MWW-logo

top
Page

23 september: Gouda

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Marcus Harmsen  RWV de Spartaan
2.  Åsa de Keijzer  PRC Delta
3.  Carice Broeren  RWC Ahoy
4.  Jenna Janssen  Wielerclub de Waardrenner
5.  Jil Koot  RWC Ahoy
6.  Beau Lankhaar  PRC Delta
7.  Demi Keijzer  WV Avanti
8.  Jordy Koenis  Westland Wil Vooruit
9.  Carmen Oppelaar  RRC de Pedaalridders
10.  Niels van Eeghem  RCMD de Coureur
11.  Taeke van Neerbos  RWC Ahoy
12.  Kisten van Dijk  GRTC Excelsior
13.  Tom Wichart  RRC de Pedaalridders
14.  Rico Blok  GRTC Excelsior
15.  Sophie de Haan  LRTV Swift
16.  Wouter van de Breevaart-
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
17.  Tahnee de Bruijne  RCMD de Coureur
18.  Roos Verweij  GRTC Excelsior

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
2.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
3.  Luna Kers  GRC Jan van Arckel
4.  Radboud Winia  HSK Trias
5.  Robbin ten Brink  RRC de Pedaalridders
6.  Brett Timmer  DRC de Mol
7.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders
8.  Niels van Es  RWC Ahoy
9.  Zhara Möllers  WV Avanti
10.  Sofie van Lienden  RRC de Pedaalridders
11.  Fedde Aret  GRTC Excelsior
12.  Timo van Prooyen  Cyclingteam Flakkee
13.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Bram van der Hoeven  GRTC Excelsior
2.  Senna de Kok  RWV de Spartaan
3.  Yiran van 't Oosten  RWC Ahoy
4.  Thijmen de Jong  WV Avanti
5.  Elise van Sighem  RWV de Spartaan
6.  Olivier Westerveld  WV Avanti
7.  Jonathan van den Berg  RCMD de Coureur
8.  Stein van den Berg  GRTC Excelsior
9.  Olaf van Ginkel  RRC de Pedaalridders
10.  Annabelle Winia  HSK Trias
11.  Robin Verweij  GRTC Excelsior
12.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
13.  Pjotr Dieteren  RWV de Spartaan
14.  Jan Eeftink  Wielerclub de Waardrenner

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Nora de Haars  RWV de Spartaan
2.  Lars Sterrenburg  GRTC Excelsior
3.  Sem van Wijngaarden  GRC Jan van Arckel
4.  Floris Blok  RWC Ahoy
5.  Daniel Henze  GRTC Excelsior
6.  Daan Erens  RWV de Spartaan
7.  Joas de Koeijer  RWC Ahoy
8.  Damian van der Burgh  WV Avanti
9.  Joey Baars  GRC Jan van Arckel
10.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
11.  Julia Groeneveld  WV Avanti
12.  Tygo Zeilstra  WV Avanti

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Friso de Wildt  WV Avanti
2.  Dave Langelaan  RTV de Bollenstreek
3.  Danique Kuiper  WV Avanti
4.  Sam Waarsenburg  HSK Trias
5.  Joer Post  RWV de Spartaan
6.  Matthijs Verboom  GRTC Excelsior
7.  Yorik Vergouwe  RRC de Pedaalridders
8.  Jet Witlox  LRTV Swift
9.  Yngmar Logmans  PRC Delta
10.  Nina Tom  HSK Trias
11.  Manuel Oppelaar  RRC de Pedaalridders
12.  Jan Adriaanse  RWC Ahoy
13.  Stef Holt  RRC de Pedaalridders

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Tom van Loon  LRTV Swift
2.  Jasper Hogenboom  WV Avanti
3.  Tess de Visser  GRTC Excelsior
4.  Bryan Zonneveld  RTV de Bollenstreek
5.  Igor Luynenburg  RTV de Bollenstreek
6.  Igor Ouwerkerk  LRTV Swift
7.  Yannick Manders  RWC Ahoy
8.  Sven van der Klaauw  LRTV Swift
dnf  Daan van den Heuvel  Wielerclub de Waardrenner

Categorie 7 / nwl
  naam vereniging
1.  Luka Frederikze  RTV de Bollenstreek
2.  Thomas de Jong  Wielerclub de Waardrenner
3.  Toon Vervaart  RTV de Bollenstreek
4.  Celine de Vreede  Westland Wil Vooruit
5.  Julika de Blaeij  LRTV Swift

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

Over MWW-wedstrijden

MiniWegWedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen met nog weinig of geen wedstrijdervaring en jeugdrenners voor wie het in de nationale KNWU-wedstrijden (nog) erg hard gaat.


Komende MWW-wedstrijden

zaterdag 29 september

negende en laatste wedstrijd bij:
GRTC Excelsior
Kale Jonkerpad 3
2805 LD Gouda

start: 11.00 uur


hele kalender...


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

Laatste MWW in Gouda

Zaterdag 29 september wordt de laatste wedstrijd gereden bij GRTC Excelsior in Gouda.
Voor alle renners die in minimaal vijf wedstrijden zijn gestart dit jaar is er na afloop weer een "eindbeker".


 

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login