MWW-logo

top
Page

14 juli: Rotterdam


Categorie 1

  naam vereniging
1.  Britt Post  Westland Wil Vooruit
2.  Tijme Aleman  RRC de Pedaalridders
3.  Fleur van der Glas  DRC de Mol
4.  Luuk Brouwer  RRC de Pedaalridders
5.  Maxime Takken  WV Avanti
6.  Faeline van Os  RRC de Pedaalridders
7.  Cas Waarsenburg  HSK Trias
8.  Quinty Keijzer  WV Avanti
9.  Daan Baak  WV Avanti
10.  Marit van der Ploeg  GRTC Excelsior
11.  Ruben van der Wal  GRC Jan van Arckel
12.  Evi Zuidervaart  LRTV Swift
13.  Sven van de Mark  RRC de Pedaalridders
14.  Sanne Keyzer  WV Avanti
15.  Noah van der Wal  GRC Jan van Arckel

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Rosalie 's-Gravenmade  Westland Wil Vooruit
2.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders
3.  Taeke van Neerbos  RWC Ahoy
4.  Hannah van Rijswijk  GRC Excelsior
5.  Tom Wichart  RRC de Pedaalridders
6.  Max Blok  RWC Ahoy
7.  Anne Freij  PRC Delta
8.  Zino van Os  RRC de Pedaalridders
9.  Wouter van de Breevaart  RRC de Pedaalridders
10.  Kirsten van Dijk  GRTC Excelsior
11.  Flink Canoy  DRC de Mol
12.  Kasper Cornet  RWC Ahoy
13.  Jenna Janssen  Wielerclub de Waardrenner
14.  Floris Bogaard  GRTC Excelsior
15.  Sophie de Haan  LRTV Swift
16.  Robin Boer  PRC Delta
17.  Anna-Britt Gulickx  RWC Ahoy
18.  Sem de Bloois  GRTC Excelsiro
19.  Vlinder Weps  RWC Ahoy
20.  Sarah Habermehl  WV Avanti

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Yiran van 't Oosten  RWC Ahoy
2.  Olivier Westerveld  WV Avanti
3.  Ivan van Maurik  Westland Wil Vooruit
4.  Niels van der Ent  RWC Ahoy
5.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
6.  Steijn van der Laarse  HSK Trias
7.  Luna Kers  GRC Jan van Arckel
8.  Sofie van Lienden  RRC de Pedaalridders
9.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
10.  Isa van den Hout  LRTV Swift
11.  Bram van de Waard  PRC Delta
12.  Robin ten Brink  RRC de Pedaalridders
13.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan
14.  Radboud Winia  HSK Trias
15.  Niels van Es  RWC Ahoy
16.  Aiton Veldt  RTV de Bollenstreek
17.  Fenne van den Hof  PRC Delta
18.  Noor Vooijs  GRTC Excelsior
19.  Finn Arkenbout  PRC Delta
20.  Mikk de Paauw  DRC de Mol
21.  Thomas de Vries  LRTV Swift

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Youri Zijlstra  RWC Ahoy
2.  Lisa vander Burg  RWC Ahoy
3.  Annabelle Winia  HSK Trias
4.  Joas de Koeijer  RWC Ahoy
5.  Bram van der Hoeven  GRTC Excelsior
6.  Lucas Schaar  PRC Delta
7.  Jan Eeftink  Wielerclub de Waardrenner
8.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
9.  Koen Bocxe  WV Avanti
10.  Pjotr Dieteren  RWV de Spartaa
11.  Jules Weytingh  RWC Ahoy
12.  Damian van der Burgh  WV Avanti
13.  Rick Scheurweg  PRC Delta
14.  Rohan van Dormolen  PRC Delta
15.  Camelia Dehri  RRC de Pedaalridders
16.  Lisa Leeuwestein  GRC Jan van Arckel
dnf  Mels Weytingh  RWC Ahoy

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Sem van Wijngaarden  GRC Jan van Arckel
2.  Daan Erens  RWV de Spartaan
3.  Kevin van Eck  PRC Delta
4.  Tygo Verhoef  LRTV Swift
5.  Joey Baars  GRC Jan van Arckel
6.  Marijn Verbrugh  RWC Ahoy
7.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
8.  Tygo Zeilstra  WV Avanti
9.  Robin Habermehl  WV Avanti
10.  Rowan Blom  DRC de Mol
11.  Davida van Wilgen  GRC Jan van Arckel

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Olivier Oosterwijk
 Hernandez
 HSK Trias
2.  Ruben Bassa  GRC Jan van Arckel
3.  Thijs de Vos  PRC Delta
4.  Xander Visser  GRTC Excelsior
5.  Yngmar Logmans  PRC Delta
6.  Milan Pradella  GRC Jan van Arckel
7.  Danique Kuiper  WV Avanti
8.  Jet Witlox  LRTV Swift
9.  Sam Waarsenburg  HSK Trias
10.  Erik Zirkzee  DRC de Mol
11.  Yorik Vergouwe  RRC de Pedaalridders
12.  Stef Holt  RRC de Pedaalridders
13.  Ryan Homburg  PRC Delta

Categorie 7/nwl
  naam vereniging
1.  Bryan Boogert  GRC Jan van Arckel
2.  Yvo Hofstede  Westland Wil Vooruit
3.  Primoz Schipper  GRTC Excelsior
4.  Yannick Manders  RWC Ahoy
5.  Liam Brederoo  Westland Wil Vooruit

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

Over MWW-wedstrijden

MiniWegWedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen met nog weinig of geen wedstrijdervaring en jeugdrenners voor wie het in de nationale KNWU-wedstrijden (nog) erg hard gaat.


Komende MWW-wedstrijden

zaterdag 29 september

negende en laatste wedstrijd bij:
GRTC Excelsior
Kale Jonkerpad 3
2805 LD Gouda

start: 11.00 uur


hele kalender...


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

Laatste MWW in Gouda

Zaterdag 29 september wordt de laatste wedstrijd gereden bij GRTC Excelsior in Gouda.
Voor alle renners die in minimaal vijf wedstrijden zijn gestart dit jaar is er na afloop weer een "eindbeker".


 

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login