MWW-logo

top
Page

16 september: Maassluis

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Iker Slotboom  Westland Wil Vooruit
2.  Britt Post  Westland Wil Vooruit
3.  Luuk Brouwer  RRC de Pedaalridders
4.  Cas Waarsenburg  HSK Trias
5.  Isa Klein  RTV de Bollenstreek
6.  Emelie Vonk  RRC de Pedaalridders

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Hannah van Rijswijk  GRTC Excelsior
2.  Tom Wichhart  RRC de Pedaalridders
3.  Alicia Verboom  GRTC EXcelsior
4.  Tijme Aleman  RRC de Pedaalridders
5.  Wouter van de Breevaart-
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
6.  Kasper Cornet  RWC Ahoy
7.  Robin Boer  PRC Delta
8.  Sem de Bloois  GRTC Excelsior
9.  Toon Ceelie  DRC de Mol

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders
2.  Olivier Westerveld  WV Avanti
3.  Steijn van der Laarse  HSK Trias
4.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
5.  Ties Kruithof  GRTC Excelsior
6.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
7.  Andrés Vranken  RWC Ahoy
7.  Bram de Waard  PRC Delta
7.  Fedde Aret  GRTC Excelsior
7.  Fenne van den Hof  PRC Delta
7.  Finn Arkenbout  PRC Delta
7.  Isa van den Hout  LRTV Swift
7.  Jan van Oorschot  RWC Ahoy
7.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan
7.  Matthijs Roelfzema  PRC Delta
7.  Niels van Es  RWC Ahoy
7.  Noor Vooijs  GRTC Excelsior
7.  Robbin ten Brink  RRC de Pedaalridders
7.  Thomas de Vries  LRTV Swift
7.  Dean Smith  WV Avanti
7.  Niels van Eeghem  RCMD de Coureur

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Annabelle Winia  HSK Trias
2.  Quino da Encarnacao  RWC Ahoy
3.  Pjotr Dieteren  RWV de Spartaan
4.  Jonathan van der Berg  RCMD de Coureur
5.  Christian Duivenvoorde  LRTV Swift
6.  Damian van der Burgh  WV Avanti
7.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
8.  Niels van der Ent  RWC Ahoy
9.  Jan Eeftink  Wielerclub de Waardrenner
10.  Senna Lobato  RTV de Bollenstreek
11.  Rohan van Dormolen  PRC Delta
12.  Rick Scheurweg  PRC Delta
13.  Koen Bocxe  WV Avanti
14.  Mels Weytingh  RWC Ahoy
15.  Jules Weytingh  RWC Ahoy
16.  Lisa Leeuwestein  GRC Jan van Arkel

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Sveva Klok  PRC Delta
2.  Pelle Klok  PRC Delta
3.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
4.  Tycho Kamer  LRTV Swift
5.  Joey Baars  GRC Jan van Arckel
6.  Joris Peursem  GRC Jan van Arckel
7.  Marijn Verbrugh  RWC Ahoy
8.  Tygo Zeilstra  WV Avanti
9.  Joris van Grootveld  RWC Ahoy
10.  Rowan Blom  DRC de Mol
dnf  Tygo Verhoef  LRTV Swift
dnf  Ward Spek  LRTV Swift

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Sven Pera  RWC Ahoy
2.  Ruben Bassa  GRC Jan van Arckel
3.  Thijs de Vos  PRC Delta
4.  Jet Witlox  LRTV Swift
5.  Nina Tom  HSK Trias
6.  Danique Kuiper  WV Avanti
7.  Yorik Vergouwe  RRC de Pedaalridders
8.  Sam Waarsenburg  HSK Trias
9.  Milan Pradella  GRC Jan van Arckel
10.  Stef Holt  RRC de Pedaalridders
11.  Jan Adriaanse  RWC Ahoy
12.  Sem van Wijngaarden  GRC Jan van Arckel

Categorie 7 / nieuwelingen
  naam vereniging
1.  Jules Sla  RCMD de Coureur
2.  Mark Nomen  Wielerclub de Waardrenner
3.  Tamar Spiero  PRC Delta
4.  Yvo Hofstede  Westland Wil Vooruit
5.  Sam Klinkenberg  HSK Trias
6.  Yannick Manders  RWC Ahoy
7.  Primoz Schipper  GRTC Excelsior
8.  Igor Luynenburg  RTV de Bollenstreek

 

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Volgende MCC-wedstrijd

zondag 16 december

Westland Wil Vooruit
Broekpolderlaan 14
2675 LJ Honselersdijk

start: 11.00 uur


hele kalender....


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login