MWW-logo

top
Page

10 september: Alphen aan den Rijn

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders
2.  Anne Freij  PRC Delta
3.  Carice Broeren  RWC Ahoy
4.  Marcus Harmsen  RWV de Spartaan
5.  Jil Koot  RWC Ahoy
6.  Carmen Oppelaar  RRC de Pedaalridders
7.  Beau Lankhaar  PRC Delta
8.  Alicia Verboom  GRTC Excelsior
9.  Niels van Eeghem  RCMD de Coureur
10.  Demi Keijzer  WV Avanti
11.  Dide Klok  PRC Delta
12.  Yara Gouw  DRC de Mol
13.  Sophie de Haan  LRTV Swift
14.  Taeke van Neerbos  RWC Ahoy
15.  Wouter van den Bree-
 vaart-Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
16.  Tahnee de Bruine  RCMD de Coureur

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Justen Hauser  Westland Wil Vooruit
2.  Jesse Klein  RTV de Bollenstreek
3.  Tim van der Velden  RWV de Spartaan
4.  Yiran van 't Oosten  RWC Ahoy
5.  Eefje van Ruijven  Westland Wil Vooruit
6.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
7.  Robbin ten Brink  RRC de Pedaalridders
8.  Steijn van der Laarse  HSK Trias
9.  Luna Kers  GRC Jan van Arcke
10.  Zhara Möllers  WV Avanti
11.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
12.  Daniël Westmaas  WV Avanti
13.  Brett Timmer  DRC de Mol
14.  Simon van Grootveld  RWC Ahoy
15.  Radboud Winia  HSK Trias
16.  Fedde Aret  GRTC Excelsior
17.  Luuk Nijhof  RWV de Spartaan
18.  Tygo van der Beek  PRC Delta
19.  Sofie van Lienden  RRC de Pedaalridders
dnf  Nick Boekhout  RWC Ahoy

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Joas de Koeijer  RWC Ahoy
2.  Junior de Blois  WV Avanti
3.  Thijmen de Jong  WV Avanti
4.  Jan Eeftink  Wielerclub de Waardrenner
5.  Stein van den Berg  GRTC Excelsior
6.  Kaj Roeling  Westland Wil Vooruit
7.  Youri Zijlstra  RWC Ahoy
8.  Femke van Schie  LRTV Swift
9.  Quino da Encarnacao  RWC Ahoy
10.  Elise van Sighem  RWV de Spartaan
11.  Jonathan van den Berg  RCMD de Coureur
12.  Senna de Kok  RWV de Spartaan
13.  Sveva Klok  PRC Delta
14.  Koen Bocxe  WV Avanti
15.  Ramon Soeleman  HSK Trias
16.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
17.  Lucas Schaar  PRC Delta
18.  Olivier Westerveld  WV Avanti
19.  Rick Scheurweg  PRC Delta
20.  Annabelle Winia  HSK Trias
21.  Cid Rodenburg  PRC Delta
dnf  Teun Hoogenboom  WV Avanti
dnf  Bram van der Hoeven  GRTC Excelsior
dnf  Joris Nieland  RWC Ahoy

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Matthijs Verboom  GRTC Excelsior
2.  Julia Groeneveld  WV Avanti
3.  Kevin van Eck  PRC Delta
4.  Floris Blok  RWC Ahoy
5.  Pelle Klok  PRC Delta
6.  Joey Baars  GRC Jan van Arckel
7.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
8.  Tygo Verhoef  LRTV Swift
9.  Robin Habermehl  WV Avanti
10.  Damian van der Burgh  WV Avanti
11.  Tygo Zeilstra  WV Avanti
12.  Joris Grootveld  RWC Ahoy
13.  Mees Laukens  GRTC Excelsior
14.  Davida van Wilgen  GRC Jan van Arckel

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Igor Ouwerkerk  LRTV Swift
2.  Dave Langelaan  RTV de Bollenstreek
3.  Sven van der Klaauw  LRTV Swift
4.  Suze Bosten  HSK Trias
5.  Tom van de Water  LRTV Swift
6.  Danique Kuiper  WV Avanti
7.  Nina Tom  HSK Trias
8.  Koen Kerkvliet  LRTV Swift
9.  Yngmar Logmans  PRC Delta
10.  Yorik Vergouwe  RRC de Pedaalridders
11.  Sem Boender  RWC Ahoy
12.  Manuel Oppelaar  RRC de Pedaalridders
13.  Thijs de Vos  PRC Delta
14.  Jan Adriaanse  RWC Ahoy
15.  Sam Waarsenburg  HSK Trias

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Niek de Wit  PRC Delta
2.  Samuel Smit  RWV de Spartaan
3.  Jules Sla  RCMD de Coureur
4.  Jorik van Maaren  GRC Jan van Arckel
5.  Tess de Visser  GRTC Excelsior
6.  Tom van Loon  LRTV Swift
7.  Bryan Zonneveld  RTV de Bollenstreek
8.  Stan Ruijters  RWV de Spartaan
9.  Jasper Hogenboom  WV Avanti
10.  Ruben van Velzen  WV Avanti
11.  Igor Luynenburg  RTV de Bollenstreek
12.  Tim Steijger  RWV de Spartaan
dnf  Yannick Manders  WV Avanti

Categorie 7 / nwl
  naam vereniging
1.  Bart Hordijk  DRC de Mol
2.  Luka Frederikze  RTV de Bollenstreek
3.  Nesshant Natkuna  LRTV Swift
4.  Wouter van den Berg  RTV de Bollenstreek
5.  Jip van der Klaauw  LRTV Swift
6.  Toon Vervaart  RTV de Bollenstreek
7.  Julika de Blaeij  LRTV Swift
8.  Marit Zonneveld  RTV de Bollenstreek
dnf  Yoël Leeflang  RTV de Bollensteek
dnf  Jelle Verhagen  LRTV Swift
dnf  Koen Meijer  WV Avanti

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

Over MWW-wedstrijden

MiniWegWedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen met nog weinig of geen wedstrijdervaring en jeugdrenners voor wie het in de nationale KNWU-wedstrijden (nog) erg hard gaat.


Komende MWW-wedstrijden

zaterdag 29 september

negende en laatste wedstrijd bij:
GRTC Excelsior
Kale Jonkerpad 3
2805 LD Gouda

start: 11.00 uur


hele kalender...


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

Laatste MWW in Gouda

Zaterdag 29 september wordt de laatste wedstrijd gereden bij GRTC Excelsior in Gouda.
Voor alle renners die in minimaal vijf wedstrijden zijn gestart dit jaar is er na afloop weer een "eindbeker".


 

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login