Klaveren  LRTV Swift
26.  Brian de Haan  LRTV Swift

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Rens Vergeer  RTV de Bollenstreek
2.  Dani van der Lee  RCMD de Coureur
3.  Gwen Langeveld  RTV de Bollenstreek
4.  Jasper Hogenboom  WV Avanti
5.  Jelle Breekweg  RWC Ahoy
6.  Tim Steijger  RWV de Spartaan
7.  Igor Luyenburgh  RTV de Bollenstreek
8.  Bryan Zonneveld  RTV de Bollenstreek
9.  Jules Sla  RCMD de Coureur

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Luuc Kastelijn  WV Avanti
2.  Luuk Groeneveld  WV Avanti
3.  Ids Visscher  RWC Ahoy
4.  Daan Hilbers  RWV de Spartaan
5.  Daan Droog  LRTV Swift
6.  Jelle Verhagen  LRTV Swift
7.  Ilse Lingen  GRTC Excelsior
8.  Jip van der Klaauw  LRTV Swift
9.  Sietse Kool  WV Avanti
10.  Yvo Hofstede  Westland Wil Vooruit
11.  Floris Peereboom  RWV de Spartaan
12.  Thijmen Weijers  RTV de Bollenstreek
13.  Hugo Brandwagt  RWV de Spartaan
14.  Julika de Blaeij  LRTV Swift
15.  Thijs Havenaar  RRC de Pedaalridders
16.  Dennis Brouwer  Westland Wil Vooruit
17.  Jorik van Maaren  GRC Jan van Arckel
18.  Marit Zonneveld  RTV de Bollenstreek
19.  Jessica de Ruiter  PRC Delta
dnf  Donja Lombaerts  WV Avanti
dnf  Yoël Leeflang  RTV de Bollenstreek

Categorie 7 en 1e jrs nwl
  naam vereniging
1.  Igor Baars  RTV de Bollenstreek
2.  Dylan Boogert  GRC Jan van Arckel
3.  Timo de Zeeuw  GRC Jan van Arckel
4.  Davey Erftemeijer  RWC Ahoy
5.  Noël Luijten  GRC Jan van Arckel
6.  Etienne van Poecke  RTV de Bollenstreek
7.  Rik Heurter  RTV de Bollenstreek
8.  Gabriel Melching  RWC Ahoy
9.  Oscar Straathof  RWC Ahoy
10.  Nesshant Natunan  LRTV Swift
11.  Kim van de Groenendaal  RWC Ahoy
« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Volgende MCC-wedstrijd

zondag 16 december

Westland Wil Vooruit
Broekpolderlaan 14
2675 LJ Honselersdijk

start: 11.00 uur


hele kalender....


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

MiniCycloCross-wedstrijden

Er is weer hard gewerkt aan een MCC-kalender.

Op de MCC-pagina staat alle informatie


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login