MWW-logo

top
Page

6 september: Leiden


Categorie 1

  naam vereniging
1.  Xavi Hachmang  RTV de Bollenstreek
2.  Fae van Os  RRC de Pedaalridders
3.  Noah Rose  PRC Delta
4.  Djurre Aleman  RRC de Pedaalridders
5.  Jamie Epping  GRTC Excelsior
6.  Floor Sigmond  RWV de Spartaan
7.  Xam Slot  WC de Waardrenner
8.  Luuk Schellevis  GRTC Excelsior

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Oskar Loman  RWV de Spartaan
2.  Cas Dikhoff  LRTV Swift
3.  Joppe Witkamp  RTV de Bollenstreek
4.  Jonas Klein Haneveld  RWC Ahoy
5.  Francesco Carnevale  RRC de Pedaalridders
6.  Sam van der Zanden  DRC de Mol

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Rosanne Bijl  RTV de Bollenstreek
2.  Lamisse Nagel  RWC Ahoy
3.  Cas van den Berg  RTV de Bollenstreek
4.  Bob van Putten  RWC Ahoy
5.  Niels Levelt  RWV de Spartaan
6.  Teun Berkhout  RWV de Spartaan
7.  Simon Uccelli  RWV de Spartaan
8.  Tijn Bloos  WV Avanti

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Finn Bouwer  LRTV Swift
2.  Mette Stoel  RWV de Spartaan
3.  Basso Fleers  HSK Trias
4.  Leon de Roode  LRTV Swift
5.  Tom Wichhart  RRC de Pedaalridders
6.  Jesse van der Zanden  DRC de Mol
7.  Irene Lammer  DRC de Mol
8.  Ryan van Coeverden  RWC Ahoy
9.  Sophie de Haan  LRTV Swift

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Niels van der Ent  RWC Ahoy
2.  Dean Smith  WV Avanti
3.  Ties Kruithof  GRTC Excelsior
4.  Karel Ditvoorst  RWC Ahoy
5.  Sten Hutten  LRTV Swift
6.  Ava Allebas  Westland Wil Vooruit
7.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
8.  Louisa Loman  RWV de Spartaan
9.  Robin ten Brink  RRC de Pedaalridders
10.  Liedewij Harmens  LRTV Swift
11.  Nina Loman  RWV de Spartaan
12.  Kaja van der Brugghen  RWC Ahoy
13.  Timo Steenis  DRC de Mol
14.  Nick Barendse  RWC Ahoy
15.  Dylano Halkias  WC de Waardrenner
16.  Luuk Nijhof  RWV de Spartaan
17.  Jens van Dalen  RWV de Spartaan
18.  Xynthia Feenstra  PRC Delta

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Floris Blok  RWC Ahoy
2.  Damian van der Burgh  WV Avanti
3.  Christian v Duivenvoorden  LRTV Swift
4.  Daniël Weeder  LRTV Swift
5.  Bart Moelker  GRTC Excelsior
6.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
7.  Bram Kok  RWV de Spartaan
8.  Rohan van Doormolen  PRC Delta
9.  Noor Vooys  GRTC Excelsior
10.  Bram Berkhout  RWV de Spartaan
11.  Jan Eeftink  WC de Waardrenner
12.  Noah Brezet  LRTV Swift

Categorie 7 / nwl
  naam vereniging
1.  Tygo Verhoef  LRTV Swift
2.  Ezra Loman  RWV de Spartaan
3.  Jan Douwe Stijnman  LRTV Swift
4.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
dnf  Ward Spek  LRTV Swift

 

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

Kalender trainingsritten ZH

 

Er is een voorlopige kalender voor de komende trainingsritten voor de jeugd.

Let op: Er kunnen nog wijzigingen komen.

naar de kalender....


Volgende wedstrijden:

zaterdag 19 juni: A-wedstrijd bij DRC de Mol in Dordrecht (Vogelaarsweg 6)
start cat. 1: 11.00 uur

zondag 20 juni: B-wedstrijd bij WV Avanti in Alphen aan den Rijn (Amerikalaan 163)
start cat. 1: 12.00 uur

 

 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw 

Trainingsritten Zuid Holland

Na zolang zonder echte wedstrijden willen we met het organiseren van een aantal trainingsritten in de periode tot de zomervakantie proberen de Zuid Hollandse jeugdwielrenners met een jeugd- of startlicentie het wedstrijdgevoel weer een beetje terug te geven.

Vooraf aanmelden voor deze wedstrijden moet! en kan per mail bij de jeugdbegeleider van je eigen vereniging

alle informatie.....

 


 

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login