MWW-logo

top
Page

1 oktober: Lisse

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Marcus Harmsen  RWV de Spartaan
2.  Jil Koot  RWC Ahoy
3.  Anne Freij  PRC Delta
4.  Jordy Koenis  Westland Wil Vooruit
5.  Taeke van Neerbos  RWC Ahoy
6.  Carice Broeren  RWC Ahoy
7.  Tom Wichhart  RRC de Pedaalridders
8.  Beau Lankhaar  PRC Delta
9.  Carmen Oppelaar  RRC de Pedaalridders
10.  Sophie de Haan  LRTV Swift
11.  Demi Keijzer  WV Avanti
12.  Wouter van de Breevaart-
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
13.  Tahnee de Bruijne  RCMD de Coureur

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Jesse Klein  RTV de Bollenstreek
2.  Luna Kers  GRC Jan van Arckel
3.  Tim van der Velden  RWV de Spartaan
4.  Steijn van der Laarse  HSK Trias
5.  Zhara Möllers  WV Avanti
6.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
7.  Brett Timmer  DRC de Mol
8.  Radboud Winia  HSK Trias
9.  Eefje van Ruijven  Westland Wil Vooruit
10.  Sofie van Lienden  RRC de Pedaalridders
11.  Simon van Grootveld  RWC Ahoy
12.  Niels van Es  RWC Ahoy
13.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders
14.  Robbin ten Brink  RRC de Pedaalridders
15.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan
16.  Fedde Aret  GRTC Excelsior

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Senna de Kok  RWV de Spartaan
2.  Bram van der Hoeven  GRTC Excelsior
3.  Yiran van 't Oosten  RWC Ahoy
4.  Jonathan van den Berg  RCMD de Coureur
5.  Femke van Schie  LRTV Swift
6.  Kaj Roeling  Westland Wil Vooruit
7.  Quino Da Encarnaçao  RWC Ahoy
8.  Olivier Westerveld  WV Avanti
9.  Youri Zijlstra  RWC Ahoy
10.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
11.  Pjotr Dieteren  RWV de Spartaan
12.  Femke Verhagen  LRTV Swift
13.  Jules Weytingh  RWC Ahoy
14.  Mels Weytingh  RWC Ahoy
15.  Rick Scheurwer  PRC Delta
16.  Cid Roodenburg  PRC Delta

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Sem van Wijngaarden  GRC Jan van Arckel
2.  Lars Sterrenburg  GRTC Excelsior
3.  Damian van der Burgh  WV Avanti
4.  Nora de Haas  RWV de Spartaan
5.  Dennis van Maurik  Westland Wil Vooruit
6.  Daan Erens  RWV de Spartaan
7.  Joas de Koeijer  RWC Ahoy
8.  Julia Groeneveld  WV Avanti
9.  Joey Baars  GRC Jan van Arckel
10.  Floris Blok  RWC Ahoy
11.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
12.  Kevin va Eck  PRC Delta
13.  Tygo Verhoef  LRTV Swift
14.  Robin Habermehl  WV Avanti
15.  Joris van Grootveld  RWC Ahoy
16.  Mees Laukens  GRTC Excelsior
17.  Davida van Wilgen  GRC Jan van Arckel
18.  Senna Lobato  RTV de Bollenstreek

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Joer Post  RWV de Spartaan
2.  Nina Tom  HSK Trias
3.  Dave Langelaan  RTV de Bollenstreek
4.  Manuel Oppelaar  RRC de Pedaalridders
5.  Danique Kuiper  WV Avanti
6.  Jet Witlox  LRTV Swift
7.  Sam Waarsenburg  HSK Trias
8.  Suze Bosten  HSK Trias
9.  Koen Kerkvliet  LRTV Swift
10.  Friso de Wildt  WV Avanti
11.  Yorik Vergouwe  RRC de Pedaalridders
12.  Jan Adriaanse  RWC Ahoy
13.  Thijs de Vos  PRC Delta
14.  Stef Holt  RRC de Pedaalridders
15.  Daniel Coenen  HSK Trias

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Samuel Smit  RWV de Spartaan
2.  Bryan Zonneveld  RTV de Bollenstreek
3.  Igor Luynenburg  RTV de Bollenstreek
4.  Jules Sla  RCMD de Coureur
5.  Jasper Hogenboom  WV Avanti
6.  Sem van der Putten  RTV de Bollenstreek
7.  Tess de Visser  GRTC Excelsior
8.  Yannick Manders  RWC Ahoy
9.  Igor Ouwerkerk  LRTV Swift

Categorie 7 / nwl
  naam vereniging
1.  Luka Frederikze  RTV de Bollenstreek
2.  Jelle Verhagen  LRTV Swift
3.  Thijs van Schie  LRTV Swift
4.  Siep Roes  RWV de Spartaan
5.  Floris Peereboom  RWV de Spartaan
6.  Thijmen Weijers  RTV de Bollenstreek
7.  Jorik van Maaren  GRC Jan van Arckel
8.  Wouter van den Berg  RTV de Bollenstreek
9.  Thijs van 't Schip  RTV de Bollenstreek
10.  Toon Vervaart  RTV de Bollenstreek
11.  Celine de Vreede  Westland Wil Vooruit
12.  Yvo Hofstede  Westland Wil Vooruit
13.  Marit Zonneveld  RTV de Bollenstreek
dnf  Daan Droog  LRTV Swift

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

Over MWW-wedstrijden

MiniWegWedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen met nog weinig of geen wedstrijdervaring en jeugdrenners voor wie het in de nationale KNWU-wedstrijden (nog) erg hard gaat.


Komende MWW-wedstrijden

zaterdag 29 september

negende en laatste wedstrijd bij:
GRTC Excelsior
Kale Jonkerpad 3
2805 LD Gouda

start: 11.00 uur


hele kalender...


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

Laatste MWW in Gouda

Zaterdag 29 september wordt de laatste wedstrijd gereden bij GRTC Excelsior in Gouda.
Voor alle renners die in minimaal vijf wedstrijden zijn gestart dit jaar is er na afloop weer een "eindbeker".


 

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login