MWW-logo

top
Page

11 juni: Den Haag

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Tim van der Velden  RWV de Spartaan
2.  Brett Timmer  DRC de Mol
3.  Eefje Ruijven  Westland Wil Vooruit
4.  Carmen Oppelaar  RRC de Pedaalridders
5.  Yara Gouw  DRC de Mol
6.  Dide Klok  PRC Delta
7.  Alicia Verboom  GRTC Excelsior
8.  Jil Koot  RWC Ahoy
9.  Marcus Harmsen  RWV de Spartaan
10.  Carice Broeren  RWC Ahoy
11.  Sophie de Haan  LRTV Swift
12.  Taeke van Neerbos  RWC Ahoy
13.  Brett Hus  RCMD de Coureur
14.  Tahnee de Bruijne  RCMD de Coureur
dnf  Jon Breekweg  RWC Ahoy

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Floortje de Vries  Westland Wil Vooruit
2.  Olivier Westerveld  WV Avanti
3.  Robbin ten Brink  RRC de Pedaalridders
4.  Splinter van 't Hoff  Westland Wil Vooruit
5.  Sieme Breekweg  RWC Ahoy
6.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
7.  Zhara Möllers  WV Avanti
8.  Steijn Jaco van der  Laarse  HSK Trias
9.  Luna Kers  GRC Jan van Arckel
10.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
11.  Fedde Aret  GRTC Excelsior
12.  Joy den Braver  Westland Wil Vooruit
13.  Tygo van der Beek  PRC Delta
14.  Sofie van Lienden  RRC de Pedaalridders
dnf  Nick Boekhout  RWC Ahoy

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Damian van der Burgh  WV Avanti
2.  Floris Blok  RWC Ahoy
3.  Quino da Encamacao  RWC Ahoy
4.  Joas de Koeijer  RWC Ahoy
5.  Teun Hoogenboom  WV Avanti
6.  Kaj Roeling  Westland Wil Vooruit
7.  Raf de Groot  RTV de Bollenstreek
8.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
9.  Youri Zijstra  RWC Ahoy
10.  Jan Eeftink  WC de Waardrenner
11.  Bram van der Hoeven  GRTC Excelsior
12.  Sveva Klok  PRC Delta
13.  Femke Verhagen  LRTV Swift
14.  Pjotr Dieteren  RWV de Spartaan
15.  Ramon Soeleman  HSK Trias
16.  Thijmen de Weerd  LRTV Swift
17.  Lucas Schaar  PRC Delta
18.  Joris Nieland  RWC Ahoy
19.  Rick Scheurweg  PRC Delta
20.  Cid Roodenburg  PRC Delta
21.  Elise van Sighem  RWV de Spartaan

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Joer Post  RWV de Spartaan
2.  Lars Sterrenburg  GRTC Excelsior
3.  Matthijs Verboom  GRTC Excelsior
4.  Daan Erens  RWV de Spartaan
5.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
6.  Pelle Klok  PRC Delta
7.  Pim Knoester  WV Avanti
8.  Tygo Verhoef  LRTV Swift
9.  Robin Habermehl  WV Avanti
10.  Ynke Ceton  RWV Ahoy
11.  Kevin van Eck  PRC Delta
12.  Sem de Jong  PRC Delta
13.  Mees Laukens  GRTC Excelsior
dnf  Joey Baars  GRC Jan van Arckel

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Friso de Wildt  WV Avanti
2.  Quin de Groot  RTV de Bollenstreek
3.  Niek de Wit  PRC Delta
4.  Igor Ouwerkerk  LRTV Swift
5.  Jelle Breekweg  RWC Ahoy
6.  Nina Tom  HSK Trias
7.  Dave Langelaan  RTV de Bollenstreek
8.  Koen Kerkvliet  LRTV Swift
9.  Sam Waarsenburg  HSK Trias
10.  Suze Bosten  HSK Trias
11.  Olivier Oosterwijk  Hernandez  HSK Trias
12.  Yngmar Logmans  PRC Delta
13.  Jayden Post  PRC Delta
14.  Julian Verboom  GRTC Excelsior
15.  Thijs de Vos  PRC Delta
16.  Danique Kuiper  WV Avanti
17.  Daniël Coenen  HSK Trias

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Thijs van Schie  LRTV Swift
2.  Jorik van Maaren  GRC Jan van Arckel
3.  Tom van Loon  LRTV Swift
4.  Samuel Smit  RWV de Spartaan
5.  Kevin Gosniowski  RCMD de Coureur
6.  Ruben van Velzen  WV Avanti
7.  Tess de Visser  GRTC Excelsior
8.  Jules Sla  RCMD de Coureur
9.  Tim Steijger  RWV de Spartaan
10.  Bryan Zonneveld  RTV de Bollenstreek
11.  Ilse Hoogendoorn  WV Avanti
12.  Stan Ruijters  RWV de Spartaan
13.  Igor Luynenburg  RTV de Bollenstreek
14.  Aime van der Pol  RRC de Pedaalridders
15.  Age Benedictus  RTV de Bollenstreek
16.  Yannick Manders  RWC Ahoy

Categorie 7 en nieuwelingen
  naam vereniging
1.  Nesshant Natkunam  LRTV Swift
2.  Jelle Verhagen  LRTV Swift
3.  Thijs Havenaar  RWC Ahoy
4.  Floris Peereboom  RWV de Spartaan
5.  Mika Vijfvinkel  Westland Wil Vooruit
6.  Jip van der Klaauw  LRTV Swift
7.  Mark Nomen  WC de Waardrener
8.  Yvo Hofstede  Westland Wil Vooruit
9.  Marit Zonneveld  RTV de Bollenstreek
« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Volgende MCC-wedstrijd

zondag 16 december

Westland Wil Vooruit
Broekpolderlaan 14
2675 LJ Honselersdijk

start: 11.00 uur


hele kalender....


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

MiniCycloCross-wedstrijden

Er is weer hard gewerkt aan een MCC-kalender.

Op de MCC-pagina staat alle informatie


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login