MWW-logo

top
Page

23 juni: Lisse

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Bram van der Velden  RWV de Spartaan
2.  Stijn Vergeer  RTV de Bollenstreek
3.  Otis Koot  RWC Ahoy
4.  Nienke Bennis  RWV de Spartaan
5.  Floor Sigmond  RWV de Spartaan
6.  Luca Verboeket  PRC Delta
7.  Lars Blok  RWC Ahoy
8.  Lennon van Ommeren  RWC Ahoy

Categorie 2
  naam vereniging
1.  David Bos  RWV de Spartaan
2.  Cas van den Berg  RTV de Bollenstreek
3.  Roos Crone  GRTC Excelsior
4.  Anne Crone  GRTC Excelsior
5.  Teun Berkhout  RWV de Spartaan
6.  Lamisse Nagel  RWC Ahoy
7.  Rosanne Bijl  RTV de Bollenstreek
8.  Dyaro de Vroomen  DRC de Mol
9.  May Steijger  RWV de Spartaan
10.  Cas Waarsenburg  HSK Trias
11.  Jasper van Oort  DRC de Mol

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Jaylinn Bergwerff  PRC Delta
2.  Bente van Haasteren  Westland Wil Vooruit
3.  Ryan van Coeverden  RWC Ahoy
4.  Alicia Verboom  GRTC Excelsior
5.  Sophie de Haan  LRTV Swift
6.  Kylian de Vroomen  DRC de Mol
7.  Djulian Klinkenberg  HSK Trias
8.  Sem de Bloois  GRTC Excelsior
9.  Toon Ceelie  DRC de Mol

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Niels van der Ent  RWC Ahoy
2.  Ties Kruithof  GRTC Excelsiro
3.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
4.  Silvian Blaak  PRC Delta
5.  Isa van den Hout  LRTV Swift
6.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
7.  Nick Barendse  RWC Ahoy
8.  Sten Hutten  LRTV Swift
9.  Guus van Putten  RWC Ahoy
10.  Fedde Aret  GRTC Excelsior
11.  Stan Holthuis  GRC Jan van Arckel
12.  Noor Vooijs  GRTC Excelsior
13.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Pjotr Dieteren  RWV de Spartaan
2.  Floortje Bregman  GRTC Excelsior
3.  Damian van den Burgh  WV Avanti
4.  Floris Blok  RWC Ahoy
5.  Christian Duivenvoorde  LRTV Swift
6.  Ivan Vermeulen  DRC de Mol
7.  Jonathan van der Berg  RCMD de Coureur
8.  Quino da Encarnacao  RWC Ahoy
9.  Jayden de Jong  DRC de Mol
10.  Bruno Schriever  LRTV Swift
11.  Bart Geert Moelker  GRTC Excelsior
12.  Silvester Verhoef  LRTV Swift

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Nick Endeveld  LRTV Swift
2.  Tygo Verhoef  LRTV Swift
3.  Ward Spek  LRTV Swift
4.  Senna Lobato  RTV de Bollenstreek
5.  Josephine Mulder  RWC Ahoy
6.  Joris van Grootveld  RWC Ahoy

Categorie 7 / nwl
  naam vereniging
1.  Louis Nogrette  HSK Trias
2.  Dave Langelaan  RTV de Bollenstreek
3.  Sam Klinkenberg  HSK Trias
4.  Igor Luynenburg  RTV de Bollenstreek
5.  Sietse Berkenbosch  LRTV Swift
6.  Yannick Manders  RWC Ahoy
7.  Nicolas Chapper  PRC Delta
8.  Qibei van der Ploeg  PRC Delta
9.  Danique Kuiper  WV Avanti
10.  Nina Tom  HSK Trias
11.  Daan Krans  RWC Ahoy
« prev top next »
top
News

Over MWW-wedstrijden

MiniWegWedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen met nog weinig of geen wedstrijdervaring en jeugdrenners voor wie het in de nationale KNWU-wedstrijden (nog) erg hard gaat.


Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

Fijne vakantie


Volgende wedstrijd:

Zondag 8 september:

bij LRTV Swift
Willem van der Madeweg 1
2314 ZA Leiden

Start: 11.00 uur
inrijden vanaf 10.00 uur


De kalender voor 2019 staat hier.


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login