MWW-logo

top
Page

8 september: Leiden

Categorie 1

  naam vereniging
1.  Otis Koot  RWC Ahoy
2.  Merle de Vries  GRTC Excelsior
3.  Cas Dickhoff  LRTV Swift
4.  Djurre Aleman  RRC de Pedaalridders
5.  Floor Sigmond  RWV de Spartaan
6.  Francesco Carnevale  RRC de Pedaalrijders
7.  Fender Peters  DRC de Mol
8.  Yaro Osinga  LRTV Swift
9.  Luca Verboeket  PRC Delta
10.  Lennon van Ommeren  RWC Ahoy

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Lars van Schie  Westland Wil Vooruit
2.  Bram van der Velden  RWV de Spartaan
3.  Niels Levelt  RWV de Spartaan
4.  Teun Berkhout  RWV de Spartaan
5.  Anne Crone  GRTC Excelsior
6.  Sijmen Kwakkel  RWV de Spartaan
7.  Bob van Putten  RWC Ahoy
8.  May Steijger  RWV de Spartaan
9.  Luuk Brouwer  RRC de Pedaalridders
10.  Tycho Dunnebier  RRC de Pedaalridders
11.  Roos Crone  GRTC Excelsior
12.  Dyaro de Vroomen  DRC de Mol
13.  Rosanne Bijl  RTV de Bollenstreek
14.  David Bos  RWV de Spartaan
15.  Cas van den Berg  RTV de Bollenstreek
16.  Mees Sellenraad  RRC de Pedaalridders
17.  Jay Onderdelinden  PRC Delta
18.  Tijn Bloos  WV Avanti
dnf  Lucas Geerlings  RWV de Spartaan

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Mette Stoel  RWV de Spartaan
2.  Wouter v/d Breevaart
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
3.  Kylian de Vroomen  DRC de Mol
4.  Benthe van Haasteren  Westland Wil Vooruit
5.  Eefje van Ruijven  Westland Wil Vooruit
6.  Siem Lansdaal  Westland Wil Vooruit
7.  Flink Canoy  DRC de Mol
8.  Vlinder Zevenbergen  RWC Ahoy
9.  Sophie de Haan  LRTV Swift
10.  Irene Lamens  DRC de Mol
11.  Bjorn Bogaards  RWC Ahoy
12.  Toon Ceelie  DRC de Mol
13.  Kasper Cornet  RWC Ahoy

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Guur van Putten  RWC Ahoy
2.  Bram de Waard  PRC Delta
3.  Karel Ditvoorst  RWC Ahoy
4.  Nick Barendse  RWC Ahoy
5.  Sten Hutten  LRTV Swift
6.  Robin ten Brink  RRC de Pedaalridders
7.  Stan v.d. Eijk  RWV de Spartaan
8.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
10.  Luna Kers  GRC Jan van Arckel
10.  Sofie van Lienden  RRC de Pedaalridders
11.  Daan Kon  GRC Jan van Arckel
12.  Niels van Es  RWC Ahoy
13.  Isa van den Hout  LRTV Swift
14.  Stan Holthuis  GRC Jan van Arckel
15.  Kaja van der Brugghen  RWC Ahoy
16.  Thomas de Vries  LRTV Swift
17.  Noor Vooijs  GRTC Excelsior
18.  Dean Smith  WV Avanti
19.  Luuk Nijhof  RWV de Spartaan
20.  Tyler Busi  Wielerclub de Waardrenner
dnf  Fedde Aret  GRTC Excelsior

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Sjef van der Gaag  HSK Trias
2.  Pjotr Dieteren  RWV de Spartaan
3.  Jonathan van der Berg  RCMD de Coureur
4.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
5.  Niels van der Ent  RWC Ahoy
6.  Daniël Weeder  LRTV Swift
7.  Floris Blok  RWC Ahoy
8.  Esther Mensen  WV Avanti
9.  Lucas Schaar  PRC Delta
10.  Rohan van Dormolen  PRC Delta
11.  Bart Geert Moelker  GRTC Excelsior
12.  Jayden de Jong  DRC de Mol
13.  Dinand Sla  RCMD de Coureur
14.  Jan Eeftink  Wielerclub de Waardrenner
15.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
16.  Noah Brezet  LRTV Swift

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Jelle Groen  RWV de Spartaan
2.  Ward Spek  LRTV Swift
3.  Josephine Mulder  RWC Ahoy
4.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
5.  Christian Duivenvoorde  LRTV Swift
6.  Jari Vergouwe  GRTC Excelsior
7.  Damian van der Burgh  WV Avanti
8.  Joris van Grootveld  RWC Ahoy
9.  Jan Douwe Stijnman  LRTV Swift
10.  Tygo Verhoef  LRTV Swift
11.  Senna Lobato  RTV de Bollenstreek
12.  Davida van Wilgen  GRC Jan van Arckel
13.  Rowan Blom  DRC de Mol
dnf  Marijn Verbrugh  RWC Ahoy

Categorie 7 / nieuwelingen
  naam vereniging
1.  Igor Luynenburg  RTV de Bollenstreek
2.  Dave Langelaan  RTV de Bollenstreek
3.  Tim van der Zalm  RTV de Bollenstreek
4.  Yannick Manders  RWC Ahoy
4.  Zoltin Kwerreveld  RWC Ahoy
6.  Stef Holt  RRC de Pedaalridders
7.  Danique Kuiper  WV Avanti
8.  Jan Adriaanse  RWC Ahoy
9.  Daan Krans  RWC Ahoy
« prev top next »
top
News

facebook-icon 

MCC-wedstrijden

MiniCycloCross-wedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen.

Het aanbod van leuke wedstrijden voor de jeugd in onze regio is niet zo groot of het niveau ligt vaak hoog aangezien de renners vaak uit het hele land komen.
Om iedereen de kans te bieden naast de training ook enkele wedstrijden te kunnen rijden is een aantal jaar geleden het idee ontstaan voor een aantal wedstrijden in onze regio.


Volgende wedstrijd:

zaterdag 7 december

Westland Wil Vooruit
Broekpolderlaan 14
2675 LJ  Honselersdijk

start: 10.00 uur

LET OP: aangepaste starttijden

10.00 uur: cat. 1 & 2
10.20 uur: cat. 3 & 4
10.45 uur: cat. 5, 6 & 7


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

MCC-kalender 2019-2020

Alle MCC-wedstrijden voor komend seizoen staan weer op een rijtje. Renners die aan één of meer van deze wedstrijden willen deelnemen kunnen zich aanmelden bij het jeugdsecretariaat van de eigen vereniging.

Meer informatie over de MiniCycloCross-wedstrijden op de MCC-pagina.


De kalender voor 2019/2020 staat hier.


Gemaakt met CMSimple | TiG | Login