MWW-logo

top
Page

19 augustus: Arkel

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Brett Timmer  DRC de Mol
2.  Anne Freij  PRC Delta
3.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders
4.  Beau Lankhaar  PRC Delta
5.  Carice Broeren  RWC Ahoy
6.  Yara Gouw  DRC de Mol
7.  Lize van Wijngaarden  GRC Jan van Arckel

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Eefje van Ruijven  Westland Wil Vooruit
2.  Luna Kers  GRC Jan van Arckel
3.  Zhara Möllers  WV Avanti
4.  Robbin ten Brink  RRC de Pedaalridders
5.  Steijn van der Laarse  HSK Trias
6.  Tim van der Velden  RWV de Spartaan
7.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
8.  Niels van Es  RWC Ahoy
9.  Yiran van 't Oosten  RWC Ahoy
10.  Tygo van der Beek  PRC Delta
11.  Simon Grootveld  RWC Ahoy
12.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
13.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan
14.  Lynn Peeters  GRC Jan van Arckel

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Luuk Wolthuis  GRC Jan van Arckel
2.  Damian van der Burgh  WV Avanti
3.  Thijmen de Jong  WV Avanti
4.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
5.  Kaj Roeling  Westland Wil Vooruit
6.  Quino Da Encarnaçao  RWC Ahoy
7.  Youri Zijlstra  RWC Ahoy
8.  Jan Eeftink  Wielerclub de Waardrenner
9.  Koen Bocxe  WV Avanti
10.  Femke van Schie  LRTV Swift
11.  Tom van Hengel  DRC de Mol
12.  Jonathan van de Berg  GRC Jan van Arckel
13.  Olivier Westerveld  WV Avanti
14.  Pjotr Dieteren  RWV de Spartaan
15.  Elise van Sighem  RWV de Spartaan
16.  Rick Scheurweg  PRC Delta

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Joer Post  RWV de Spartaan
2.  Sem van Wijngaarde  GRC Jan van Arckel
3.  Floris Blok  RWC Ahoy
4.  Lars Sterrenburg  GRTC Excelsior
5.  Dennis van Maurik  Westland Wil Vooruit
6.  Tygo Verhoef  LRTV Swift
7.  Joey Baars  GRC Jan van Arckel
8.  Joris van Grootveld  RWC Ahoy
9.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
10.  Tygo Zeilstra  WV Avanti
11.  Davida van Wilgen  GRC Jan van Arckel
12.  Sam van Herk  GRC Jan van Arckel

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Sven van der Klaauw  LRTV Swift
2.  Luuk van Zwienen  GRTC Excelsior
3.  Igor Ouwerkerk  LRTV Swift
4.  Suze Bosten  HSK Trias
5.  Koen Kerkvliet  LRTV Swift
6.  Nina Tom  HSK Trias
7.  Eh Ya Doh Tun  GRC Jan van Arckel
8.  Bradley de Boom  RTC de Hoekse Renners
9.  Daniel Coenen  HSK Trias
10.  Danique Kuiper  WV Avanti
11.  Thijs de Vos  PRC Delta
12.  Yorik Vergouwe  RRC de Pedaalridders

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Thijs van Schie  LRTV Swift
2.  Jorik van Maaren  GRC Jan van Arckel
3.  Samuel Smit  RWV de Spartaan
4.  Jules Sla  RCMD de Coureur
5.  Tim Steijger  RWV de Spartaan
6.  Yannick Manders  RWC Ahoy
7.  Bryan Zonneveld  RTV de Bollenstreek

Categorie 7 / nieuwelingen
  naam vereniging
1.  Delano Swenne  GRC Jan van Arckel
2.  Bart Hordijk  DRC de Mol
3.  Siep Roes  RWV de Spartaan
4.  Sam Kerkvliet  LRTV Swift
5.  Daan Droog  LRTV Swift
6.  Thijs Havenaar  RWC Ahoy
7.  Jip van der Klaauw  LRTV Swift
8.  Thomas de Jong  Wielerclub de Waardrenner
9.  Koen Meijer  WV Avanti
10.  Celine de Vreede  Westland Wil Vooruit
11.  Wouter van den Berg  RTV de Bollenstreek
12.  Yvo Hofstede  Westland Wil Vooruit
13.  Marit Zonneveld  RTV de Bollenstreek
 
 
« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Volgende MCC-wedstrijd

zondag 16 december

Westland Wil Vooruit
Broekpolderlaan 14
2675 LJ Honselersdijk

start: 11.00 uur


hele kalender....


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

MiniCycloCross-wedstrijden

Er is weer hard gewerkt aan een MCC-kalender.

Op de MCC-pagina staat alle informatie


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login