MWW-logo

top
Page

8 juli: Alphen a/d Rijn

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Hannah van Rijswijk  GRTC Excelsior
2.  Tijme Aleman  RRC de Pedaalridders
3.  Maxime Takken  WV Avanti
4.  Isis Versluis  GRC Jan van Arckel
5.  Stijn de Jong  WV Avanti
6.  May Steijger  RWV de Spartaan
7.  Jelle Wolf  RRC de Pedaalridders
8.  Evi Zuidervaart  LRTV Swift
9.  Daan Baak  WV Avanti
10.  Cas Waarsenburg  HSK Trias
11.  Quinty Keijzer  WV Avanti
12.  Cas van den Berg  RTV de Bollenstreek
13.  Kasper Wagter  GRTC Excelsior

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Rosalie 's-Gravenmade  Westland Wil Vooruit
2.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders
3.  Niels van Eeghem  RCMD de Coureur
4.  Zino van Os  RRC de Pedaalridders
5.  Taeke van Neerbos  RWC Ahoy
6.  Tom Wichhart  RRC de Pedaalridders
7.  Felix Zweije  GRC Jan van Arckel
8.  Max Blok  RWC Ahoy
9.  Kirsten van Dijk  GRTC Excelsior
10.  Evan den Butter  WV Avanti
11.  Kasper Cornet  RWC Ahoy
12.  Wouter van de Breevaart-
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
13.  Sem de Bloois  GRTC Excelsior
14.  Sarah Habermehl  WV Avanti
15.  Nino de Groote  RTV de Bollenstreek
dnf  Robin Boer  PRC Delta

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Niels van der Ent  RWC Ahoy
2.  Luna Kers  GRC Jan van Arckel
3.  Spinter van 't Hoff  Westland Wil Vooruit
4.  Olivier Westerveld  WV Avanti
5.  Tygo van der Beek  PRC Delta
6.  Ivan van Maurik  Westland Wil Vooruit
7.  Steijn van der Laarse  HSK Trias
8.  Robin ten Brink  RRC de Pedaalridders
9.  Ties Kruithof  GRTC Excelsior
10.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
11.  Luuk Nijhof  RWV de Spartaan
12.  Sofie van Lienden  RRC de Pedaalridders
13.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
14.  Bram de Waard  PRC Delta
15.  Simon van Grootveld  RWC Ahoy
16.  Jada den Butter  WV Avanti
17.  Noor Vooijs  GRTC Excelsior
18.  Thomas de Vries  LRTV Swift

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Youri Zijlstra  RWC Ahoy
2.  Annabelle Winia  HSK Trias
3.  Bram van der Hoeven  GRTC Excelsior
4.  Sveva Klok  PRC Delta
5.  Damian van der Burgh  WV Avanti
6.  Olaf van Ginkel  RRC de Pedaalridders
7.  Pjotr Dieteren  RWV de Spartaan
8.  Koen Bocxe  WV Avanti
9.  Stein van den Berg  GRTC Excelsior
10.  Jan Eeftink  Wielerclub de Waardrenner
11.  Jules Weytingh  RWC Ahoy
12.  Lucas Schaar  PRC Delta
13.  Mels Weytingh  RWC Ahoy
14.  Rohan van Dormolen  PRC Delta
15.  Rick Scheurweg  PRC Delta
16.  Lisa Leeuwestein  GRC Jan van Arckel
dnf  Joas Koeijer  RWC Ahoy
dnf  Kaj Roeling  Westland Wil Vooruit
dnf  Jonathan van den Berg  RCMD de Coureur

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Sem van Wijngaarden  GRC Jan van Arckel
2.  Kevin van Eck  PRC Delta
3.  Joey Baars  GRC Jan van Arckel
4.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
5.  Tygo Zeilstra  WV Avanti
6.  Thomas den Butter  WV Avanti
7.  Marijn Verbrugh  RWC Ahoy
8.  Jari Vergouwe  GRTC Excelsior
9.  Robin Habermehl  WV Avanti
10.  Rowan Blom  DRC de Mol
11.  Davida van Wilgen  GRC Jan van Arckel

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Dave Langelaan  RTV de Bollenstreek
2.  Olivier Oosterwijk
 Hernandez
 HSK Trias
3.  Sam Waarsenburg  HSK Trias
4.  Yngmar Logmans  PRC Delta
5.  Thijs de Vos  PRC Delta
6.  Milan Pradella  GRC Jan van Arckel
7.  Yorik Vergouwe  RRC de Pedaalridders
8.  Danique Kuiper  WV Avanti

Categorie 7 / nwl
  naam vereniging
1.  Ruud van Leeuwen  Westland Wil Vooruit
2.  Bjorn Logmans  PRC Delta
3.  Briant Boogert  GRC Jan van Arckel
4.  Jules Sla  RCMD de Coureur
5.  Yvo Hofstede  Westland Wil Vooruit
6.  Sem van der Putten  RTV de Bollenstreek
7.  Mark Nomen  Wielerclub de Waardrenner
8.  Arvind Sanchit  RWC Ahoy
9.  Ruben van Velzen  WV Avanti
10.  Jesse Flach  DRC de Mol
11.  Primoz Schipper  GRTC Excelsior
12.  Celine de Vreede  Westland Wil Vooruit
dnf  Igor Luynenburg  RTV de Bollenstreek
« prev top next »
top
News

facebook-icon 

Over MWW-wedstrijden

MiniWegWedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen met nog weinig of geen wedstrijdervaring en jeugdrenners voor wie het in de nationale KNWU-wedstrijden (nog) erg hard gaat.


Komende MWW-wedstrijden

zaterdag 29 september

negende en laatste wedstrijd bij:
GRTC Excelsior
Kale Jonkerpad 3
2805 LD Gouda

start: 11.00 uur


hele kalender...


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

Laatste MWW in Gouda

Zaterdag 29 september wordt de laatste wedstrijd gereden bij GRTC Excelsior in Gouda.
Voor alle renners die in minimaal vijf wedstrijden zijn gestart dit jaar is er na afloop weer een "eindbeker".


 

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login