MWW-logo

top
Page

7 juli: Alphen a/d Rijn

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Bram van der Velden  RWV de Spartaan
2.  Stijn Vergeer  RTV de Bollenstreek
3.  Sijmen Kwakkel  RWV de Spartaan
4.  Merle de Vries  GRTC Excelsior
5.  Noortje Kop  GRTC Excelsior
6.  Otis Koot  RWC Ahoy
7.  Luna Hermes  RWV de Spartaan
8.  Francesco Carnevale  RRC de Pedaalridders
9.  Jesse Pasman  WV Avanti
10.  Lars Blok  RWC Ahoy
dnf.  Djurre Aleman  RRC de Pedaalridders

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Rosanne Bijl  RTV de Bollenstreek
2.  Cas van den Berg  RTV de Bollenstreek
3.  Teun Berkhout  RWV de Spartaan
4.  Dyaro de Vroomen  DRC de Mol
5.  Roos Crone  GRTC Excelsior
6.  Luuk Brouwer  RRC de Pedaalridders
7.  Niels Levelt  RWV de Spartaan
8.  Anne Crone  GRTC Excelsior
9.  Bob van Putten  RWC Ahoy
10.  Lucas Geerlings  RWV de Spartaan
11.  Cas Waarsenburg  HSK Trias
12.  May Steijger  RWV de Spartaan
13.  Sven van der Mark  RRC de Pedaalridders
14.  Mark van Meurs  GRTC Excelsior
15.  Jasper van Oort  DRC de Mol
16. Tijn Bloos  WV Avanti
dnf.  Floris Winia  HSK Trias
dnf.  David Bos  RWV de Spartaan
dnf.  Lamisse Nagel  RWC Ahoy

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Tom Wichhart  RRC de Pedaalridders
2.  Fedor Kop  GRTC Excelsior
3.  Mette Stoel  RWV de Spartaan
4.  Kylian Vroomen  DRC de Mol
5.  Zino van Os  RRC de Pedaalridders
6.  Eefje van Ruijven  Westland Wil Vooruit
7.  Bjorn van der Mark  RRC de Pedaalridders
8.  Ryan van Coeverden  RWC Ahoy
9.  Alicia Verboom  GRTC Excelsior
10.  Max Blok  RWC Ahoy
11.  Siem Lansdaal  Westland Wil Vooruit
12.  Irene Lamens  DRC de Mol
13.  Sem de Bloois  GRTC Excelsior
14.  Kasper Cornet  RWC Ahoy
15.  Bjorn Bogaards  RWC Ahoy

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
2.  Ties Kruithof  GRTC Excelsior
3.  Niels van der Ent  RWC Ahoy
4.  Noor Vooijs  GRTC Excelsior
5.  Guus van Putten  RWC Ahoy
6.  Luna Kers  GRC Jan van Arckel
7.  Sofie van Lienden  RRC de Pedaalridders
8.  Nick Barendse  RWC Ahoy
9.  Fedde Aret  GRTC Excelsior
10.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan
11.  Karel Ditvoorst  RWC Ahoy
12.  Niels van Es  RWC Ahoy
13.  Stan Holthuis  GRC Jan van Arckel
14.  Michelle Druif  RWV de Spartaan
15.  Dean Smith  WV Avanti
16.  Tim van Meurs  GRTC Excelsior

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Damian van der Burgh  WV Avanti
2.  Annabelle Winia  HSK Trias
3.  Floris Blok  RWC Ahoy
4.  Jonathan van den Berg  RCMD de Coureur
5.  Sjef van der Gaag  HSK Trias
6.  Esther Mensen  WV Avanti
7.  Jayden de Jong  DRC de Mol
8.  Bart Moelker  GRTC Excelsior
9.  Corina van der Meer  Westland Wil Vooruit
dnf.  Ivan Vermeulen  DRC de Mol
dnf.  Dinand Sla  RCMD de Coureur

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Imke Hartog  Westland Wil Vooruit
2.  Josephine Mulder  RWC Ahoy
3.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
4.  Carlijn Mol  WV Avanti
5.  Marijn Verbrugh  RWC Ahoy
6.  Senna Lobato  RTV de Bollenstreek
7.  Joey Baars  GRC Jan van Arckel
8.  Joris van Grootveld  RWC Ahoy
9.  Jari Vergouwe  GRTC Excelsior
10.  Rowan Blom  DRC de Mol

Categorie 7 / 1e jrs nwl
  naam vereniging
1.  Olivier Oosterwijk
 Hernandez
 HSK Trias
2.  Dave Langelaan  RTV de Bollenstreek
3.  Igor Luynenburg  RTV de Bollenstreek
4.  Ruben Bassa  GRC Jan van Arckel
5.  Danique Kuiper  WV Avanti
6.  Tijs Schouten  GRTC Excelsior
7.  Stef Holt  RRC de Pedaalridders
8.  Jan Adriaanse  RWC Ahoy
9.  Daan Krans  RWC Ahoy

 

« prev top next »
top
News

Over MWW-wedstrijden

MiniWegWedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen met nog weinig of geen wedstrijdervaring en jeugdrenners voor wie het in de nationale KNWU-wedstrijden (nog) erg hard gaat.


Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

Fijne vakantie


Volgende wedstrijd:

Zondag 8 september:

bij LRTV Swift
Willem van der Madeweg 1
2314 ZA Leiden

Start: 11.00 uur
inrijden vanaf 10.00 uur


De kalender voor 2019 staat hier.


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login