MWW-logo

top
Page

26 juni: Westland Wil Vooruit - Honselersdijk


Categorie 1
  naam vereniging
1.  Julia van der Wouden  RWC Ahoy
2.  Ynte Alleblas  Westland Wil Vooruit
3.  Amber Kor  GRTC Excelsior
4.  Thijn Burki  RWC Ahoy
5.  Rifka Ruijgvoorn  RWC Ahoy

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Quinten Kohler  Westland Wil Vooruit
2.  Henning Heider  HSK Trias
3.  Sem Marten  GRTC Excelsior
4.  Hessel Groenewegen  Westland Wil Vooruit
5.  Nijs Alleblas  Westland Wil Vooruit
6.  Roell Kohler  Westland Wil Vooruit
7.  Joshua van der Linden  RWV de Spartaan
8.  Boaz van der Bijl  WV Avanti
9.  Tijn Bloos  WV Avanti

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Simon ten Oever  GRTC Excelsior
2.  Thom Hoogendijk  Wielerclub de Waardrenner
3.  Thomas Vobl  RWV de Spartaan
4.  Stijn Weeber  Westland Wil Vooruit
5.  Toby Blauw  LRTV Swift
6.  Niels de Jong  RWV de Spartaan
7.  Sven Katz  RWC Ahoy
8.  Adilen Heider  HSK Trias
9.  Stijn Timmer  DRC de Mol
10.  Olivier Diaga RWC Ahoy
11.  Faas van Ophemert  Wielerclub de Waardrenner
12.  Charlotte van der Laarse  HSK Trias

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Cas Meijer  Westland Wil Vooruit
2.  Alexander Waasdorp  RWV de Spartaan
3.  Jonas Klein Haneveld  RWC Ahoy
4.  Levy van Velzen  WV Avanti
5.  Pim Vermeulen  GRTC Excelsior
6.  Kevin Bloos  WV Avanti
7.  Bjarne van Hoorn  RWC Ahoy
8.  Tim van der Werf  WV Avanti
9.  Luca Verboeket  PRC Delta

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Roelof Pot  HSK Trias
2.  Luuk van Zwienen  GRTC Excelsior
3.  Tijn Rond  GRTC Excelsior
4.  Cas Alex van den Berg  RTV de Bollenstreek
5.  Julian de Jong  WV Avanti
6.  Iman Zahed  RWV de Spartaan

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Benthe van Haasteren  Westland Wil Vooruit
2.  Siem Lansdaal  Westland Wil Vooruit
3.  Bjorn Boogaards  RWC Ahoy
4.  Vera Brockart  RWC Ahoy
5.  Sebastiaan Nijaga  RWC Ahoy

Categorie 7/nwl
  naam vereniging
1.  Nils Webbek  RWC Ahoy
2.  Zoard Korbuly  HSK Trias
3.  Joël Willemsen  RTV de Bollenstreek
4.  Jens van Dalen  RWV de Spartaan
5.  Stijn den Outer  GRTC Excelsior
6.  Stijn Hoffmans  HSK Trias
7.  Ties Perquin  LRTV Swift
8.  Bram Berkhout  RWV de Spartaan
9.  Ties Hofstede  Westland Wil Vooruit
10.  Jules Weytingh  RWC Ahoy
11.  Kaya van der Brugghen  RWC Ahoy
12.  Brandon Wijnen  LRTV Swift
13.  Rutger Lugtenburg  RRC de Pedaalridders
14.  Celine de Roode  LRTV Swift

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

Over MiniWegWedstrijden

MiniWegWedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen met nog weinig of geen wedstrijdervaring en jeugdrenners voor wie het in de nationale KNWU-wedstrijden (nog) erg hard gaat. 


Volgende wedstrijd

Zaterdag 24 september

GRTC Excelsior
Kale Jonkerpad 3
2805 LD Gouda

categorie 1 start om 11.00 uur


MWW-kalender 2022...


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail:

top
Menu

nieuw 

Laatste MWW in Gouda

Zaterdag 24 september wordt alweer de laatste MiniWegWedstrijd van dit jaar gereden bij GRTC Excelsior.
Alle renners die vijf of meer keer gestart zijn in een MWW-wedstrijd is er na afloop een "eindbeker" ter herinnering.


Een KNWU-wedstrijd rijden?

Wil je ook een keer een KNWU-wedstrijd rijden, dan kan dat op zaterdag 8 oktober bij WV Avanti in Alphen aan den Rijn.

T.g.v. haar 60-jarig bestaan worden dan (KNWU)jeugdwedstrijden georganiseerd, waar naast wedstrijdlicentiehouders ook renners met alleen een startlicentie van harte welkom zijn.

meer informatie....


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login