MWW-logo

top
Page

12 juni: LRTV Swift - Leiden


Categorie 1

  naam vereniging
1.  Jids Aleman  RRC de Pedaalridders
2.  Ynte Alleblas  Westland Wil Voouit
3.  Amber Kor  GRTC Excelsior
4.  Lenn Boere  GRTC Excelsior
5.  Lewis Guerin  LRTV Swift
6.  Floris Jansen  WV Avanti

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Bas Onderwater  WV Avanti
2.  Hessel Groenewegen  Westland Wil Vooruit
3.  Stijn van Egmond  LRTV Swift
4.  Quinten Kohler  Westland Wil Vooruit
5.  Jesse Goossens  RTV de Bollenstreek
6.  Roell Kohler  Westland Wil Vooruit
7.  Nijs Alleblas  Westland Wil Vooruit
8.  Boaz van der Bijl  WV Avanti
9.  Naud Wittenberg  PRC Delta

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Toby Blauw  LRTV Swift
2.  Thom Hoogendijk  Wielerclub de Waardrenner
3.  Thomas Vobl  RWV de Spartaan
4.  Niels de Jong  RWV de Spartaan
5.  Sven Katz  RWC Ahoy
6.  Faas van Ophemert  Wielerclub de Waardrenner
7.  Daan Cregten  RWV de Spartaan
8.  Olivier Dyaga  RWC Ahoy
9.  Tijn Bloos  WV Avanti

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Levy van Velzen  WV Avanti
2.  Siem van Nierop  LRTV Swift
3.  Bram Baaima  LRTV Swift
4.  Jonas Klein  RWC Ahoy
5.  Stef Verberk  RTV de Bollenstreek
6.  Alexander Waasdorp  RWV de Spartaan
7.  Pim Vermeulen  GRTC Excelsior
8.  Claire Vletter  LRTV Swift
9.  Coen Maljaars  LRTV Swift
10.  Tim van der Werf  WV Avanti

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Roelof Pot  HSK Trias
2.  Luuk van Zwienen  GRTC Excelsior
3.  Lucas Geerlings  RWV de Spartaan
4.  Koppe Helderman  GRTC Excelsior
5.  Daan de Graaf  RRC de Pedaalridders
6.  Tijn Rond  GRTC Excelsior
7.  Julian de Jong  WV Avanti
8.  Kevin Bloos  WV Avanti
9.  Iman Zahed  RWV de Spartaan

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Siem Lansdaal  Westland Wil Vooruit
2.  Benthe van Haasteren  Westland Wil Vooruit
3.  Ryan van Coevorden  RWC Ahoy
4.  Basso Fleers  HSK Trias
5.  Bjorn Boogaards  RWC Ahoy

Categorie 7 / nwl
  naam vereniging
1.  Siem Woltesilassie  RWV de Spartaan
2.  Tijn van Harten  WV Avanti
3.  Zoard Korbuly  HSK Trias
4.  Joël Willemsen  RTV de Bollenstreek
5.  Kaya van der Brugghen  RWC Ahoy
6.  Jules Weytink  RWC Ahoy
7.  Jens van Dalen  RWV de Spartaan
8.  Kik Verheggen  HSK Trias
9.  Brandon Wijnen  LRTV Swift
10.  Ties Hofstede  Westland Wil Vooruit
11.  Bosse Wortman  WV Avanti
12.  Bram Berkhout  RWV de Spartaan
13.  Ties Perquin  LRTV Swift
14.  Timo van Steenis  DRC de Mol
15.  Thije Jellema  HSK Trias
16.  Hugo van Vulpen  HSK Trias
17.  Luuk Nijhof  RWV de Spartaan
18.  Celine de Roode  LRTV Swift
19.  Zoja Zvikart  HSK Trias

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

Over MiniWegWedstrijden

MiniWegWedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen met nog weinig of geen wedstrijdervaring en jeugdrenners voor wie het in de nationale KNWU-wedstrijden (nog) erg hard gaat. 


Volgende wedstrijd

Zaterdag 24 september

GRTC Excelsior
Kale Jonkerpad 3
2805 LD Gouda

categorie 1 start om 11.00 uur


MWW-kalender 2022...


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail:

top
Menu

nieuw 

Laatste MWW in Gouda

Zaterdag 24 september wordt alweer de laatste MiniWegWedstrijd van dit jaar gereden bij GRTC Excelsior.
Alle renners die vijf of meer keer gestart zijn in een MWW-wedstrijd is er na afloop een "eindbeker" ter herinnering.


Een KNWU-wedstrijd rijden?

Wil je ook een keer een KNWU-wedstrijd rijden, dan kan dat op zaterdag 8 oktober bij WV Avanti in Alphen aan den Rijn.

T.g.v. haar 60-jarig bestaan worden dan (KNWU)jeugdwedstrijden georganiseerd, waar naast wedstrijdlicentiehouders ook renners met alleen een startlicentie van harte welkom zijn.

meer informatie....


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login