MWW-logo

top
Page

3 september: Rijswijk

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Brett Timmer  DRC de Mol
2.  Jil Koot  RWC jAhoy
3.  Dide Klok  PRC Delta
4.  Bas Alblas  RTC de Hoekse Renners
5.  Marcus Harmsen  RWV de Spartaan
6.  Carice Broeren  RWC Ahoy
7.  Beau Lankhaar  PRC Delta
8.  Yara Gouw  DRC de Mol
9.  Taeke van Neerbos  RWC Ahoy
10.  Alicia Verboom  GRTC Excelsior
11.  Wouter van de Breevaart-
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
12.  Tahnee de Bruijne  RCMD de Coureur

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Yiran van 't Oosten  RWC Ahoy
2.  Eefje van Ruijven  Westland Wil Vooruit
3.  Tim van der Velden  RWV de Spartaan
4.  Steijn van der Laarse  HSK Trias
5.  Simon van Grootveld  RWC Ahoy
6.  Zhara Möllers  WV Avanti
7.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
8.  Fedde Aret  GRTC Excelsior
9.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
10.  Tygo van der Beek  PRC Delta
11.  Luna Kers  GRC Jan van Arckel
12.  Niels van Es  RWC Ahoy
13.  Radboud Winia  HSK Trias
14.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan
dnf  Nick Boekhout  RWC Ahoy

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Junior de Blois  WV Avanti
2.  Thijmen de Jong  WV Avanti
3.  Jan Eeftink  Wielerclub de Waardrenner
4.  Stein van den Berg  GRTC Excelsior
5.  Joas de Koeijer  RWC Ahoy
6.  Youri Zijlstra  RWC Ahoy
7.  Femke van Schie  LRTV Swift
8.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
9.  Senna de Kok  RWV de Spartaan
10.  Teun Hoogenboom  WV Avanti
11.  Lucas Schaar  PRC Delta
12.  Annabelle Winia  HSK Trias
13.  Quino Da Encarnaçao  RWC Ahoy
14.  Pjotr Dieteren  RWV de Spartaan
15.  Koen Bocxe  WV Avanti
16.  Bram van der Hoeven  GRTC Excelsior
17.  Olivier Westerveld  WV Avanti
18.  Sveva Klok  PRC Delta
19.  Femke Verhagen  LRTV Swift
20.  Rick Scheurweg  PRC Delta
21.  Elise van Sighem  RWV de Spartaan

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Kevin van Eck  PRC Delta
2.  Jelle Groen  RWV de Spartaan
3.  Floris Blok  RWC Ahoy
4.  Damian van der Burgh  WV Avanti
5.  Nora de Haas  RWV de Spartaan
6.  Matthijs Verboom  GRTC Excelsior
7.  Sem van Wijngaarden  GRC Jan van Arckel
8.  Lars Sterrenburg  GRTC Excelsior
9.  Daan Erens  RWV de Spartaan
10.  Julia Groeneveld  WV Avanti
11.  Pelle Klok  PRC Delta
12.  Joris van Grootveld  RWC Ahoy
13.  Tygo Verhoef  LRTV Swift
14.  Tygo Zeilstra  WV Avanti
15.  Robin Habermehl  WV Avanti
16.  Mees Laukens  GRTC Excelsior
17.  Davida van Wilgen  GRC Jan van Arckel
dnf  Joey Baars  GRC Jan van Arckel
dnf  Daniel Henze  GRC Jan van Arckel

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Niek de Wit  PRC Delta
2.  Igor Ouwerkerk  LRTV Swift
3.  Joer Post  RWV de Spartaan
4.  Suze Bosten  HSK Trias
5.  Friso de Wildt  WV Avanti
6.  Sam Waarsenburg  HSK Trias
7.  Nina Tom  HSK Trias
8.  Sem Boender  RWC Ahoy
9.  Jet Witlox  LRTV Swift
10.  Koen Kerkvliet  LRTV Swift
11.  Tom van der Water  LRTV Swift
12.  Danique Kuiper  WV Avanti
13.  Yngmar Logmans  PRC Delta
14.  Bradly de Boom  RTC de Hoekse Renners
15.  Thijs de Vos  PRC Delta
16.  Daniel Coenen  HSK Trias

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Luka Fredrikze  RTV de Bollenstreek
2.  Tess de Visser  GRTC Excelsior
3.  Jorik van Maaren  GRC Jan van Arckel
4.  Jules Sla  RCMD de Coureur
5.  Tom van Loon  LRTV Swift
6.  Samuel Smit  RWV de Spartaan
7.  Tim Steijger  RWV de Spartaan
8.  Yannick Manders  RWC Ahoy
9.  Stan Ruijters  RWV de Spartaan
10.  Ilse Groen  RWV de Spartaan
11.  Liam Brederoo  Westland Wil Vooruit
12.  Ilse Hoogendoorn  WV Avanti
13.  Igor Luynenburg  RTV de Bollenstreek

Categorie 7 / nieuwelingen
  naam vereniging
1.  Jelle Verhagen  LRTV Swift
2.  Bart Hordijk  DRC de Mol
3.  Thijs Havenaar  RWC Ahoy
4.  Floris Peereboom  RWV de Spartaan
5.  Siep Roes  RWV de Spartaan
6.  Thijs van Schie  LRTV Swift
7.  Wouter van den Berg  RTV de Bollenstreek
8.  Bjorn Logmans  PRC Delta
9.  Mark Nomen  Wielerclub de Waardrenner
10.  Yvo Hofstede  Westland Wil Vooruit
11.  Julika de Blaeij  LRTV Swift
12.  Toon Vervaart  RTV de Bollenstreek
dnf  Daan Droog  LRTV Swift
« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Volgende MCC-wedstrijd

zondag 16 december

Westland Wil Vooruit
Broekpolderlaan 14
2675 LJ Honselersdijk

start: 11.00 uur


hele kalender....


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

MiniCycloCross-wedstrijden

Er is weer hard gewerkt aan een MCC-kalender.

Op de MCC-pagina staat alle informatie


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login