2 september: Wielerclub de Waardrenner, Lekkerkerk

Categorie 1
  naam vereniging
1. Sifra van der Wulp DRC de Mol
2. Hanna van Vliet Wielerclub de Waardrenner
3. David de Waard Wielerclub de Waardrenner
4. Tim Versluis RWC Ahoy
5. Laurens ten Oever GRTC Excelsior
6. Saar Donkervoort RWC Ahoy

Categorie 2
  naam vereniging
1. Mats de Gelder DRC de Mol
2. Quinten Went RTV de Bollenstreek
3. Louis van Waardenburg Wielerclub de Waardrenner
4. Jelmer Verburg Wielerclub de Waardrenner
5. Ryan Post Westland Wil Vooruit
6. Jelte Wiersma RWC Ahoy
7. Rokko Quinten Theijn RWC Ahoy
8. Jari van Velzen WV Avanti
8. Liam van Ochten RWV de Spartaan
10. Matthijs van Vliet Wielerclub de Waardrenner

Categorie 3
  naam vereniging
1. Joshua van der Liende RWV de Spartaan
2. Jan Holster Wielerclub de Waardrenner
3. Lasse Vos RWC Ahoy
4. Zoe Wittenberg PRC Delta
5. Naud Wittenberg PRC Delta

Categorie 4
  naam vereniging
1. Henning Heider HSK Trias
2. Simon ten Oever GRTC Excelsior
3. Faas van Ophemert Wielerclub de Waardrenner
4. Stijn Timmer DRC de Mol
5. Callum van Welie RWV de Spartaan
6. Femke van Welie RWV de Spartaan
7. Teun Blom RRC de Pedaalridders
8. Adilen Heider HSK Trias
9. Sven Katz RWC Ahoy
10. Joakim Smits Jan van Arckel
11. Evi van der Wulp DRC de Mol
12. Fleur Kok Wielerclub de Waardrenner

Categorie 5
  naam vereniging
1. Thom Hoogendijk Wielerclub de Waardrenner
2. Stelvio Kastelein RWC Ahoy
3. Cas de Vreede Wielerclub de Waardrenner
4. Ot Kuiper HSk Trias
5. Lukas Kroes Wielerclub de Waardrenner

Categorie 6
  naam vereniging
1. Joshua Roosenmaallen Wielerclub de Waardrenner
2. Franka Baars RTV de Bollenstreek
3. Tijn Rond GRTC Excelsior
4. Bert van Egmond GRTC Excelsior
5. Daan de Graaf RRC de Pedaalridders
6. Anna Geerling HSV de Kampioen
7. Kevin Bloos WV Avanti

Categorie 7 / nwl-meisjes
  naam vereniging
1. Jeffrey Groenewegen RWV de Spartaan
2. Bjorn Bogaards RWC Ahoy
3. Tom Wichhart RRC de Pedaalridders
4. Sofie Freeke Westland Wil Vooruit

Nieuwelingen
  naam vereniging
1. Mike Alphenaar RWC Ahoy