MWW-logo

top
Page

9 september: Leiden

Categorie 1
  naam vereniging
1.  Maxime Takken  WV Avanti
2.  Isa Klein  RTV de Bollenstreek
3.  Dide Klok  PRC Delta
4.  Daan Baak  WV Avanti
5.  Jim Guerin  LRTV Swift
6.  Jelle Wolf  RRC de Pedaalridders
7.  Mees Sellenraad  RRC de Pedaalridders
8.  Evi Zuidervaart  LRTV Swift

Categorie 2
  naam vereniging
1.  Niels van Eeghem  RCMD de Coureur
2.  Zino van Os  RRC de Pedaalridders
3.  Tom Wichhart  RRC de Pedaalridders
4.  Alicia Verboom  GRTC Excelsior
5.  Tijme Aleman  RRC de Pedaalridders
6.  Kirsten van Dijk  GRTC Excelsior
7.  Wouter van de Breevaart-
 Bravenboer
 RRC de Pedaalridders
8.  Eefje van Ruijven  Westland Wil Vooruit
9.  Toon Ceelie  DRC de Mol
10.  Sophie de Haan  LRTV Swift
11.  Flink Canoy  DRC de Mol
12.  Mette Stoel  RWV de Spartaan
13.  Kasper Cornet  RWC Ahoy
14.  Sarah Habermehl  WV Avanti
15.  Sem de Bloois  GRTC Excelsior
16.  Nino de Groote  RTV de Bollenstreek

Categorie 3
  naam vereniging
1.  Jesse Klein  RTV de Bollenstreek
2.  Olivier Westerveld  WV Avanti
3.  Tygo van der Beek  PRC Delta
4.  Luna Kers  GRC Jan van Arckel
5.  Lucas Houweling  RRC de Pedaalridders
6.  Ivan van Maurik  Westland Wil Vooruit
7.  Abe Beunders  RWV de Spartaan
8.  Willem Pijlman  LRTV Swift
9.  Ties Kruithof  GRTC Excelsior
10.  Robbin ten Brink  RRC de Pedaalridders
11.  Finn Arkenbout  PRC Delta
12.  Yaro Fransen  RWV de Spartaan
13.  Noor Vooijs  GRTC Excelsior
14.  Sofie van Lienden  RRC de Pedaalridders
15.  Fedde Aret  GRTC Excelsior
16.  Dean Smith  WV Avanti
17.  Fenne van den Hof  PRC Delta
18.  Simon Grootveld  RWC Ahoy
19.  Isa van den Hout  LRTV Swift
20.  Dagmar Veenstra  LRTV Swift
21.  Luuk Nijhoff  RWV de Spartaan
22.  Rosalie 's-Gravenmade  Westland Wil Vooruit
23.   Anrés Vranken  RWC Ahoy
24.  Thomas de Vries  LRTV Swift
25.  Niels van Es  RWC Ahoy
26.  Jan van Oorschot  RWC Ahoy

Categorie 4
  naam vereniging
1.  Sveva Klok  PRC Delta
2.  Femke van Schie  LRTV Swift
3.  Tim Verwolf  GRC Jan van Arckel
4.  Jonathan van der Berg  RCMD de Coureur
5.  Joas de Koeijer  RWC Ahoy
6.  Niels van der Ent  RWC Ahoy
7.  Jan Eeftink  WC de Waardrenner
8.  Quino de Encarnacao  RWC Ahoy
9.  Cristian Duivenvoorde  LRTV Swift
10.  Damian van der Burgh  WV Avanti
11.  Lucas Schaar  PRC Delta
12.  Olaf van Ginkel  RRC de Pedaalridders
13.  Femke Verhagen  LRTV Swift
14.  Silvester Verhoef  LRTV Swift
15.  Rohan van Dormolen  PRC Delta
16.  Rick Scheurweg  PRC Delta
17.  Senna Lobato  RTV de Bollenstreek

Categorie 5
  naam vereniging
1.  Connor Karel  PRC Delta
2.  Ward Spek  LRTV Swift
3.  Joris Peursem  GRC Jan van Arckel
4.  Tycho Kamer  LRTV Swift
5.  Tygo Verhoef  LRTV Swift
6.  Teun Rijnbeek  LRTV Swift
7.  Mathijs Houweling  RRC de Pedaalridders
8.  Youri Zijlstra  RWC Ahoy
9.  Jari Vergouwe  GRTC Excelsior
10.  Joey Baars  GRC Jan van Arckel
11.  Joris van Grootveld  RWC Ahoy
12.  Jan Douwe Stijnman  LRTV Swift
13.  Robin Habermehl  WV Avanti
14.  Tygo Zeilstra  WV Avanti
15.  Davida van Wilgen  GRC Jan van Arckel
dnf  Pelle Klok  PRC Delta

Categorie 6
  naam vereniging
1.  Kevin van Eck  PRC Delta
2.  Ruben Bassa  GRC Jan van Arckel
3.  Tom van de Water  LRTV Swift
4.  Sven van der Klaauw  LRTV Swift
5.  Sven Pera  RWC Ahoy
6.  Thijs de Vos  PRC Delta
7.  Jet Witlox  LRTV Swift
8.  Milan Pradella  GRC Jan van Arckel
9.  Xander Visser  GRTC Excelsior
10.  Jan Adriaanse  RWC Ahoy
dnf  Sam Waarsenburg  HSK Trias

Categorie 7 / nwl
  naam vereniging
1.  Mark Nomen  WC de Waardrenner
2.  Jip van der Klaauw  LRTV Swift
3.  Igor Luynenburg  RTV de Bollenstreek
4.  Jules Sla  RCMD de Coureur
5.  Olivier Oosterwijk
 Hernandez
 HSK Trias
6.  Yvo Hofstede  Westland Wil Vooruit
7.  Yanick Manders  RWC Ahoy
8.  Tamar Spiero  PRC Delta
9.  Stan Ruijters  RWV de Spartaan
10.  Ruben van Velzen  WV Avanti
11.  Celine de Vreede  Westland Wil Vooruit

 

« prev top next »
top
News

facebook-icon 

Over MWW-wedstrijden

MiniWegWedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden van Zuid-Hollandse verenigingen met nog weinig of geen wedstrijdervaring en jeugdrenners voor wie het in de nationale KNWU-wedstrijden (nog) erg hard gaat.


Komende MWW-wedstrijden

zaterdag 29 september

negende en laatste wedstrijd bij:
GRTC Excelsior
Kale Jonkerpad 3
2805 LD Gouda

start: 11.00 uur


hele kalender...


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail: jeugd@wvavanti.nl

top
Menu

nieuw

Laatste MWW in Gouda

Zaterdag 29 september wordt de laatste wedstrijd gereden bij GRTC Excelsior in Gouda.
Voor alle renners die in minimaal vijf wedstrijden zijn gestart dit jaar is er na afloop weer een "eindbeker".


 

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login