MWW-logo

top
Page

24 juni: Lisse


Categorie
  naam vereniging
1.  Hannah van der Rijswijk  GRTC Excelsior
2.  Isa Klein  RTV de Bollenstreek
3.  Cas Waarsenburg  HSK Trias
4.  May Steijger  RWV de Spartaan
5.  Cas van den Berg  RTV de Bollenstreek
6.  Kasper Wagter  GRTC Excelsior
 
Categorie 2
  naam vereniging
1.  Ids Witkamp  RTV de Bollenstreek
2.  Rosalie 's-Gravenmade  Westland Wil Vooruit
3.  Niels van Eeghem  RCMD de Coureur
4.  Anne Freij  PRC Delta
5.  Felix Zweije  GRC Jan van Arckel
6.  Taeke van Neerbos  RWC Ahoy
7.  Kasper Cornet  RWC Ahoy
8.  Sophie de Haan  LRTV Swift
9.  Alicia Verboom  GRTC Excelsior
10.  Max Blok  RWC Ahoy
11.  Floortje de Vries  Westland Wil Vooruit

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Jesse Klein  RTV de Bollenstreek
2.  Olivier Westerveld  WV Avanti
3.  Steijn van der Laarse  HSK Trias
4.  Splinter van 't Hoff  Westland Wil Vooruit
5.  Tygo van der Beek  PRC Delta
6.  Luna Kers  GRC Jan van Arckel
7.  Niels van der Ent  RWC Ahoy
8.  Ties Kruithof  GRTC Excelsior
9.  Noor Vooijs  GRTC Excelsior
10.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
11.  Finn Arkenbout  PRC Delta
12.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan
13.  Fedde Aret  GRTC Excelsior
14.  Simon van Grootveld  RWC Ahoy
15.  Thomas de Vries  LRTV Swift
16.  Jan van Oorschot  RWC Ahoy

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Youri Zijlstra  RWC Ahoy
2.  Pjotr Dieteren  RWV de Spartaan
3.  Jan Eeftink  Wielerclub de Waardrenner
4.  Kai Roeling  Westland Wil Vooruit
5.  Annabelle Winia  HSK Trias
6.  Christian Duivenvoorde  LRTV Swift
7.  Joas de Koeiijer  RWC Ahoy
8.  Bram van der Hoeven  GRTC Excelsior
9.  Jonathan van der Berg  RCMD de Coureur
10.  Senna Lobato  RTV de Bollenstreek
11.  Lucas Schaar  PRC Delta
12.  Jules Weytingh  RWC Ahoy
13.  Mels Weytingh  RWC Ahoy
14.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
15.  Rohan van Dormolen  PRC Delta
dnf  Quino da Encarnacao  RWC Ahoy

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Connor Karel  PRC Delta
2.  Kevin van Eck  PRC Delta
3.  Matthijs Verboom  GRTC Excelsior
4.  Ward Spek  LRTV Swift
5.  Tygo Verhoef  LRTV Swift
6.  Joey Baars  GRC Jan van Arcke
7.  Jan Douwe Stijnman  LRTV Swift
8.  Tygo Kamer  LRTV Swift
9.  Marijn Verbrugh  RWC Ahoy
10.  Jari Vergouwe  GRTC Excelsior
11.  Joris van Grootveld  RWC Ahoy
12.  Spike Tempelman  DRC de Mol

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Dave Langelaan  RTV de Bollenstreek
2.  Sam Waarsenburg  HSK Trias
3.  Thijs de Vos  PRC Delta
4.  Danique Kuiper  WV Avanti
5.  Jet Witlox  LRTV Swift
6.  Stef Holt  RRC de Pedaalridders
7.  Koen Kerkvliet  LRTV Swift
8.  Jan Adriaanse  RWC Ahoy
9.  Xander Visser  GRTC Excelsior
10.  Julian Verboom  GRTC Excelsior
11.  Ryan Homburg  PRC Delta
12.  Milan Pradella  GRC Jan van Arkel
 
Categorie 7 / nwl
  naam vereniging
1.  Sam van der Putten  RTV de Bollenstreek
2.  Mark Nomen  Wielerclub de Waardrenner
3.  Thijs Havenaar  RWC Ahoy
4.  Yvo Horstede  Westland Wil Vooruit
5.  Yannick Manders  RWC Ahoy
6.  Jules Sla  RCMD de Coureur
7.  Igor Luynenburg  RTV de Bollenstreek
8.  Ruben van Velzen  WV Avanti
9.  Jesse Flach  DRC de Mol
10.  Celine de Vreede  Westland Wil Vooruit
dnf  Primoz Schipper  GRTC Excelsior

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

Over MWW-wedstrijden

MiniWegWedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen met nog weinig of geen wedstrijdervaring en jeugdrenners voor wie het in de nationale KNWU-wedstrijden (nog) erg hard gaat.


Komende MWW-wedstrijden

zaterdag 29 september

negende en laatste wedstrijd bij:
GRTC Excelsior
Kale Jonkerpad 3
2805 LD Gouda

start: 11.00 uur


hele kalender...


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

Laatste MWW in Gouda

Zaterdag 29 september wordt de laatste wedstrijd gereden bij GRTC Excelsior in Gouda.
Voor alle renners die in minimaal vijf wedstrijden zijn gestart dit jaar is er na afloop weer een "eindbeker".


 

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login