MWW-logo

top
Page

16 juni: Den Haag


Categorie 1
  naam vereniging
1.  Thijme Aleman  RRC de Pedaalridders
2.  Hannah van der Rijswijk  GRTC Excelsior
3.  Zonne de Hofman-de
 Jong
 GRTC Excelsior
4.  Jelle Wolf  RRC de Pedaalridders
5.  May Steijger  RWV de Spartaan
6.  Cas Waarsenburg  HSK Trias
7.  Ruben van der Wal  GRC Jan van Arckel
8.  Mees Sellenraad  RRC de Pedaalridders
9.  Evi Zuidervaart  LRTV Swift
10.  Luca Heeneman  RRC de Pedaalridders
11.  Noah van der Wal  GRC Jan van Arckel

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Rosalie van 's-Gravenmade  Westland Wil Vooruit
2.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders
3.  Jenna Janssen  Wielerclub de Waardrenner
4.  Niels van Eeghem  RCMD de Coureur
5.  Zino van Os  RRC de Pedaalridders
6.  Wouter van de Breevaart-
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
7.  Kirsten van der Dijk  GRTC Excelsior
8.  Eefje van Ruijven  Westland Wil Vooruit
9.  Alicia Verboom  GRTC Excelsior
10.  Felix Zweije  GRC Jan van Arckel
11.  Tom Wichhart  RRC de Pedaalridders
12.  Kasper Cornet  RWC Ahoy
13.  Sarah Habermehl  WV Avanti

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Niels van der Ent  RWC Ahoy
2.  Yiran van 't Oosten  RWC Ahoy
3.  Steijn van der Laarse  HSK Trias
4.  Bram de Waard  PRC Delta
5.  Robbin ten Brink  RRC de Pedaalridders
6.  Ties Kruithof  GRTC Excelsior
7.  Sofie van Lienden  RRC de Pedaalridders
8.  Radboud Winia  HSK Trias
9.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
10.  Isa van den Hout  LRTV Swift
11.  Simon van Grootveld  RWC Ahoy
12.  Noor Vooijs  GRTC Excelsior
13.  Niels van Es  RWC Ahoy
14.  Finn Arkenbout  PRC Delta
15.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan
16.  Andrés Vranken  RWC Ahoy
dnf  Fedde Aret  GRTC Excelsior
dnf  Dagmar Veenstra  LRTV Swift

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Lisa van der Burg  RWC Ahoy
2.  Bram van der Hoeven  GRTC Excelsior
3.  Joas de Koeijer  RWC Ahoy
4.  Christian Duivenvoorde  LRTV Swift
5.  Quino de Encarnacao  RWC Ahoy
6.  Youri Zijlstra  RWC Ahoy
7.  Jona Labee  DRC de Mol
8.  Jonathan van der Berg  RCMD de Coureur
9.  Jan Eeftink  Wielerclub de Waardrenner
10.  Annabelle Winia  HSK Trias
11.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
12.  Femke van Schie  LRTV Swift
13.  Lucas van Schaar  PRC Delta
14.  Rick Scheurweg  PRC Delta
15.  Rohan Dormolen  PRC Delta
16.  Senna Lobato  RTV de Bollenstreek
17.  Raoul de Swart  HSK Trias
18.  Lisa Leeuwestein  GRC Jan van Arckel
19.  Ramon Soeleman  HSK Trias
20.  Mels Weytingh  RWC Ahoy
21.  Jules Weyting  RWC Ahoy

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Sem van Wijngaarden  GRC Jan van Arckel
2.  Kevin van Eck  PRC Delta
3.  Joey Baars  GRC Jan van Arckel
4.  Tygo Verhoef  LRTV Swift
5.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
6.  Marijn Verburgh  RWC Ahoy
7.  Fin van Buul  HSK Trias
8.  Joris van Grootveld  RWC Ahoy
9.  Davida van Wilgen  GRC Jan van Arckel

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Dave Langelaan  RTV de Bollenstreek
2.  Gerke Kleinjan  GRTC Excelsior
3.  Sam Waarsenburg  HSK Trias
4.  Thijs de Vos  PRC Delta
5.  Danique Kuiper  WV Avanti
6.  Stef Holt  RRC de Pedaalridders
7.  Milan Pradella  GRC Jan van Arckel
8.  Ryan Homburg  PRC Delta
9.  Xander Visser  GRTC Excelsior
10.  Jan Adriaanse  RWC Ahoy
11.  Jet Witlox  LRTV Swift
dnf  Olivier Oosterwijk
 Hernandez
 HSK Trias

Categorie 7/nieuwelingen
  naam vereniging
1.  Mark Nomen  Wielerclub de Waardrenner
2.  Tim Steijger  RWV de Spartaan
3.  Lars Beers  Westland Wil Vooruit
4.  Igor Luynenburg  RTV de Bollenstreek
5.  Jules Sla  RCMD de Coureur
6.  Yannick Manders  RWC Ahoy
7.  Yvo Hofstede  Westland Wil Vooruit
8.  Primoz Schipper  GRTC Excelsior
9.  Stan Ruijters  RWV de Spartaan
10.  Liam Brederoo  Westland Wil Vooruit
11.  Ruben van Velzen  WV Avanti
12.  Celine de Vreede  Westland Wil Vooruit

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

Over MWW-wedstrijden

MiniWegWedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen met nog weinig of geen wedstrijdervaring en jeugdrenners voor wie het in de nationale KNWU-wedstrijden (nog) erg hard gaat.


Komende MWW-wedstrijden

zaterdag 29 september

negende en laatste wedstrijd bij:
GRTC Excelsior
Kale Jonkerpad 3
2805 LD Gouda

start: 11.00 uur


hele kalender...


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

Laatste MWW in Gouda

Zaterdag 29 september wordt de laatste wedstrijd gereden bij GRTC Excelsior in Gouda.
Voor alle renners die in minimaal vijf wedstrijden zijn gestart dit jaar is er na afloop weer een "eindbeker".


 

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login