MWW-logo

top
Page

5 juni: Den Haag


Categorie 1
  naam vereniging
1. Indy van Velzen GRTC Excelsior
2. Imme Kok LRTV Swift
3. Sieme Breekweg RWC Ahoy
4. Yaro Fransen RWV de Spartaan
5. Abe Beunders RWV de Spartaan
6. Robbin ten Brink RRC de Pedaalridders
7. Joost van de Kamp RWV de Spartaan
8. Nick Boekhout RWC Ahoy
9. Luuk Nijhoff RWV de Spartaan
10. Luna Kers GRC Jan van Arckel
11. Lucas Houweling RRC de Pedaalridders
12. Zino van Os RRC de Pedaalridders
13. Sophie de Haan LRTV Swift
14. Fedde Aret GRTC Excelsior
15. Tahnee de Bruijne RCMD de Coureur
16. Wouter v/d Breevaart-
Bravenboer
RRC de Pedaalridders

 

Categorie 2
  naam vereniging
1. Julia Klok HSK Trias
2. Floris Blok RWC Ahoy
3. Joas de Koeijer RWC Ahoy
4. Damian van der Burgh WV Avanti
5. Senna de Kok RWV de Spartaan
6. Daniel Weeder LRTV Swift
7. Ramon Soeleman HSK Trias
8. Lucas Schaar PRC Delta
9. Ryan van der Leek RTV de Bollenstreek
10. Jilles Romers PRC Delta
11. Bram van der Hoeven GRTC Excelsior
12. Youri Zijlstra RWC Ahoy
13. Stein van den Berg GRTC Excelsior
14. Rick Scheurweg PRC Delta
15. Cid Roodenburg DRC de Mol
16. Elliot Visch RWC Ahoy

 

Categorie 3
  naam vereniging
1. Joer Post RWV de Spartaan
2. Lars Sterrenburg GRTC Excelsior
3. Jelle Groen RWV de Spartaan
4. Mathijs Houweling RRC de Pedaalridders
5. Daan Erens RWV de Spartaan
6. Mathijs Verboom GRTC Excelsior
7. Pelle Klok PRC Delta
8. Pim Knoester WV Avanti
9. Ynke Ceton RWC Ahoy
10. Simon ten Brink RRC de Pedaalridders
11. Joris van Grootveld RWC Ahoy
12. Connor Karel PRC Delta
13. Huub Niesing LRTV Swift
14. Kevin van Eck PRC Delta
15. Casper Wolleswinkel RWC Ahoy
16. Skyeler Olofsen RCMD de Coureur

 

Categorie 4
  naam vereniging
1. Jelle Breekweg RWC Ahoy
2. Sven van der Klaauw LRTV Swift
3. Quin de Groot RTV de Bollenstreek
4. Luuk van Zwienen GRTC Excelsior
5. Dave Langelaan RTV de Bollenstreek
6. Bodhi de Baat RWC Ahoy
7. Emma Noz RWC Ahoy
8. Nina Tom HSK Trias
9. Milan Kers GRC Jan van Arckel
10. Suze Bosten HSK Trias
11. Friso de Wildt WV Avanti
12. Daniël Coenen HSK Trias
13. Imke van der Zwart WV Avanti
14. Yngmar Logmans PRC Delta
15. Giovanni Dupon RWV de Spartaan
16. Mees Vlot GRTC Excelsior
17. Jan Adriaanse RWC Ahoy
18. Matthias van Zwol PRC Delta
19. Sam Waarsenburg HSK Trias
20. Thijs de Vos PRC Delta
21. Manuel Oppelaar RRC de Pedaalridders
22. Julian Verboom GRTC Excelsior
23. Brian de Haan LRTV Swift
24. Sacha van Klaveren LRTV Swift

 

Categorie 5
  naam vereniging
1. Timo Boersema HSK Trias
2. Jasper Hogenboom WV Avanti
3. Ilse Hoogendoorn WV Avanti
4. Dani van der Lee RCMD de Coureur
5. Igor Luyenburgh RTV de Bollenstreek
6. Sam Smit RWV de Spartaan
7. Jorik van Maaren GRC Jan van Arckel
8. Kevin Gosniowski RCMD de Coureur
9. Ilse Groen RWV de Spartaan
10. Jules Sla RCMD de Coureur
11. Niels Olof Olofsen RCMD de Coureur
12. Noa Roozemond RRC de Pedaalridders
13. Tim Steijger RWV de Spartaan

 

Categorie 6
  naam vereniging
1. Sietse Kool WV Avanti
2. Luuc Kastelijn WV Avanti
3. Ids Visscher RWC Ahoy
4. Bjorn Logmans PRC Delta
5. Ilse Lingen GRTC Excelsior
6. Daan Droog LRTV Swift
7. Donja Lombaerts WV Avanti
8. Julika de Blaeij LRTV Swift
9. Jip van der Klaauw LRTV Swift
10. Floris Peereboom RWV de Spartaan
11. Thijs Havenaar RRC de Pedaalridders
12. Jelle Verhagen LRTV Swift
13. Mark Nomen de Waardrenner
14. Celine de Vreede Westland Wil Vooruit
dnf Niels Jongsma GRTC Excelsior
dnf Romy van der Meer LRTV Swift

 

Categorie 7 en eerstejaars nwl
  naam vereniging
1. Daan Boersema HSK Trias
2. Roy Hoogendoorn WV Avanti
3. Gabriel Melching RWC Ahoy
4. Tom Tiegelaar RWC Ahoy
5. Guus van Diemen HSK Trias
6. Dylan Boogert GRC Jan van Arckel
7. Tristan van den Berg WV Avanti
8. Etienne van Poecke RTV de Bollenstreek
9. Anne Tom HSK Trias
10. Davey Erftemeijer RWC Ahoy
11. Timo de Zeeuw GRC Jan van Arckel
12. Douwe Drost PRC Delta
13. Oscar Straathof RWC Ahoy
14. Toon Vervaart RTV de Bollenstreek
15. Thom Arkenbout PRC Delta
16. Kim v.d. Groenendaal RWC Ahoy
« prev top next »
top
News

facebook-icon 

Over MWW-wedstrijden

MiniWegWedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen met nog weinig of geen wedstrijdervaring en jeugdrenners voor wie het in de nationale KNWU-wedstrijden (nog) erg hard gaat.


Komende MWW-wedstrijden

zaterdag 29 september

negende en laatste wedstrijd bij:
GRTC Excelsior
Kale Jonkerpad 3
2805 LD Gouda

start: 11.00 uur


hele kalender...


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

Laatste MWW in Gouda

Zaterdag 29 september wordt de laatste wedstrijd gereden bij GRTC Excelsior in Gouda.
Voor alle renners die in minimaal vijf wedstrijden zijn gestart dit jaar is er na afloop weer een "eindbeker".


 

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login