MWW-logo

top
Page

19 juni: RTV de Bollenstreek - Lisse


Categorie 1
  naam vereniging
1.  Jids Aleman  RRC de Pedaalridders
2.  Karlijn van Kesteren  WV Avanti
3.  Ynte Alleblas  Westland Wil Vooruit
4.  Lenn Boere  GRTC Excelsior
5.  Lewis Guerin  LRTV Swift
6.  Mats Stevens  RTV de Bollenstreek
7.  Rokko Theijn  RWC Ahoy
8.  Lieke van Harskamp  RTV de Bollenstreek
9.  Mats van der Steen  RTV de Bollenstreek
10.  Rifza Nuijgvoorn  RWC Ahoy

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Jesse Goossens  RTV de Bollenstreek
2.  Hessel Groenewegen  Westland Wil Vooruit
3.  Nijs Alleblas  Westland Wil Vooruit
4.  Boaz van der Bijl  WV Avanti
5.  Eli Luijtjens  RTV de Bollenstreek
6.  Naud Wittenberg  PRC Delta
7.  Tijn Bloos  WV Avanti

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Mattia Uccelli  RWV de Spartaan
2.  Toby Blauw  LRTV Swift
3.  Thomas Vobl  RWV de Spartaan
4.  Nikkie Smaardijk  RWC Ahoy
5.  Faas van Ophemert  Wielerclub de Waardrenner
6.  Bram Verhoeven  RWC Ahoy
7.  Charlotte van der Laarse  HSK Trias

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Claire Vletter  LRTV Swift
2.  Jonas Klein  RWC Ahoy
3.  Francesco Carnevale  RRC de Pedaalridders
4.  Alexander Waasdorp  RWV de Spartaan
5.  Stef Verberk  RTV de Bollenstreek
6.  Cis van Merrienboer  RWC Ahoy
7.  Kevin Bloos  WV Avanti
8.  Yara van Haren  RRC de Pedaalridders
9.  Luca Verboeket  PRC Delta
 
Categorie 5
  naam vereniging
1.  Victor van Leeuwen  RTV de Bollenstreek
2.  Julian de Jong  WV Avanti
3.  Cas Alex van den Berg  RTV de Bollenstreek
4.  Lucas Geerlings  RWV de Spartaan
5.  Simon Uccelli  RWV de Spartaan
6.  Tijn Rond  GRTC Excelsior
7.  Peet van Merrienboer  RWC Ahoy
8.  Luuk van Zwienen  GRTC Excelsior
9.  Gijs Nugteren  RTV de Bollenstreek
10.  Iman Zahed  RWV de Spartaan

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Basso Fleers  HSK Trias
2.  Floris Fransen  WV Avanti
3.  Vera Brockart  RWC Ahoy
4.  Benthe van Haasteren  Westland Wil Vooruit

Categorie 7/nwl
  naam vereniging
1.  Siem Woltesilassie  RWV de Spartaan
2.  Tijn van Harten  WV Avanti
3.  Joël Willemsen  RTV de Bollenstreek
4.  Keanno Fredrikze  RTV de Bollenstreek
5.  Ties Perquin  LRTV Swift
6.  Brandon Wijnen  LRTV Swift
7.  Bram Berkhout  RWV de Spartaan
8.  Stijn den Outer  GRTC Excelsior
9.  Kaja van der Brugghen  RWC Ahoy
10.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

Over MiniWegWedstrijden

MiniWegWedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen met nog weinig of geen wedstrijdervaring en jeugdrenners voor wie het in de nationale KNWU-wedstrijden (nog) erg hard gaat. 


Volgende wedstrijd

Zaterdag 24 september

GRTC Excelsior
Kale Jonkerpad 3
2805 LD Gouda

categorie 1 start om 11.00 uur


MWW-kalender 2022...


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail:

top
Menu

nieuw 

Laatste MWW in Gouda

Zaterdag 24 september wordt alweer de laatste MiniWegWedstrijd van dit jaar gereden bij GRTC Excelsior.
Alle renners die vijf of meer keer gestart zijn in een MWW-wedstrijd is er na afloop een "eindbeker" ter herinnering.


Een KNWU-wedstrijd rijden?

Wil je ook een keer een KNWU-wedstrijd rijden, dan kan dat op zaterdag 8 oktober bij WV Avanti in Alphen aan den Rijn.

T.g.v. haar 60-jarig bestaan worden dan (KNWU)jeugdwedstrijden georganiseerd, waar naast wedstrijdlicentiehouders ook renners met alleen een startlicentie van harte welkom zijn.

meer informatie....


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login