MWW-logo

top
Page

28 september: Gouda

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Merle de Vries  GRTC Excelsior
2.  Noortje Kop  GRTC Excelsior
3.  Cas Dickhoff  LRTV Swift
4.  Nienke Bennis  RWV de Spartaan
5.  Djurre Aleman  RRC de Pedaalridders
6.  Faeline van Os  RRC de Pedaalridders
7.  Floor Sigmond  RWV de Spartaan
8.  Lennon van Ommeren  RWC Ahoy
9.  Yaro Osinga  LRTV Swift
10.  Francesco Carnevale  RRC de Pedaalridders
11.  Luna Hermes  RWV de Spartaan
12.  Renske Fidder  RRC de Pedaalridders
13.  Lars Blok  RWC Ahoy
14.  Fender Peters  DRC de Mol

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Bram van der Velden  RWV de Spartaan
2.  Niels Levelt  RWV de Spartaan
3.  Sijmen Kwakkel  RWV de Spartaan
4.  David Bos  RWV de Spartaan
5.  Anne Crone  GRTC Excelsior
6.  Roos Crone  GRTC Excelsior
7.  Rosanne Bijl  RTV de Bollenstreek
8.  Teun Berkhout  RWV de Spartaan
9.  Mees Sellenraad  RRC de Pedaalridders
10.  Cas van den Berg  RTV de Bollenstreek
11.  Dyaro de Vroomen  DRC de Mol
12.  Lamisse Nagel  RWC Ahoy
13.  Lucas Geerlings  RWV de Spartaan
14.  Cas Waarsenburg  HSK Trias
14.  Jasper van Oort  DRC de Mol
14.  Jay Onderdelinden  PRC Delta
14.  Tycho Dunnebier  RRC de Pedaalridders
14.  Tijn Bloos  WV Avanti

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Jaylinn Bergwerff  PRC Delta
2.  Noah Epping  GRTC Excelsior
3.  Lars van Schie  Westland Wil Vooruit
4.  Benthe van Haasteren  Westland Wil Vooruit
5.  Kirsten van Dijk  GRTC Excelsior
6.  Kylian de Vroomen  DRC de Mol
7.  Ryan van Coeverden  RWC Ahoy
8.  Siem Lansdaal  Westland Wil Vooruit
9.  Fedor Kop  GRTC Excelsior
10.  Flink Canoy  DRC de Mol
11.  Eefje van Ruijven  Westland Wil Vooruit
12.  Vlinder Zevenbergen  RWC Ahoy
13.  Irene Lamens  DRC de Mol
14.  Jenna Janssen  Wielerclub de Waardrenner
15.  Floris Bogaard  GRTC Excelsior
16.  Alicia Verboom  GRTC Excelsior
17.  Sem de Bloois  GRTC Excelsior
18.  Bjorn Bogaards  RWC Ahoy
19.  Toon Ceelie  DRC de Mol

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Luna Kers  GRC Jan van Arckel
2.  Silvian Blaak  PRC Delta
3.  Sofie van Lienden  RRC de Pedaalridders
4.  Casper Blok  GRTC Excelsior
5.  Wouter van de Breevaart
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
6.  Bram de Waard  PRC Delta
7.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
8.  Stan van der Eijk  RWV de Spartaan
9.  Sten Hutten  LRTV Swift
10.  Tom Wichhart  RRC de Pedaalridders
11.  Robbin ten Brink  RRC de Pedaalridders
12.  Nick Barendse  RWC Ahoy
13.  Karel Ditvoorst  RWC Ahoy
14.  Michelle Druif  RWV de Spartaan
15.  Kaja van der Brugghen  RWC Ahoy
16.  Luuf Nijhoff  RWV de Spartaan
17.  Isa van den Hout  LRTV Swift
18.  Dean Smith  WV Avanti
19.  Mette Stoel  RWV de Spartaan
20.  Zino van Os  RRC de Pedaalridders
21.  Fedde Aret  GRTC Excelsior
22.  Thomas de Vries  LRTV Swift
23.  Daan Kon  GRC Jan van Arckel

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Bram van der Hoeven  GRTC Excelsior
2.  Floortje Bregman  GRTC Excelsior
3.  Lizanne van der Meulen  GRC Jan van Arkel
4.  Ivan Vermeulen  DRC de Mol
5.  Niels van der Ent  RWC Ahoy
6.  Guus van Putten  RWC Ahoy
7.  Bart Geert Moelker  GRTC Excelsior
8.  Daniel Weeder  LRTV Swift
9.  Ties Kruithof  GRTC Excelsior
10.  Tjeerd van Kooten  PRC Delta
11.  Floris Blok  RWC Ahoy
12.  Jan Eeftink  Wielerclub de Waardrenner
13.  Noah Brezet  LRTV Swift
14.  Jayden de Jong  DRC de Mol
15.  Rohan van Dormolen  PRC Delta
16.  Silvester Verhoef  LRTV Swift

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Jesse Beuckens  WC de Waardrenner
2.  Josephine Mulder  RWC Ahoy
3.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
4.  Jari Vergouwe  GRTC Excelsior
5.  Joey Baars  GRC Jan van Arckel
6.  Tygo Verhoef  LRTV Swift
7.  Jonathan van der Berg  RCMD de Coureur
8.  Ward Spek  LRTV Swift
9.  Jan Douwe Stijnman  LRTV Swift
10.  Senna Lobato  RTV de Bollenstreek
11.  Willem van den Brink  GRC Jan van Arckel
12.  Pjotr Dieteren  RWV de Spartaan
13.  Davida van Wilgen  GRC Jan van Arckel
14.  Marijn Verbrugh  RWC Ahoy
15.  Damian van den Burgh  WV Avanti
dnf  Rowan Blom  DRC de Mol

Categorie 7 / nwl
  naam vereniging
1.  Sam Klinkenberg  HSK Trias
2.  Dave Langelaan  RTV de Bollenstreek
3.  Qibei van der Ploeg  PRC Delta
4.  Yannick Manders  RWC Ahoy
5.  Thijs de Vos  PRC Delta
6.  Jan Adriaanse  RWC Ahoy
7.  Nicolas Chapper  PRC Delta
8.  Eri Zirkzee  DRC de Mol
9.  Daan Krans  RWC Ahoy

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Volgende wedstrijd:

zaterdag 23 november

Wielerclub de Waardrenner
Sportpark Weydenhoeck
Weidelaan 55
2941 RJ Lekkerkerk

start: 11.00 uur


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

MCC-kalender 2019-2020

Alle MCC-wedstrijden voor komend seizoen staan weer op een rijtje. Renners die aan één of meer van deze wedstrijden willen deelnemen kunnen zich aanmelden bij het jeugdsecretariaat van de eigen vereniging.

Meer informatie over de MiniCycloCross-wedstrijden op de MCC-pagina.


De kalender voor 2019/2020 staat hier.


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login