21 september: Rijswijk

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Noortje Kop  GRTC Excelsior
2.  Merle de Vries  GRTC Excelsior
3.  Faeline van Os  RRC de Pedaalridders
4.  Cas Dickhoff  LRTV Swift
5.  Jasper Dewever  RWV de Spartaan
6.  Floor Sigmond  RWV de Spartaan
7.  Luna Hermes  RWV de Spartaan
8.  Yaro Osinga  LRTV Swift
9.  Francesco Carnevale  RRC de Pedaalridders
10.  Luca Verboeket  PRC Delta
11.  Renske Fidder  RRC de Pedaalridders
12.  Branko van Schijndel  RWV de Spartaan

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Lars van Schie  Westland Wil Vooruit
2.  Luuk Brouwer  RRC de Pedaalridders
3.  Sijmen Kwakkel  RWV de Spartaan
4.  Roos Crone  GRTC Excelsior
5.  Niels Levelt  RWV de Spartaan
6.  Bram van der Velden  RWV de Spartaan
7.  Rosanne Bijl  RTV de Bollenstreek
8.  Anne Crone  GRTC Excelsior
9.  Cas van den Berg  RTV de Bollenstreek
10.  Teun Berkhout  RWV de Spartaan
11.  Dyaro de Vroomen  DRC de Mol
12.  Otis Koot  RWC Ahoy
13.  Lucas Geerlings  RWV de Spartaan
14.  Lamisse Nagel  RWC Ahoy
15.  David Bos  RWV de Spartaan
16.  May Steijger  RWV de Spartaan
17.  Line Dewever  RWV de Spartaan
18.  Cas Waarsenburg  HSK Trias
19.  Jay Onderdelinden  PRC Delta
20.  CornĂ© Broere  Wielerclub de Waardrenner
21.  Tycho Dunnebier  RRC de Pedaalridders

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Wouter van de Breevaart
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
2.  Eefje van Ruijven  Westland Wil Vooruit
3.  Fedor Kop  GRTC Excelsior
4.  Kirsten van Dijk  GRTC Excelsior
5.  Siem Lansdaal  Westland Wil Vooruit
6.  Ryan van Coeverden  RWC Ahoy
7.  Vlinder Zevenbergen  RWC Ahoy
8.  Kylian de Vroomen  DRC de Mol
9.  Koen Beuckens  Wielerclub de Waardrenner
10.  Alicia Verboom  GRTC Excelsior
11.  Bjorn Bogaards  RWC Ahoy
12.  Sem de Bloois  GRTC Excelsior
13.  Kasper Cornet  RWC Ahoy

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Luna Kers  GRC Jan van Arckel
2.  Bram de Waard  PRC Delta
3.  Nick Barendse  RWC Ahoy
4.  Sten Hutten  LRTV Swift
5.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
6.  Karel Ditvoorst  RWC Ahoy
7.  Fedde Aret  GRTC Excelsior
8.  Mette Stoel  RWV de Spartaan
9.  Kaja van der Brugghen  RWC Ahoy
10.  Robbin ten Brink  RRC de Pedaalridders
11.  Isa van den Hout  LRTV Swift
12.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan
13.  Zino van Os  RRC de Pedaalridders
14.  Niels van Es  RWC Ahoy
15.  Dean Smith  WV Avanti
16.  Thomas de Vries  LRTV Swift
17.  Stan v.d. Eijk  RWV de Spartaan
18.  Silvian Blaak  PRC Delta

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Jonathan van der Berg  RCMD de Coureur
2.  Annabelle Winia  HSK Trias
3.  Daniel Weeder  LRTV Swift
4.  Lizanne van der Meulen  GRC Jan van Arckel
5.  Tjeerd van Kooten  PRC Delta
6.  Bart Geert Moelker  GRTC Excelsior
7.  Rohan van Dormolen  PRC Delta
8.  Lucas Schaar  PRC Delta
9.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
10.  Dinand Sla  RCMD de Coureur

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Jesse Beuckens  Wielerclub de Waardrenner
2.  Jelle Groen  RWV de Spartaan
3.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
4.  Josephine Mulder  RWC Ahoy
5.  Pjotr Dieteren  RWV de Spartaan
6.  Tygo Verhoef  LRTV Swift
7.  Christian Duivenvoorde  LRTV Swift
8.  Willem van den Brink  GRC Jan van Arckel
9.  Marijn Verburgh  RWC Ahoy
10.  Joey Baars  GRC Jan van Arckel
11.  Senna Lobato  RTV de Bollenstreek
12.  Joris van Grootveld  RWC Ahoy
13.  Davida van Wilgen  GRC Jan van Arckel
14.  Douwe Doelstra  RWV de Spartaan

Categorie 7 / nieuwelingen
  naam vereniging
1.  Zoltin Kwerreveld  RWC Ahoy
2.  Stef Holt  RRC de Pedaalridders
3.  Yorik Vergouwe  RRC de Pedaalridders
4.  Eri Zirkzee  DRC de Mol
5.  Qibei van der Ploeg  PRC Delta