MWW-logo

top
Page

18 juni: Leiden


Categorie 1

  naam vereniging
1.  Tim van der Velden  RWV de Spartaan
2.  Eefje van Ruijven  Westland Wil Vooruit
3.   Åsa de Keijzer  PRC Delta
4.  Brett Timmer  DRC de Mol
5.  Alicia Verboom  GRTC Excelsior
6.  Anne Freij  PRC Delta
7.  Jil Koot  RWC Ahoy
8.  Carice Broeren  RWC Ahoy
9.  Niels van Eeghem  RCMD de Coureur
10.  Marcus Harmsen  RWV de Spartaan
11.  Taeke van Neerbos  RWC Ahoy
12.  Yara Gouw  DRC de Mol
13.  Sophie de Haan  LRTV Swift
14.  Brett Hus  RCMD de Coureur
15.  Wouter van de Breevaart-
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
16.  Lize van Wijngaarden  GRC Jan van Arckel
17.  Tahnee de Bruijne  RCMD de Coureur

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Olivier Westerveld  WV Avanti
2.  Luna Kers  GRC Jan van Arckel
3.  Steijn van Laarse  HSK Trias
4.  Sieme Breekweg  RWC Ahoy
5.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
6.  Zhara Möllers  WV Avanti
7.  Fedde Aret  GRTC Excelsior
8.  Simon Grootveld  RWC Ahoy
9.  Niels van Es  RWC Ahoy
10.  Joy den Braver  Westland Wil Vooruit
11.  Thomas de Vries  LRTV Swift
12.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan
13.  Willem Pijlman  LRTV Swift

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Damian van der Burgh  WV Avanti
2.  Floris Blok  RWC Ahoy
3.  Christian Duivenvoorde  LRTV Swift
4.  Joas de Koeijer  RWC Ahoy
5.  Jan Eeftink  WC de Waardrenner
6.  Teun Hoogenboom  WV Avanti
7.  Kaj Roeling  Westland Wil Vooruit
8.  Youri Zeilstra  RWC Ahoy
9.  Ramon Soeleman  HSK Trias
10.  Koen Bocxe  WV Avanti
11.  Thijmen de Weerd  LRTV Swift
12.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
13.  Lucas Schaar  PRC Delta
14.  Cid Roodenburg  PRC Delta
15.  Elise van Sighem  RWV de Spartaan
16.  Quino Da Encarnaçao  RWC Ahoy
17.  Femke van Schie  LRTV Swift
18.  Martijn de Bruijn  GRTC Excelsior

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Joer Post  RWV de Spartaan
2.  Lars Sterrenburg  GRTC Excelsior
3.  Jelle Groen  RWV de Spartaan
4.  Sem van Wijngaarden  GRC Jan van Arckel
5.  Matthijs Verboom  GRTC Excelsior
6.  Daan Erens  RWV de Spartaan
7.  Dennis van Maurik  Westland Wil Vooruit
8.  Nora de Haas  RWV De Spartaan
9.  Kevin van Eck  PRC Delta
10.  Joey Baars  GRC Jan van Arckel
11.  Daniel Henze  GRTC Excelsior
12.  Tygo Zeilstra  WV Avanti
13.  Joris van Grootveld  RWC Ahoy
14.  Ynke Ceton  RWC Ahoy

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Elany Farenhout  PRC Delta
2.  Tom van der Water  LRTV Swift
3.  Sven van der Klaauw  LRTV Swift
4.  Igor Ouwerkerk  LRTV Swift
5.  Koen Kerkvliet  LRTV Swift
6.  Quin de Groot  RTV de Bollenstreek
7.  Friso de Wildt  WV Avanti
8.  Niek de Wit  PRC Delta
9.  Jayden Post  PRC Delta
10.  Sam Waarsenburg  HSK Trias
11.  Daniel Coenen  HSK Trias
12.  Manuel Oppelaar  RRC de Pedaalridders
13.  Danique Kuiper  WV Avanti
14.  Jan Adriaanse  RWC Ahoy
15.  Julian Verboom  GRTC Excelsior
16.  Thijs de Vos  PRC Delta
17.  Sem de Jong  PRC Delta
18.  Jelle Breekweg  RWC Ahoy

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Luka Fredrikze  RTV de Bollenstreek
2.  Thijs van Schie  LRTV Swift
3.  Samuel Smit  RWV de Spartaan
4.  Tom van Loon  LRTV Swift
5.  Jesse Flikweert  Westland Wil Vooruit
6.  Jorik van Maaren  GRC Jan van Arckel
7.  Tim Steijger  RWV de Spartaan
8.  Lars Middelburg  RRC de Pedaalridders
9.  Tess de Visser  GRTC Excelsior
10.  Ruben van Velzen  WV Avanti
11.  Age Benedictus  RTV de Bollenstreek

Categorie 7 / 1e-jaars-nieuwelingen
  naam vereniging
1.  Nesshant Natkunam  LRTV Swift
2.  Daan Droog  LRTV Swift
3.  Thijs Havenaar  RWC Ahoy
4.  Sam Kerkvliet  LRTV Swift
5.  Wouter van en Berg  RTV de Bollenstreek
6.  Siep Roes  RWV de Spartaan
7.  Jip van der Klaauw  LRTV Swift
8.  Mark Nomen  WC de Waardrenner
9.  Julika de Blaeij  LRTV Swift
10.  Marit Zonneveld  RTV de Bollenstreek
11.  Toon Vervaart  RTV de Bollenstreek
12.  Koen Meijer  WV Avanti
13.  Yvo Hofstede  Westland Wil Vooruit

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Volgende MCC-wedstrijd

zondag 16 december

Westland Wil Vooruit
Broekpolderlaan 14
2675 LJ Honselersdijk

start: 11.00 uur


hele kalender....


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

MiniCycloCross-wedstrijden

Er is weer hard gewerkt aan een MCC-kalender.

Op de MCC-pagina staat alle informatie


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login